•  

  pokaż komentarz

  Absolutely disgusting.
  Właśnie po to przez lata popuszczaliśmy naszym kobietom, żeby teraz waliły się z murzynami. Liberalizm nas zniszczy.

 •  

  pokaż komentarz

  Siadly na czarnego kutasa i zdziwione ze HIV maja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  !

  pokaż spoiler Ukryty tekst..
  Ukryty tekst....

 •  

  pokaż komentarz

  Kobiety są takie durne. Wyobrażacie sobie jakąś murzynke z Afryki bez gumy pyknac? Ja w ogóle bym takiej nie tknal, a co dopiero bez zabezpieczeń. A mówi się, że one bardziej wstrzemiezliwe bo konsekwencje potencjalnie większe... Taaa

  •  

   pokaż komentarz

   @Gilbert_Prukwa: Bo u kobiet owa wstrzemięźliwość dość inaczej wygląda. Oczywiście trudno tu nie uśredniać biorąc pod uwagę całą populację kobiet i populację mężczyzn ale tendencja wygląda mniej więcej tak. Im bardziej atrakcyjna kobieta w stosunku do nieznajomości, niepewności dot. partnerki seksualnej tym chęć uprawiania seksu przez mężczyznę jest rosnąca mniej więcej stałoliniowo, w stronę trendu wykładniczego (choć nie tak mocno, tzn. np. x1,5). Z kolei u kobiet jest inaczej. U nich występuje coś ala wartość progowa. Nie, nie, nie, nie, nie, ... bach, sru, niech się dzieje wola nieba i sezam otwarty. Czyli baaardzo nikły odsetek na początku i nagły punkt przełamania bliżej końca skali. Ergo gdy jest szansa zaruchać atrakcyjną kobietę ale jednak jest niepewność co do zdrowia potencjalnej partnerki seksualnej to faceci potrafią bardziej logicznie myśleć niż kobiety które w przypadku mega atrakcyjnego potencjalnego partnera seksualnego "myślą" (jeśli można to tak ująć) emocjami i rzucają się w wir przygody.

  •  

   pokaż komentarz

   @xaliemorph: Świetnie ujęta istota problemu. Doświadczyłem tego empirycznie, kiedy kobieta już chce dać dupki to w jakimś sensie wyłączaj jej się normalne myślenie. Ogólnie chyba kobiety też bardziej przeżywają orgazmy i mają głębszą i większą przyjemność z tego. Dla mężczyzny często jest to fizjologia.

 •  

  pokaż komentarz

  xDDD p0lki wolały murzyna z hivem niż p0laczka wyglądającego tak

  źródło: Screenshot from 2019-11-29 14-20-26.png

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna