•  

  pokaż komentarz

  No to cyk, dla przypomnienia.

  źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   @grajkoo: Szajbus-Wielgus nic nie rozumie... Jak to możliwe?

  •  

   pokaż komentarz

   @grajkoo: No Korwin zaorany przednio, zwłaszcza z tą Skłodowską

  •  

   pokaż komentarz

   No to cyk, dla przypomnienia.
   @grajkoo:
   Ale na serio podnoszenie kwestii inteligencji w 2019 roku jest komiczne (zwłaszcza w okresie wyborczym), tym bardziej, że różnice są minimalne i często niwelowane lepszym wykształceniem kobiet.
   To trochę tak, jakby np: Czesi przy każdej okazji mówili, że są od nas wyżsi o 2 cm, średnio. No i? Na ch$@ o tym 100 razy p%#%%%?ić?
   No albo jak by przyjeżdżała delegacja z Chin (czy to państwowa czy spotkanie firmowe) i za każdym razem by mówiła, że średnio są o 3 IQ lepsi. No ja p%#%%%?e, czy ktoś tak się na świecie traktuje, licytuje?
   To ma jakoś pomóc w tym, by walczyć z parytetami? Bez jaj XD

  •  

   pokaż komentarz

   @text: Przecież to feministki podnosiły temat niższej płacy kobiet, Korwin tylko wyjaśniał, bo inaczej by feminy wlazły wszystkim na głowy.
   A w dalszym czasie znów, złośliwy albo niedoinformowany redaktor dopytywał, to Korwin odpowiadał. Co miał robić? Wyjchodzić z wywiadów?

   Gadać, że co on tak sam z siebie podnosi nieistotny temat... No nie, on tematu nie podnosi, tylko odpowiada.
   Jak to jest nie być w temacie ale dawać "mądre" rady?

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież to feministki podnosiły temat niższej płacy kobiet, Korwin tylko wyjaśniał, bo inaczej by feminy wlazły wszystkim na głowy.
   @milymirek:
   Ale niższe płace W TYM SAMYM ZAWODZIE nie wynikają z niższego IQ, tylko z innych czynników. Więc podnoszenie tego, to chyba tylko trollowanie pod 18-latków.

  •  

   pokaż komentarz

   @text: W TYM SAMYM ZAWODZIE to jeden koleś może zarabiać mniej od drugiego.
   Niby dlaczego od tego też by to nie miało zależeć?

  •  

   pokaż komentarz

   Niby dlaczego od tego też by to nie miało zależeć?
   @milymirek:
   Przecież mówimy o średnich, a nie o jednostkowych przypadkach.
   Po drugie, pracodawca ocenia efekty, a nie IQ.
   Uwierz mi, że jest wiele zawodów, gdzie IQ 140 wcale by nie pomogło w porównaniu do nawet 100.

  •  

   pokaż komentarz

   @text: wysokość, siła fizyczna, inteligencja. Ale to były przecież tylko przykładowe cechy.
   Ty z nieznanych przyczyn powtarzasz, że ktoś inny mówi tylko o inteligencji...

   Teraz rozumiesz? Bo nie wiem jak z tobą gadać. Czy jest nadzieja na zrozumienie?

   No to jak zrobisz średnią z niższych i słabszych fizycznie magazynierów, to też średnia zarobków wyjdzie niższa niż średnia zarobków, sięgających wyżej i mogących nosić więcej...
   To jest przykład... przykład. Nie zaczynaj gadać, że nie zawsze siła i zasięg ramion jest wykorzystywany. No czasem nie jest, wtedy nie ma tak zróżnicowanych zarobków. A czasem jest i wtedy są zróżnicowane...
   Jakby nie patrzeć, to liczą się zalety konkretnych osób, skorygowane przez subtelne oko pracodawcy.
   Nie mówię, że tego nie ma ale nie może to być regułą, jeśli miałoby to mieć tak wyraźny wpływ na kondycję firmy, a miałoby, jeśli te zarobki kobiet i mężczyzn miałyby się tak mocno różnić.

   Pewnie daremnie to piszę, bo to takie twoje szukanie dziury w całym, ale trudno...

  •  

   pokaż komentarz

   Ty z nieznanych przyczyn powtarzasz, że ktoś inny mówi tylko o inteligencji...
   @milymirek:
   Łot? Gdzie tak napisałem?
   W skrócie i mega upraszczając, byś zrozumiał i nie trollował dyskusji, to mój przekaz był taki:
   - jest bardzo dużo różnych czynników, często duuuużo ważniejszych niż różnica 3 IQ, że wspominanie o inteligencji jest po prostu żałosne. Zarówno ze względu na to, jak mało to znaczy, jak i tego, że podnoszenie tego, od razu niweczy poważną dyskusję.

   Bo nie wiem jak z tobą gadać.
   @milymirek:
   A ty w ogóle wiesz co chcesz mi przekazać? Czego nie rozumiesz w tym, że prawdopdobnie w niczym się nie różnimy, oprócz tego, że ja uważam, że podnoszenie tego jest debilne.
   I wcale argumentem na to nie jest to, że go o to zapytują. Znam teksty Korwina od ponad 30 lat, i już wtedy p!$!$#$ił te swoje gadki o IQ kobiet, więc zagadują go dlatego, że NON STOP o tym p!$!$#$i, zamiast się odciąć od tej argumentacji z 20 lat temu. Realnie bardzo pasuje mu ten temat, bo widocznie uważa, że zyskuje głosy 18-letnich piwniczaków.

  •  

   pokaż komentarz

   NON STOP o tym pierdoli,

   @text: Nie wiem co robił 30 lat temu, śledzę go od kilkunastu, ale z tego co wiem to sam z siebie nie mówi, tylko jako reakcję na coś.

   różnica 3 IQ, że wspominanie o inteligencji jest po prostu żałosne.
   @text: Jeśli to jest średnia to może mieć duży wpływ, ale faktycznie nie tyle średnia tylko rozkład skrajności, o czym też mówił, ale nie od razu. Jakby mówił o większej ilości geniuszy, super zdolnych, zdolnych do tworzenia wynalazków, lepszych zarządcach - co też ze statystykach zdaje się wynika, to by była lepsza wypowiedź.
   Także mimo wszystko nie widzę powodu żeby szczególnie się znęcać nad tym parametrem. O wpływie wielu czynników jest mówione, nie wiem czemu by to IQ akurat miało tam przeszkadzać.

   Ale pragnę zwrócić uwagę, że pani która stała obok pani Scheuring-Wielgus a później pani Eliza Michalik, w rozmowach z JKMem zrozumieli jego wypowiedź z PE tak, że niby Korwin powiedział że kobiety są mniejsze więc mają mniejszą objętość mózgu więc są mniej inteligentne. xDDD
   Pani chyba posłanka albo asystentka oraz pani redaktor coś takiego sobie umyślały, rzekomo tak zrozumiały to co Korwin powiedział. xDDDD

   Także to i tak są perły przed wieprze, w ogóle na szybko zwrócenie uwagi że te różnice w prawdopodobnie znikomym stopniu wynikać mogę z jakiejś dziwnie definiowanym poczuciu pogardy do kobiet przez mężczyzn.

  •  

   pokaż komentarz

   tylko jako reakcję na coś.
   @milymirek:
   No jak myślisz na co? Na to, że sam używa tego argumentu. Nikt normalny nie pytan innych o poglądy na IQ kobioet, bo tego nie podnoszą.

   Także mimo wszystko nie widzę powodu żeby szczególnie się znęcać nad tym parametrem.
   @milymirek:
   Ano dlatego, że nie jest to żadne poważny czynnik i widzą to sami liberałowie. Co więcej, różnic praktycznie nie ma (często zaledwie 2%), w w statystykach wynikają właśnie z innych powodów, takich jak to, że w tej samej pracy kobiety są mniej dyspozycyjne (bo dzieci), nie biorą tylu szkoleń (bo dzieci), wyjazdów (bo dzieci) itd. itp.
   https://www.cda.pl/video/396721917/vfilm
   I ta symboliczna różnica w płącach na tym samym stanowisku wynika głównie z tego. Praktyczni w żadnym opracowaniu nie podaj się IQ.
   Co więcej p?$%$@!enie o skrajnych przypadkach (top szachistów, nobliści itd), ma się nijak to 99,9% zawodów na świecie i średniej pensji w tych zawodach.
   No i jak sam nie widzisz by się szczególnie znęcać na tym parametrem .... to po ch?! o tym non stop p?$%$@!i? Na serio, nie mówi mi już 5ty raz, że go o to pytają XDDD
   Wtedy każdy normalny człowiek mówi, że różnice w płącach są prawie żadne i wynikają z opracowań naukowych z tego, tego, tego i tego powodu (wypada, by Korwin przez 30 lat w końcu to doczytał). I wśród tych powodów, nie ma IQ wcale!
   Tymczasem on specjalnie w to brnie, nie wiem jak można tego nie widzieć XD

  •  

   pokaż komentarz

   No jak myślisz na co? Na to, że sam używa tego argumentu. Nikt normalny nie pytan innych o poglądy na IQ kobioet, bo tego nie podnoszą.

   @text: No nie, pytania są z reguły z perspektywy feministycznej.

   Naprawdę, ja dużo takich numerów widziałem, że lewica podnosiła jakieś tematy, ktoś z prawicy odpowiadał a później ze strony lewicy były śmieszki że co tak ta prawica ciągle mówi o tym temacie.

   No nie rób czegoś takiego, proszę cię...

   "(bo dzieci), nie biorą tylu szkoleń (bo dzieci), wyjazdów (bo dzieci) itd. itp."
   Podkreślanie tego tematu, typowo lewicowe. Te dzieci takie winne... Ale to inny temat.

   "p$$?%$$enie o skrajnych przypadkach"
   Nie skrajnych, tylko całej czołówce we wszelkich dziedzinach. Widzę że teraz już lecisz sobie ostro w kulki.

   "to po ch?! o tym non stop pierdoli?"
   O, zaprezentowałeś to co opisałem wyżej. xD

   "normalny człowiek mówi, że różnice w płącach są prawie żadne"
   No właśnie on zaczął podkreślać, że te różnice IQ są minimalne. Znowu pan dobra rada, nie znający tematu. :P

  •  

   pokaż komentarz

   "(bo dzieci), nie biorą tylu szkoleń (bo dzieci), wyjazdów (bo dzieci) itd. itp."
   Podkreślanie tego tematu, typowo lewicowe.

   @milymirek:
   XDDDD
   Ale wiesz, że to są argumenty LIBERAŁÓW, którzy tak tłumaczą te minimalne różnice, czyli w sposób "naukowy", czyli na podstawie badań itd.
   To feministki nie przyjmują właśnie takiego tłumaczenia, dla nich nic nie ma znaczenia. Po prostu dziecko mnie rozwalasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weź szczekaj do innej osoby.
   Dobra kolego, nie czytam cię już wiećej, bo po pierwsze, sam nie wiesz co chcesz przekazać.
   Po drugie, widzę, ze nie masz żadnej wiedzy, która by podchodziła pod argument, a całe te twoje podszczekiwanie w moim kierunku wynika bardziej z tego, że coś sobie o mnie ubzdurałeś.
   Nie jestem żadnym lewiakiem, tylko liberałem. Ale nie liberałem typu korwinowskiego, czyli nabuzowany 18-latek, który nie wnika w sens tego co mówi, tylko bezmyślnie klepie regułki za Korwiniem i będzie go bronił cokolwiek powie. Nie, ten etap mam już daaawno za sobą.

  •  

   pokaż komentarz

   @text: No i fajnie żeś liberał. Ale powtarzasz argumenty typowo lewicowe, przynajmniej wpasowujące się w retorykę lewicową.

   Ja mówiłem o twoich mądrych inaczej radach, które są jakimś specjalnym rodzajem robienia z siebie głupka.

   Później już zacząłeś już tak się miotać że wyszła jakaś rozemocjonowana papka. Na szybko coś ci odpisywałem bo widziałem że tam u ciebie beton z uszu wycieka.

   EOT

 •  

  pokaż komentarz

  Mózg żeński? Zakop, informacja nieprawdziwa.

  ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ja to tylko tu zostawię

  źródło: 3.bp.blogspot.com

 •  

  pokaż komentarz

  Ten filmik jest tak trywialny jakbym słyszał tłumaczenie świata małemu dziecku, a banda niepełnosprawnych umysłowo dalej twierdzi, że to nieprawda.

  źródło: zakopujący.PNG

 •  

  pokaż komentarz

  czy ja wiem. rownie dobrze mozna mowic ze mamy lek przed zmiana bo nie lubimy tego czego nie znamy. Temat wielokrotnie poruszany w wielu ksiazkach