•  

  pokaż komentarz

  Nic nie widzę na tym nagraniu by nim rzuciła

 •  

  pokaż komentarz

  Faktycznie skandal przedszkolanka pilnuje żeby gowniaki nie wybiegł na ulice. Na stos ja

  •  

   pokaż komentarz

   @ddika: Gdyby tylko ktos wymyslil jakis zamek np 1,2m nad ziemia... Tak zeby male dziecko nie dosiegnelo...

  •  

   pokaż komentarz

   @ddika: Przedszkole to nie przechowalnia gdzie się "pilnuje" dzieci tylko miejsce gdzie mają być wychowywane a nie szarpane przez woźną.

  •  

   pokaż komentarz

   @zwirz: od wychowywania jest rodzic, nie przedszkole, czy szkoła.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kon_Baltazar: Czyli przedszkole to według ciebie taka przechowalnia dzieci, która za nic nie odpowiada i nie wpływa na to jak dzieci się zachowują? Panie które tam pracują mają pilnować tylko, żeby dziecko nigdzie sobie nie poszło a resztę mają mieć w dupie?

   Masz tu podstawę programową w oparciu o którą działają w tym kraju przedszkola (jakimś dziwnym trafem jest w niej mowa również o wychowaniu ale to pewnie przypadek) i skończ pierdolić.
   Podstawa programowa wychowania przedszkolnego dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

  •  

   pokaż komentarz

   @zwirz: jedyną osobą która tu p??!%$!i jesteś ty, o czym z resztą świadczą liczne minusy, które dostałeś. Podstawami programowymi w tym kraju to sobie możesz dupe podetrzeć, bo są do c?### niepodobne. Obowiązek wychowawczy spoczywa przede wszystkim na rodzicach/opiekunach prawnych. Przedszkole, czy szkoła mają te obowiązki wspomóc a nie przejąć. Jeżeli dziecko nie respektuje rodzica, to tym bardziej nie będzie respektowało obcej osoby z zewnątrz, a "czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał.

   Kobieta niepotrzebnie straciła pracę, nikim nie rzuciła, odwracając dziecko, te się potknęło i gdyby nie to, że kobieta go trzymała wylądowałoby na twarzy, wtedy to byłaby dopiero nagonka.

   O przechowalni cały czas nadajesz ty, bo uogólniając łatwiej ci zaatakować adwersarza, masz problem z prowadzeniem rzeczowej, merytorycznej dyskusji, to się bawisz w erytystyke. Co cię tak bardzo boli, że ktoś ma inny pogląd na wychowanie dzieci i nie stawia ich na piedestale w stosunku do osoby dorosłej, czy norm społecznych, czy ma ostatecznie zdrowy osąd na sytuację?

  •  

   pokaż komentarz

   Obowiązek wychowawczy spoczywa przede wszystkim na rodzicach/opiekunach prawnych.

   Przedszkole, czy szkoła mają te obowiązki wspomóc a nie przejąć.

   @Kon_Baltazar: A napisałem gdzieś misiu pysiu, że przedszkole ma przejąć obowiązek wychowawczy za rodziców? Wskaż w którym miejscu? To ty sobie ubzdurałeś, ze przedszkole w ogóle nie pełnie roli wychowawczej. Sam przecież napisałeś, że "od wychowywania jest rodzic, nie przedszkole, czy szkoła." - to ma wspomagać czy jednak nie jest od tego. Zdecyduj się może.

   odwracając dziecko, te się potknęło i gdyby nie to, że kobieta go trzymała wylądowałoby na twarzy, w
   Gdyby nim nie szarpała to by się nie potknęło. Babsko się nie nadaje do pracy z takimi małymi dziećmi i dlatego bardzo dobrze, że z pracy wyleciało.

   masz problem z prowadzeniem rzeczowej, merytorycznej dyskusji
   Ty za to i pozostałe gimbuski potraficie pięknie dyskutować rzucając od pierwszych komentarzy wyzwiskami i atakujac każdego, kto śmiał mieć inne zdanie.

  •  

   pokaż komentarz

   jedyną osobą która tu p##%#??i jesteś ty, o czym z resztą świadczą liczne minusy, które dostałeś.

   @Kon_Baltazar: Tia, za to najwięcej plusów zebrała jakaś blondyna, która się sama pochwaliła, że praca opiekunki ją przerosła bo nie potrafiła nad dzieciakami zapanować. Taki to jest zajebisty wyznacznik.

  •  

   pokaż komentarz

   @zwirz: > Ty za to i pozostałe gimbuski potraficie pięknie dyskutować rzucając od pierwszych komentarzy wyzwiskami i atakujac każdego, kto śmiał mieć inne zdanie.

   Kto zaczął do mnie posta i napisał że p@!@#@$ę i próbował uogólnieniać moją wypowiedź? Masz tupet, zarzucać wykopkom, że cię atakują i wyzywają kiedy sam to robisz. To ty atakujesz ludzi, bo nie zgadza ci się "linia polityczna".

   Gdyby nim nie szarpała to by się nie potknęło.

   Nikt nikogo nie poszarpał. Zwróciła go niespodziewanie. To, że się przy tym potknął nie implikuje niczego, no chyba nie chcesz mi wmówić, że stała mu się krzywda.

   Przedszkole to nie przechowalnia gdzie się "pilnuje" dzieci tylko miejsce gdzie mają być wychowywane a nie szarpane przez woźną

   Jeżeli piszesz, że przedszkole, w twojej opinii, ma wychowywać dzieci, to tak, wp?%%$@%asz się w kompetencje jedynym osobom, które mają prawo i obowiązek wychowywać dzieci. Wspieranie funkcji wychowawczych przez przedszkole, to nie to samo co wychowywanie, to tak jak gdybyś powiedział, że siostra matki dziecka, jego ciotka, pomagając mu w nauce i rozwijaniu jego talentów kilka godzin tygodniowo, wychowała je. Przedszkole nie nauczy nikogo szacunku, pokory i życia w społeczeństwie, to się wynosi z domu. Jeżeli masz pod opieką 20 dzieci nie bedziesz w stanie poświęcić każdemu tyle czasu ileby faktycznie potrzebowało.

 •  

  pokaż komentarz

  nie usprawiedliwiam ani nic ale po prostu sie wku*wiła bo maly gnojek sie nie slucha i chcial wyjsc z pokoju w ktorym ma byc
  na maksa potrafią wkurzyc takie dzieciaki
  patrzac na tatusia to dzieciak musi byc ziółkiem

 •  

  pokaż komentarz

  Hyc o podłogę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: youtube.com