•  

  pokaż komentarz

  Wychowywała go upośledzona matka.

  źródło: hips.hearstapps.com

 •  

  pokaż komentarz

  W tej chwili w całej Polsce, nie tylko na Pomorzu, szukamy rodzin dla 103 dzieci - mówi dyr. Joanna Bartoszewska z Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego.
  Tylko jeden ośrodek szuka domu dla 103 dzieci? I gdzie teraz są ci którzy tak krzyczą o tym komu to nie damy dziecka, albo o badaniach prenatalnych, zakazach aborcji itp? I w artykule pada argument o wieku dzieci i o tym, że mało kto chce starsze dziecko. Wystarczy, że jest starsze i już go nikt nie chce, więc co powiedzieć o dzieciach upośledzonych od urodzenia?
  Piękne hasła na ustach, a w sercu wiadomo co.

  Z drugiej strony zastanawiam się na tym jak odbierane są artykuły. Tutaj pełna zgoda i w ogóle, a wystarczy że rzecz się wydarzy za granicą i po przetłumaczeniu (koniecznie z daily mail) dziwnego i skrótowego artykułu po polsku robi się "brytyjczycy odbierają dziecko chorej matce!" I foto grubej zapłakanej Brytyjki.
  A tak w ogóle to Korwin to powinien przeczytać z jego "dziecko nalezy do matki", a dziadek (dziecko z artykułu boi się starszych mężczyzn) poklepie po pupie i za kolanko złapie, to Filipek sobie zbuduje erotyczne napięcie.

 •  

  pokaż komentarz

  Pomimo upośledzenia ktoś ją zapłodnił. Kolejny dowód na to że damski przegryw nie istnieje xDDDDD

 •  

  pokaż komentarz

  Żeby mieć psa trzeba pewne warunki spełnić i robią wywiad środowiskowy, a gowniaka może mieć każdy idiota.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wiedział czy bawić się lalkami czy samochodami? Albo czy nosić spodnie czy sukienkę?

  Natura tworząc płeć nie ustaliła co kto ma nosić czy też czym się bawić. To stworzył człowiek i narzucił innym. Liczy się tylko płeć biologiczna i ostatnie 2 chromosomy. Jeśli ma cechy płciowe męskie i chromosomy X Y to trzeba mu wytłumaczyć że jest mężczyzną. A to że lubi rzeczy przypisane społecznie kobietom nic nie zmienia. Cierpienie często jest uwarunkowane zatruwaniem życia przez innych ludzi którzy takich jak on gnębią bo np. lubią się malować co w tępych umysłach ludzi jest zadaniem kobiety.