•  

  pokaż komentarz

  Wysoki poziom przedstawiają sobą ci "lepsi i mądrzejsi". Aż bije po oczach wykształceniem i statusem społecznym.
  Smutne, że ludzie którzy kreują się na opozycję i alternatywę są jeszcze gorsi niż opcja na którą tak naskakują.

  pokaż spoiler A o ludziach którzy tak głośno protestują i ich ciekawych życiorysach chyba zapominają... ikonowicz XD kodziarstwo... komuchy i sbki.

 •  

  pokaż komentarz

  Ynteligencja "polska"
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Tylko język z pod budki piwnej został

 •  

  pokaż komentarz

  Nikt się lepiej nie kompromituje, niż opozycja samą siebie xD Świetnie sami siebie podsumowali i ich prawdziwe cele i intencje.

  To już kolejny przykład do bogatej kolekcji: "nadzwyczajna kasta", "pragnę zemsty", "żeby było tak jak było".
  Oni wszyscy mają w dupie jakąś praworządność, czy wolne sądy. Ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, że oni są po prostu przeciwni rządom PiS. Nie dlatego bo PiS robi coś złego. Dlatego bo PiSowi nie wolno rządzić i tyle! j?@!ć PiSiorów i tyle wystarczy xDDDDD

  Gdy Rzepliński był prezesem Trybunału Konstytucyjnego, to tylko TK miał wyłączność do orzekania o konstytucyjności danych przepisów, czy prawidłowym wyborze jakiegoś sędziego. Gdy Rzepliński nie jest już prezesem, to kompetencje Trybunału przynależą się już każdemu. Jakiś sędzia z Olsztyna może rozsądzać kto jest sędzią, a kto nie.

  Gdy PiS wprowadza Izbę Dyscyplinarną to jest to zamach na niezależność i niezawisłość sędziowską. Sędziowie są nieusuwalni! Biedni sędziowie będą pod presją i nie będą mieli swobody działania. Straszne! Gdy totalna opozycja robi nagonkę na sędziów KRS i żąda ich dymisji to jest spoko i nagle niezależność i niezawisłość sędziowska nie mają znaczenia xDDDD

  Zaskakujące jak dużo frajerów chodzi na te protesty i dało sobie wcisnąć jakąś bajeczkę o walce o wolne sądy xD W tych organizowanych "oddolnie" protestach chodzi tylko o to, by opozycja mogła pojęczeć na obecną władzę. Kwik świń odsuniętych od koryta przez PiS, który dybie na kolejny żłób ustanowiony w sądownictwie.

  •  

   pokaż komentarz

   Nikt się lepiej nie kompromituje, niż opozycja samą siebie xD Świetnie sami siebie podsumowali i ich prawdziwe cele i intencje.

   @Donica: dodam do tego jeszcze jedną rzecz. Juszczyszyn delegację przyjął - uwaga - we wrześniu 2019. Wtedy mu nie przeszkadzało, że wręcza ją niszczyciel ładu, łamiący Konstytucję Ziobro. Wtedy mu nie śmierdziała.

   Jeszcze przed wydaniem wyroku przez TSUE Iustitia i polityczni sojusznicy przygotowali scenariusz zadym. TSUE ich zawiódł, ale na tym etapie przygotowań nie dało się wycofać z protokołu "Ulica", więc trzeba było go odpalić niezależnie od orzeczenia TSUE. A najgorsze jest to, że sędziowie mają ludzi za pożytecznych idiotów - spędzają ich na jakieś demonstracje, choć doskonale wiedzą, że odwołanie Juszczyszyna nie jest żadną karą, żadnym naciskiem. Setki sędziów delegowano do okręgów, delegowano do MS, odwoływano, od dawna. Władza się zmieniała, ale system delegacji był zawsze taki sam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Donica:

   Nie dlatego bo PiS robi coś złego. Dlatego bo PiSowi nie wolno rządzić i tyle! j#%?ć PiSiorów i tyle wystarczy xDDDDD

   No niestety, nie ma się do czego przyczepić po prostu. Polacy przestali w końcu żywić się upolowanymi psami, Polska powstała z ruin i kolan, miliony które PO ukradło oddano wiceministrom (bo im się należały), gwiazdom mediów narodowych (gdyby nie oni nie dowiedzielibyśmy się, jak rozpoznać astroturfingującego ubeka! no i że trzeba się zamknąć, bo Ogórek mówi) i nowym wyborcom pisu w ramach 500+ i 13 emerytury. Politycy wreszcie nie donoszą na Polskę (ci z pisu jej tylko bronili w UE, nie zapominajmy), a wrak spokojnie czeka na sprowadzenie. Nikt nie przekracza udzielonego mu czasu, chyba że wchodzi na mównicę bez żadnego trybu, to naturalnie nie może przekroczyć. Walka z komunistami trwa, tak nam dopomóż Piotrowicz i komisja smoleńska.

   bajeczkę o walce o wolne sądy

   Ach rozumiem, to opozycja z poziomu ulic w Polsce zrobiła wolfgangową, najgorszą sędzinę kraju i najwierniejszą służebnicę Kaczyńskiego prezesem TK. A że SN stał na drodze dobrej zmianie, czyli uniewinnieniu Kamińskiego i intronizacji "człowieka wolności" Przyłębskiej, no to też został zaorany, sam sobie winien. Trzeba było nie przeszkadzać. Ci nowi sędziowie na pewno nie będą, po to zostali wybrani. Nareszcie TK, SN i KRS bronią interesów partii, czyli narodu. Kto tak nie uważa, niech idzie do sądu, a nie histeryzuje na ulicach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet małe dziecko wie, że wolność to lewacki przesąd. Tak nam dopomóż Bóg!

   @KawaJimmiego: Dzięki za link do reżimowej propagandy pisi trollu, zapomniałem zakopać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nadwirus: Nie jestem z PiS-u ani za PiS-em, a jak się prawdać, to równomiernie.