Drogi Wykopowiczu
w załączonym linku do Polityki Prywatności przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu. Zamykając ten komunikat (klikając w przycisk “X”), potwierdzasz, że przyjąłeś do wiadomości wskazane w nim działania.
+6
pokaż komentarz
Spokojnie. Polacy nie maja nic do semitow. Zwyczajnie nie lubimy Żydów(to z antysemityzmem nie ma nic wspólnego, o większości semitow nikt tu nic nie mówi)
A mówienie prawdy o Żydach i przypominanie im ich historii niczym im fizycznie nie grozi.
Wystarczy ze przestaną kłamać na temat Polaków a Polacy nie będą musieli przypominać prawdy o Żydach.
+5
pokaż komentarz
Nie cykaj się Meller. Powiedz swoim kolesiom żydom, żeby się odpier... od Polaków, to my też ci damy spokój.
+4
pokaż komentarz
Biedny, przestraszony i otoczony przez antysemitów marcinek.
+3
pokaż komentarz
A kim jest ten przychlast z TVNu ? W jakiejś telewizji śniadaniowej go puszczają i będzie mi tu mówił jak ja mam traktować żydów. Polski antysemityzm ? To niech sobie przypomni niemiecki XD
+2
pokaż komentarz
"Jest też taki rodzaj polsko-żydowskiego patriotyzmu, który nie pozwala źle mówić o Polsce - mówi Marcin Meller, publicysta, dziennikarz..."
- Może i komuś nie pozwala, ale na pewno nie Żydom. Przynajmniej niektórym.