•  

  pokaż komentarz

  Zbigniew Suchyta
  Urodzony 17 listopada 1959 r. w Świdnicy. Kandydat KWW Razem dla Gminy Strzegom.

  Razem? hmm...

 •  

  pokaż komentarz

  Są przedstawicielami społeczeństwa, nazwiska i funkcje publicznie znane. I niech mi ktoś powie, kiedy doprowadzimy demokrację do takiego stanu, że w podobnej sytuacji następnego dnia jest mocny kop w dupę i społeczeństwo zatrudnia kogoś właściwego, a tamci szukają sobie zajęcia bliższego rzygowinom niż urzędowym gabinetom? No kiedy?

 •  

  pokaż komentarz

  Mieli suchoty więc pili a jak pili to demolowali. Ludzka rzecz

 •  

  pokaż komentarz

  Bo Niemcy to sa mistrzowie PR. Wiedzą że o Niemcach zachowujących się jak bydło których przecież nawet w Polsce nie brakuje , się po prostu nie pisze. Natomiast o wybrykach swoich sąsiadów zza Odry i owszem głupie tylko te polskie media które to powtarzają. Aas, Zara polskojęzyczne media , a nie polskie.

  `maciej@kuba:~$ whois polskatimes.pl

  DOMAIN NAME: polskatimes.pl
  registrant type: organization
  nameservers: ns1.gratka.pl. [195.8.99.97]
  ns2.gratka.pl. [213.192.69.59]
  ns3.gratka.pl. [37.28.156.98]
  created: 2007.08.17 11:46:05
  last modified: 2019.07.30 10:52:44
  renewal date: 2020.08.17 11:46:05

  no option

  dnssec: Unsigned

  REGISTRAR:
  OVH SAS

  2 Rue Kellermann
  59100 Roubaix
  Francja/France
  +48.717500200`

  Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako **Polska Press)**, właściciel serwisu internetowego znajdującego się w domenie PolskaTimes.pl (dalej jako serwis Polska Press), w ramach którego publikowane są materiały o charakterze prasowym, artykuły, zdjęcia,

  Czytaj więcej: https://polskatimes.pl/o-nas/ar/230

  Polska Press (medialnie: Polska Press Grupa, dawniej: Grupa Wydawnicza Polskapresse) – polska grupa wydawnicza wchodząca w skład niemieckiego koncernu Verlagsgruppe Passau.

  •  

   pokaż komentarz

   @matcheek: ja prdl, kilka minut mi zajelo, zeby sprawdzic do kogo nalzy tytul polskatimes.pl - do k..wa niemieckiego koncernu. Niemcy to jednak wciaz nie spuszczaja z tonu.

   https://www.eurotopics.net/en/148751/polska

  •  

   pokaż komentarz

   @matcheek argument typu: inny też kradną.

   Z mediami może i racja ale co mnie to obchodzi. Pojechali służbowo i narobili bydła. Jeżeli nikt im niczego bez wiedzy nie dosypał to nie ma usprawiedliwienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @matcheek: POOOLSKIE MEDIA!! Pooolskie media! Poooolin to nie Poooland! 60 groszy za wpis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   co za różnica kto naglosnil te sprawę. Niemcy naglosnili Katyn, tez mamy mówić ze to kłamstwo bo sprawy jako pierwszy nie naglosnil Kurier Warszawski?

  •  

   pokaż komentarz

   @matcheek: Kurde, też kupiłem domenę w ovh, czyli jestem polskojęzyczny :D

  •  

   pokaż komentarz

   @kolorofon: Proste. Za jaja na hak, wysmarować smołą i obsypać pierzem. Radni, qu..wa jego mać.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz:
   @komentarze:
   @senkjuwerymacz:

   domena polskatimes.pl nalezy do Verlagsgruppe Passau - niemiecki koncern.

   Zeby znac ta symetrie. Pokaz mi niemieckie tytuly w Niemczech nalezace do polskich firm ktore zle pisza o Niemcach.

   O to chodzi. Osoboscie nie czytam niemieckich mediow wychodzacych w Polsce, bo pokazuja bagno, ale tylko to polskiego bagno, swoje skrzetnie ukrywaja.

  •  

   pokaż komentarz

   Wiedzą że o Niemcach zachowujących się jak bydło których przecież nawet w Polsce nie brakuje , się po prostu nie pisze. Natomiast o wybrykach swoich sąsiadów zza Odry i owszem głupie tylko te polskie media które to powtarzają. Aas, Zara polskojęzyczne media , a nie polskie.

   @matcheek: Bo nikogo nie obchodza niemieckie helmutki i helgi-patuski jadacy sobie prywatnie na balangi. Czy w jakis sposob umknal ci fakt, ze to byla oficjalna delegacja? Reprezentanci nie tylko swojego regionu, ale i w pewien sposob calego kraju?

  •  

   pokaż komentarz

   @Vielokont: i ty sie dziwisz pozniej, ze Polska jest okupowana przez prawie dwa wieki..., ehh, no jest jesli zakladasz brak symetyrii w relacjach z sasiadami, czyli wyzszosc Niemcow, no to naturalna konsekwencja, jest Polska jest traktowana jako moralnie nizszy byt.

   Jakies 36mln Polakow najpewniej nigdy igdy nie slyszalo o Strzregomiu. Jaka oficjalna polska delegacja? Co ty wypisujesz czlowieu. Przeciez to jakas nieznana nikomu prowincja. Niemcy rozdmuchaja to ponada miare bo widza ze maja do czynienia z nierozgarnietym czytelnikiem, ktory nawet nie wie, czy czyta polska, czy niemiecka gazeta.

  •  

   pokaż komentarz

   i ty sie dziwisz pozniej, ze Polska jest okupowana przez prawie dwa wieki

   @matcheek: nie dziwie sie temu nic a nic.

   ehh, no jest jesli zakladasz brak symetyrii w relacjach z sasiadami, czyli wyzszosc Niemcow, no to naturalna konsekwencja, jest Polska jest traktowana jako moralnie nizszy byt.

   co

   Jaka oficjalna polska delegacja? Co ty wypisujesz czlowieu. Przeciez to jakas nieznana nikomu prowincja.

   Oficjalna delegacja ze Strzegomia do Turgau. Wsrod mieszkancow Turgau (bo cala akcja miala miejsce podczas festynu miejskiego) musiala to byc dosyc glosna sprawa, bo nieczesto zrywa sie umowy partnerskie ze stowarzyszonymi miastami. Przyjechal polski burmistrz ze swoja swita, sponiewierali sie jak swinie, zasrali, zarzygali i zaszczali pokoj hotelowy (i pewnie jeszcze co nieco zdemolowali). Nie przeprosili. W jakim to stawia swietle Polske i Polakow w oczach lokalsow? To nie Mietek budowlaniec zaj$??l rower po pijaku, tylko burmistrz zachowal sie jak ostatni obszczymur. Czlowiek, ktory teoretycznie powinien cos soba reprezentowac. Jezeli takie rzeczy robi burmistrz w gosciach, to co za chlew musza miec u siebie na co dzien?

   Niemcy rozdmuchaja to ponada miare bo widza ze maja do czynienia z nierozgarnietym czytelnikiem, ktory nawet nie wie, czy czyta polska, czy niemiecka gazeta.

   Jakie ma znaczenie, kto jest w tym przypadku wlascicielem gazety? Te wydarzenia mialy miejsce, ich prasa lokalna rowniez o tym pisze.

   I nie robia tego ponad miare! Chcialbys jako Polak byc postrzegany w sasiednim kraju przez pryzmat takich metow spolecznych, jak ten burmistrz i jego swita?

  •  

   pokaż komentarz

   whois polskatimes.pl

   @matcheek: Naprawdę nie musiałeś się tak gimnastykować, to żadna tajemnica. Wystarczy wejść na Wikipedię na przykład.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakie ma znaczenie, kto jest w tym przypadku wlascicielem gazety?

   @Vielokont: ermmm, kapital nie ma narodowosci??
   Taaa. Na pewno.

   W tym samym czasie Niemcy uchwalaja prawo ktore chroni Niemiecki patenty przed przjmowaniem przez zagraniczne podmioty. Ehh.. Polacy....

  •  

   pokaż komentarz

   @AvantaR: dzisiaj sie dowiedzialem w ogole ze cos takiego jak polskatimes.pl w ogole istnieje; bardziej wierze whois niz Wikipedii

  •  

   pokaż komentarz

   @matcheek: Nie wiem co bierzesz, ale albo bierz tego dwa razy wiecej, albo o polowe mniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vielokont: nie przejmuj sie wiekszosc Polakow dzisiaj pochodzi z chlopstwa i robotnikow - inteligencja bylo mordowana przez dzisiatki lat. Stad tak silne wynarodowienie, do tego stopnia, ze ludzie nie wiedza, czy czytaja polska, czy niemiecka gazete.

  •  

   pokaż komentarz

   Niemcy rozdmuchaja to ponada miare bo widza ze maja do czynienia z nierozgarnietym czytelnikiem, ktory nawet nie wie, czy czyta polska, czy niemiecka gazeta.

   @matcheek: I czyja to będzie wina? Niemców, że o tym napiszą, czy burmistrza, bo narobił smrodu? Dał im pretekst to teraz będzie jazda. Jako człowiek na takim stanowisku powinien wiedzieć jak łatwo jest o wpadkę wizerunkową, ale nie, trzeba było się nachlać i robić wiochę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Xagog: XD @matcheek , chyba usiłuje dowieść, że skoro domena zarej. przez niemiecką spółkę, to pewnikiem polskatimes tych polskich samorządowców do łóżek przywiązała w niemieckim hotelu i nie mieli innego wyjścia tylko się zesrać. ¯\_(ツ)_/¯

   Maciuś, ty detektywku bławatny, masz https://www.google.pl/search?q=polska+delegacja+torgau obczaj sobie kto i o której notki nt. publikował... i co do tego ma ten portal, który był jednym z kolejnych o polskiej delegacji piszącym? A potem zapraszam na profil urzędniczki miasta Torgau i porównaj datę publikacji oświadczenia... wielki tropicielu spisków https://www.facebook.com/OBM.romina.barth/posts/2734274559968412 a na sam koniec polecam jeszcze wizytę u lekarza.

   źródło: pobierak.jeja.pl

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli nikt im niczego bez wiedzy nie dosypał to nie ma usprawiedliwienia.

   @kolorofon: nawet i wtedy nie ma. Przecież kiedyś chyba odzyskali świadomość? Przyzwoity człowiek coś by zrobił z incydentem i na wszelkie możliwe sposoby naprawił szkodę.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja p!%#!!$e, co za chlew. ¯\_(ツ)_/¯