•  

  pokaż komentarz

  myślały, że nigdy nie poszłyby z kimś takim jak on. Po pięciu minutach rozmowy zmieniały zdanie

  Wytrwałe te p0lki, że ulegały dopiero po 5 minutach XD

 •  

  pokaż komentarz

  to tak przy okazji, kojarzycię tą Panią? To Nadja Benaissa, z popularnego w latach 2000 zespołu No Angels, też nosicielka wirusa HIV, i tez świadomie zarażała

  źródło: lastfm.freetls.fastly.net

  •  

   pokaż komentarz

   @Kopytko1: utwó pewnie bardziej kojarzycie, dziwne, nie mogłęm znalesc teledysku:

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Kssoowowdt to idź na rokse, załóż wcześniej gumę i jest profit. Żyjesz i poruchales jednocześnie. Masa ludzi na ziemi praktykuje to codziennie.

  •  

   pokaż komentarz

   załóż wcześniej gumę i jest profit
   @kolorofon: nie "profit", tylko "bonus" - guma nie daje 100% pewności

   Masa ludzi na ziemi praktykuje to codziennie.
   A jeszcze większa masa praktykuje seks ze swoją żoną i to polecajmy @Kssoowowdt . Stały partner, którego się kocha, jest miliardy razy lepszy niż przelotna k?@@@ka z gumą.

   I jeszcze jedno @Kssoowowdt - pamiętaj, że na wypoku wszyscy ruchają, zarabiają po 10 tys. zł/miesiąc, a jednocześnie chodzą do podstawówki i mają 15 lat. Nie bierz na poważnie wypokowych wypowiedzi.

   Jest ogrom facetów, którzy zachowują prawictwo do późnego wieku i jest ogrom kobiet, które również są na zerowym poziomie seksualnym. I nie ma w tym nic złego.

   Znacznie gorsze jest za to chodzenie na k?@@@ki, bo po takim seksie człowiek nie dość, że kończy z bonusami, to ma problemy z budowaniem relacji seksualnych (żadna normalna relacja nie jest taka, jak ta za którą się płaci i seksuologowie trąbią o tym non stop).

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium z gumą racja. Z resztą można dyskutować. Prostytucja to coś co może być bardzo pożyteczne społecznie nawet jeżeli korzysta niewielki procent czy wręcz margines.

   Co do samego Mirka któremu odpowiadalismy: na serio sądzisz, że po Twojej (w kilku miejscach celnej poradzie) zmieni swoje nastawienie do życia, własnej osoby, kobiet i relacji z nimi?

   Niech idzie na rokse jak chce i chociażby zaspokoi ciekawość jeżeli widzi, że nie ma szans na inną drogę.

   Tak, nie ma nic złego w późnej inicjacji. Wg mnie osobiście to chyba nawet lepiej odrobinę "za późno" niż za wcześnie. Tyle, że gość który nawet pół żartem pisze, że chciałby się przespać (nie pogadać, zakochać itd) ze zdrową mulatką kosztem HIV - musi być zajebsicie zdesperowany.
   Wtedy Roksa jest wg mnie dobrym rozwiazaniem a umoralnianie i strasznie statystykami na szkodliwość prostytucji - średnim.

   Chyba, że całkowicie trolowal. Wtedy nie ma o czym mówić.

  •  

   pokaż komentarz

   @kolorofon: Seks z prostytutkami jest o tyle problematyczny, że uczy relacji, która nie istnieje. Bo relacji nie ma, to usługa. Stąd analogicznie jak przy porno - zaleca się, by osoby, które nie miały wcześniej relacji seksualnych, nie zaczynały je od seksu z prostytutką. Bo na podstawie tego mają zakrzywiony obraz i ciężko im budować realną relację.

   Oczywiście, nie oznacza to, że jak ktoś pójdzie do prostytutki, to od razu pójdzie do piekła. Prędzej może oznaczać, że będzie GO piekło jak coś złapie ;)

   musi być zajebsicie zdesperowany.
   Zwali se, to mu przejdzie ;). Oczywiście fakt jest taki, że nie wiemy jak to tam jest z kolesiem, ile to żart, ile to prawda. Nie wiemy, czy desperacja wynika z tego, że naczytał się o tym, jak to wszyscy ruchają wokół, a on nie, czy może z faktu, że jest np. psychicznie chory. W każdym razie, ostrożnie z doradzaniem roksy, bo niechcący można komuś zepsuć życie :( .

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium czyli mniej więcej jest zgoda a różnimy się w spojrzeniu na stopień desperacji Mirka. Wg Ciebie nie jest najgorzej i rozładuje sam a wg mnie jest bardzo źle.

   To nienajgorzej jak na tyle pisania:)

  •  

   pokaż komentarz

   A jeszcze większa masa praktykuje seks ze swoją żoną i to polecajmy

   @kolorofon: z żoną jedyne co można praktykować to - wszystko za wyjątkiem właśnie seksu.

   Podobno był taki, który z żoną uprawiał seks bo ona chciała, i nie było to w celu prokreacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kopytko1: Nie była aniołem, więc zarażała. Czyli szatan - chyba powinni się wszyscy domyśleć a nie tylko o du$$ach w głowie :)

  •  

   pokaż komentarz

   załóż wcześniej gumę

   @kolorofon:

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   W każdym razie, ostrożnie z doradzaniem roksy, bo niechcący można komuś zepsuć życie :( .

   @simperium:

   To dokładnie tak samo, jak doradzając ślub. Ryzyko nawet może być większe na zepsucie życia.

  •  

   pokaż komentarz

   guma nie daje 100% pewności

   @simperium: @kolorofon
   jak nie pęknie to daje 100% albo wynik tak zbliżony że nie ma sensu statystycznie
   nie powielajcie mitów proepidemików kościelnych bo potem właśnie się trafia taka laska co myśli że po co guma skoro to prawie bez różnicy....

  •  

   pokaż komentarz

   @Kopytko1: Przecież to narkomanka, hivem zarażona była już jako 15-16 latka.

  •  

   pokaż komentarz

   jak nie pęknie to daje 100% albo wynik tak zbliżony że nie ma sensu statystycznie
   @Luki_78: no to wchodzimy na stronę rządową aids.gov.pl, która raczej nie ma narracji kościelnej - skoro uważasz, że "Kościół" podaje złe statystyki. I co wyczytujemy?

   Konsekwentne używanie prezerwatyw daje 90 – 95% ochronę.
   Czyli statystycznie co 10-15 stosunek kończy się zakażeniem. No, świetne 100% jak nic. xD

   Edit: WIKIpedia jest jeszcze bardziej rygorystyczna i podaje: 80-95%. Co oznacza, że statystycznie na 10 stosunków 2 kończą się zakażeniem. No, 100% jak nic.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kopytko1 ciekawe jak było z Frediem z Queen

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Zadałeś sobie tyle trudu, żeby sprawdzić to w Wikipedii, to mogłeś chociaż doczytać do końca paragraf, w którym jest bardzo jasno napisane, dlaczego nie masz racji.

   Jak zaznacza WHO: "To oznacza, że używanie prezerwatyw chroni przed 80% do 95% zakażeń wirusem HIV, które pojawiłyby się, gdyby prezerwatywy nie zostałyby użyte (nie znaczy to, że 5% do 20% użytkowników prezerwatyw zakazi się HIV)"

   Gdybyś chciał dokładniejszych i bardziej wiarygodnych danych, możesz poszukać np. tutaj: https://journals.viamedica.pl/seksuologia_polska/article/viewFile/33578/24621

   Podczas prowadzonych w okresie dwóch lat badań serologicznych osób będących w związkach, w których jeden partner był HIV pozytywny, a drugi HIV negatywny, partner HIV negatywny nie uległ zakażeniu w parze używającej poprawnie i konsekwentnie prezerwatyw podczas stosunków płciowych w porównaniu z 10% osób nieprawidłowo korzystających z prezerwatyw [37, 41]. W podobnym badaniu również prowadzonym przez dwa lata wykazano, że 2% niezakażonych partnerów, używających prezerwatywy konsekwentnie zakaziło się wirusem HIV w porównaniu z 12% spośród tych, którzy używali prezerwatywy niezgodnie z zaleceniami lub nie stosowali ich wcale.

  •  

   pokaż komentarz

   @BratJuzew: dokładniejsze i wiarygodne badania to laboratoryjne, a nie na jakiejś próbce par, gdzie nieznanych czynników pośrednich może być od groma :(

  •  

   pokaż komentarz

   @piczu: wtedy to jeszcze ludzie nie za bardzo wiedzieli o aids i hiv :)

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Myślisz, że te badania robili jacyś przypadkowi menele z łapanki i nie wzięli tego typu możliwości pod uwagę? Między innymi w tym celu, żeby takie badania miały sens, próba musi być odpowiednio duża i reprezentatywna. To jest normalny naukowy sposób analizowania otaczającej nas rzeczywistości. Oczywiście, łatwiej wyskoczyć z jakimś z dupy wziętym, kompletnie bzdurnym stwierdzeniem, że "dwa stosunki na dziesięć kończą się zakażeniem".

  •  

   pokaż komentarz

   @BratJuzew: możesz zatem znaleźć informację nt. tego, ile osób wynosiła badana grupa?

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: jak ktoś się z tobą nie zgadza to współczuję ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Niestety nie byłem w stanie. Pozostaje mi zaufać (być może naiwnie), że autorzy z AM we Wrocławiu nie są kompletnymi oszołomami i przytaczają rzetelne dane. Jest oczywiście szansa, że jednak oni się mylą, myślę jednak, że wciąż są dużo bardziej wiarygodni od kolesia z internetu, nie będącego w stanie doczytać artykułu z Wikipedii, na który sam się powołuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @piotr_forsa: dlaczego? Po prostu chciałbym dowiedzieć się co nieco więcej nt. badań. A w dyskusji z @BratJuzew, ani się nie obrażamy, ani nie zwyzywamy.

  •  

   pokaż komentarz

   Stały partner, którego się kocha, jest miliardy razy lepszy niż przelotna k$$#!ka z gumą.

   @simperium: nigdy nie zrozumiem wykopowych ruchaczy którzy tutaj wypisują przeczące temu rzeczy, ale wiem że to jest forma wyparcia i nie dopuszczania do siebie myśli może być inaczej.

  •  

   pokaż komentarz

   Niestety nie byłem w stanie. Pozostaje mi zaufać (być może naiwnie), że autorzy z AM we Wrocławiu nie są kompletnymi oszołomami i przytaczają rzetelne dane.
   @BratJuzew: No, weryfikowanie danych jest jak najbardziej naturalnym podejściem naukowym, nie rozumiem, skąd wiara, że nie mogą popełnić błędu, lub powołać się na badania, które np. okazały się problematyczne, bo np. kolejne próby się nie powiodły lub badania nie udało się odtworzyć z identycznym wynikiem.

   W ogóle, twierdzenie, że ktoś jest oszołomem, bo przytacza badania, które z czasem nie przechodzą weryfikacji... no nie jest poważne.

   A, napisałem, że kulturalnie piszemy. @piotr_forsa - poprawka, jednak @BratJuzew kultury wypowiedzi nie zachowuje, ale to już tylko świadczy o nim. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium:

   No, weryfikowanie danych jest jak najbardziej naturalnym podejściem naukowym, nie rozumiem, skąd wiara, że nie mogą popełnić błędu, lub powołać się na badania, które np. okazały się problematyczne, bo np. kolejne próby się nie powiodły lub badania nie udało się odtworzyć z identycznym wynikiem.

   Ale ja nie jestem kompetentny, żeby te badania odpowiednio zweryfikować. Nawet, gdybym miał wgląd w wielkość próby i metodologię badań, jestem za głupi w tym temacie, żeby wyciągnąć z tego sensowne wnioski. Naprawdę, nie da się znać na wszystkim. Zupełnie normalnym podejściem jest to, że wierzę naukowcom, którzy temat zgłębili. No, chyba że ktoś tu dysponuje dostępem do innych badań, mówiących, że "statystycznie co 10-15 stosunek kończy się zakażeniem." Ja takich nie znalazłem. Byłyby niewątpliwą sensacją, bo oznaczałyby praktycznie zerową skuteczność prezerwatyw w ochronie przed HIV.

  •  

   pokaż komentarz

   @BratJuzew: prezerwatywa b. dobrze chroni przed HIV trzeba mieć wyjątkowego pecha żeby coś złapać

  •  

   pokaż komentarz

   @kolorofon: moim zdaniem lepiej jak chłopak zaczyna jak najwcześniej, nie modlimy się potem do świętej waginy, można wtedy znaleźć partnerkę wartościową - unikamy zauroczenia od pierwszego razu

  •  

   pokaż komentarz

   @style7 a moim zdaniem tu nie ma reguły. Chyba ważne żeby to było z jakąś cywilizowaną otoczką zamiast rżnięcia jakiegoś trupa popijaku.

   Z modleniem się do świętej wagony to akurat się trochę zgadza:)

  •  

   pokaż komentarz

   Zupełnie normalnym podejściem jest to, że wierzę naukowcom, którzy temat zgłębili.
   @BratJuzew: wszystko super dopóki można dotrzeć do metodologii, najlepiej, gdy można dotrzeć do powtórzonych badań, które dały identyczny wynik. Swego czasu po wielu latach odrzucono ogrom badań psychiatrycznych, ponieważ okazało się, że ich metodologia była błędna. Zresztą, przecież co jakiś czas obala się badania, właśnie z powodu błędnej interpretacji, metodologii, czy niemożności uzyskania identycznych wyników.

   No, chyba że ktoś tu dysponuje dostępem do innych badań
   Kpisz, a odpowiedzi wciąż nie podałeś: dlaczego badania pośrednie, zamiast wyniki badań bezpośrednich: czyli prezerwatywa + HIV.

   Przez wiele lat mówiło się, że wirus jest zbyt mały, by zostać zatrzymanym przez prezerwatywę, więc twój link wydał się ciekawy. Ale zamiast rzeczowo odpowiedzieć, starasz się lać merytoryczne szambo.Nie zależy ci na dotarciu do prawdy, tylko na gównianych przepychankach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   normalnym podejściem jest to, że wierzę naukowcom, którzy temat zgłębili.
   Tak, zwłaszcza na polskich uczelniach, które pozwalają sobie na indoktrynacje i skrajności. I tak spotkasz na polskich uczelniach profesorów zachwalających kazirodztwo i twierdzących, że Darwin się mylił, a smoki były prawdziwe i św. Jerzy naprawdę z nimi walczył. Patologie mają miejsce na polskich uczelniach i to wystarczający dowód, by im nie wierzyć.

   statystycznie co 10-15 stosunek kończy się zakażeniem
   A wrócę do tego. Informacja o wysokim stopniu zakażenia pochodzi ze strony aids.gov.pl, gdzie wyżej link bezpośredni zapodałem, i tam pada zdanie, które też przytoczyłem:

   Konsekwentne używanie prezerwatyw daje 90 – 95% ochronę, większą, niż daje wiele szczepionek.
   To nie jest strona "PiSowska", no chyba, że twierdzisz, że strona "pisowska" na jako pierwsze zdanie będzie zachwalać prezerwatywy. Co, tych 90% już nie krytykujesz, bo zaburza to twoją narrację?

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Przecież wszystkie dostępne źródła podają bardzo zbliżone dane. Także strona aids.gov.pl i WHO odnoszą się do bardzo podobnych wyników, tylko po prostu błędnie je interpretujesz. 90% ochrona absolutnie nie oznacza, że co 10 stosunek kończy się zakażeniem. I tu wracamy do metodologii badań. Nie masz pojęcia o temacie - co jest zupełnie normalne i nie jest to żaden zarzut. Nie da się we współczesnym świecie znać na wszystkim. Laik, który nie jest w stanie samodzielnie zinterpretować suchych danych, tym bardziej nie będzie w stanie analizować poprawności metodologii badań w tej dziedzinie. Owszem, naukowcy czasem się mylą, ale ani ja, ani Ty nie jesteśmy kompetentni, żeby te pomyłki znaleźć. Niestety, jesteśmy zdani na to, żeby im zaufać. W przeciwnym wypadku pozostaje nam chłopski rozum, albo spiskowe teorie dziejów.

  • więcej komentarzy(29)

 •  

  pokaż komentarz

  bez gumy to robily? ale wariatki

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe ilu takich Simonow Moli dziala obecnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Troche mnie przeraza fakt, iz taka armada dzid, w relatywnie, jak na liczbe, krotkim czasie, rozlozyla nogi przed obcym gosciem, nie stosujac przy tym zadnych zabezpieczen.

  A to bylo kilkanascie lat temu. Od tego czasu swiat zrobil sie troche smielszy...

  Tak, ze jak bedziecie mieli okazje zmoczyc kija, to pamietajcie, ze rucha to sie najpierw glowa, a dopiero pozniej przeznaczonym do tego aparatem...

  źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Tak, ze jak bedziecie mieli okazje zmoczyc kija

   @jaca_pump: raczej nie będe miał okazji, bo jestem tak nieśmiały, że koncertowo potrafie sp!!!???ić sprawę nawet jak laska wychodzi z inicjatywą...

   pokaż spoiler Nie mówiac już, że kobiety w całym moim 32 letnim życiu z bezpośrednią inicjatywą wyszły tylko 3 razy...

  •  

   pokaż komentarz

   @jaca_pump: wzrosla tez swiadomosc co do antykoncepcji.

  •  

   pokaż komentarz

   @jaca_pump: Seks przelotny jak seks - zdarza się. Natomiast kompletnie nie rozumiem jak można dać sobie wsadzić bez gumy po kilku minutach znajomości - mało tego, nawet dniach. No jednak gumka to podstawa na początku znajomości. Owszem, może nie chroni na 100% ale jednak zawsze lepiej z nią niż bez.

   Nawet jak mi się coś czasem trafiło, o dziwo jako wykopkowi, to jednak zawsze używałem prezerwatyw a co dziwne - nie każda kobieta na to nalegała - a skoro ona nie nalegała na gumkę, to ja tym szybciej ją zakładałem. Teoretycznie to im powinno bardziej zależeć na bezpieczeństwu - pomijam już zdrowie, ale facet zawsze może się rozpłynąć a z ewentualnym gówniakiem zostaje jednak kobieta.

  •  

   pokaż komentarz

   Natomiast kompletnie nie rozumiem jak można dać sobie wsadzić bez gumy po kilku minutach znajomości

   @rzeznia22: Już mi wyjaśnili w innym znalezisku - celował w konkretną grupę kobiet. Jakie to były kobiety? Wysuń wnioski sam:

   W myślach dziewczyn, które zaraził kameruński uchodźca, powraca to samo pytanie: dlaczego się nie zabezpieczały? I nie mają wątpliwości - wstydziły się żądać prezerwatywy właśnie dlatego, że Simon był czarny. Paradoksalnie, to właśnie ich liberalny światopogląd sprawił, że potulnie godziły się na seks. Bez zabezpieczeń. Padły ofiarą politycznej poprawności.

   W czasie intymnych spotkań Mol stanowczo nie zgadzał się na używanie prezerwatyw. - Kiedy jedna z dziewcząt zaprotestowała, Kameruńczyk zareagował bardzo ostro. Miał pretensje, że jest rasistką, że domaga się prezerwatywy dlatego, że jest czarny i na pewno ma HIV. W rezultacie ona poddała się i uległa - dodaje Siewert.

   pokaż spoiler Można chyba spokojnie dodać tagi #lewatywka i #bekazlewactwa

  •  

   pokaż komentarz

   W czasie intymnych spotkań Mol stanowczo nie zgadzał się na używanie prezerwatyw. - Kiedy jedna z dziewcząt zaprotestowała, Kameruńczyk zareagował bardzo ostro. Miał pretensje, że jest rasistką, że domaga się prezerwatywy dlatego, że jest czarny i na pewno ma HIV. W rezultacie ona poddała się i uległa - dodaje Siewert.

   @jaca_pump: Niektóre laski są naprawdę durne. Jeśli ktoś zaczyna mieć pretensje w tak intymnej chwili jaką jest seks, to raczej z moich obserwacji nici by były z dalszego aktu i powinna im się zapalić czerwona lampka, że koleś jest zjebem. Przecież jakaś kłótnia tuż przed włożeniem psuje całą atmosferę. No ale może niektórym nie przeszkadza.

  •  

   pokaż komentarz

   i powinna im się zapalić czerwona lampka, że koleś jest zjebem

   @rzeznia22: W przypadku Polaka-rodaka, owszem, pewnie by się zapaliła.

   Ale w przypadku kolorowych książąt, naszym paniom potrafi wywalić bezpieczniki, a wręcz całą instalację. Więc, z czerwonej lampki nici.

  •  

   pokaż komentarz

   Paradoksalnie, to właśnie ich liberalny światopogląd sprawi

   @jaca_pump: mówisz że jak laska nie chodzi w hidżabie to prostytutka z automatu ? A może po prostu gościu miał tereny łowieckie akurat w tych kręgach ? Bo dzieci z dysfunkcyjnych rodzin są już zagospodarowane przez inne kręgi ? XD

  •  

   pokaż komentarz

   @Jestembogaty: aż tak to ja myślałem że jestem nieśmiały..(✌ ゚ ∀ ゚)☞

   pokaż spoiler a kilka razy w kilku zamoczyłem, no ale jestem starszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @porBorewicz07: masz racje, czas wziać się za siebie, iść do psychologa z tą nieśmiałością i wyjść na prostą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jestembogaty: no coś musisz z tym zrobić, jak tylko się użalać. Dobra jest ku temu okazja, postanowienie noworoczne..

  • więcej komentarzy(1)

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna