•  

  pokaż komentarz

  a ja to bym się zdziwił, żeby nie szukano na tego sędziego syfu.
  już dzienniakarzyny dostały zlecenie i szczują...
  dajcie człowieka a paragraf się na niego znajdzie.
  (dziś trzeba j4eszcze napuścić publikę na niego żeby jak się go wsadzi był aplauz.
  to jak na lekarza niewygodnego (bo protestującego) szczuto że na wycieczki jeździ sobie i pokazywano zdjęcia z misji humanitarnej.
  czysta kalka komuchów i sbecji ale co się dziwic jak Piotrowicz "usprawniał"sądownictwo...

 •  

  pokaż komentarz

  przepraszam uprzejmie szanowne prawactwo. przypomina mi się wyrok sądu: odebranie domu ojcu i córce za 5 czy 6 tys. zł długu. takie jest prawo. dla każdego. komornik ma OBOWIĄZEK ściągnąć majątek do kości. Miliony takich spraw w Polsce. I dalej zapadają pomimo dobrej zmiany. Kolega poszedł do prokuratury, ktoś go owalił na 15 czy 16 czy 20 tys. zł z odsetkami. Zamówił usługę, zapewnił, że zapłaci, nie zapłacił 50 gr. Co powiedział prokurator dobrej zmiany? Że to ten poszkodowany ma udowodnić, że w momencie zamówienia usługi gość chciał oszukać. Mail pismo sms z tekstem "gwarantuję panu zapłątę w 14 dni" proforma to za mało. Prokurator chciałby by gość napisał "ale wie pan, ja pana chce oszukać". Sprawa w odwołaniu cztery razy. Wlecze się od od 2016. Czyli akurat całą kadencję Ziobry. I co? I nic!

  •  
   cuntbrah

   +3

   pokaż komentarz

   @Roccco: Kolejny pożyteczny idiota ze swoim wysrywem.

   Za niewielki dług komornik zlicytował 13-hektarową działkę, piętrowy dom i budynki gospodarcze, warte pół miliona złotych. Sąd przysądził własność gospodarstwa po wpłacie… 32 tys. zł. Jak do tego doszło? Osoba, która kupiła na licytacji majątek pana Zbigniewa za ponad 200 tys. zł, wpłaciła jedynie wadium. O pozostałej części spłaty zapomniano, a komornik i sąd uznali egzekucję za zakończoną. Wierzyciel za swój dług od Parowicza wciąż domagał się spłaty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Roccco: Ale wiesz że można się dogadać z bankiem i w sytuacji kryzysowej samemu sprzedać swoje mieszkanie za normalną cene a należność oddać do banku. Komornik wchodzi wtedy gdy nie ma kontaktu z dłużnikiem.

 •  

  pokaż komentarz

  Drogie klauny, pachoły PiS wykopujące to znalezisko, mam pytanie: w którym miejscu sędzia postąpił nieprawidłowo lub niezgodnie z prawem?

 •  

  pokaż komentarz

  Kasta nie musi się nikomu tłumaczyć, szczególnie pospólstwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  To na prawdę weszło na główną? XD
  Albo na wykopie jest masa trolli, albo k?$%a jesteście kretynami
  Aaa zapomniałem jak łatwo tu wchodzą znaleziska z tysol peel czy innej niezależnej