•  

  pokaż komentarz

  No i gites. Wywaliłem katalog Installer2 z C:\Program Files\NVIDIA Corporation i odzyskałem 7 GB. A akurat 10 GB mi na C: zostało, teraz mam 17 GB wolnego.

 •  

  pokaż komentarz

  Z lektury CCleanera: 6 tulbarów, 7 płatnych nieczynnnych plejerów, 9 przestarzałych i niebezpiecznych instalacji dotNETów, 10 przestarzałych i niebezpiecznych instalacji Javy (w tym jedna NIGDY nie używana przez ŻADEN program), w tym 8 takich samych w różnych miejscach, 11 przestarzałych i niebezpiecznych instalacji flasha... I jak tu się nie nabijać z wiodącego płatnego profesjonalnego intuicyjnego systemu bez zarządzania instalacjami, który w odróżnieniu od amatorskiego badziewiackiego linuksa nie potrzebuje forów, bo działa? Ićciewwój!

 •  

  pokaż komentarz

  ostatnio instalowalem CUDA i mimo ze prawie minimalne opcje zaznaczylem to myk 7GB poszlo ponad

 •  

  pokaż komentarz

  @JackCorvinMikkimauz sam instalator sterownika GPU (w tym przypadku GT330M) waży z jakieś 700MB a dzięki niemu obraz wygląda normalnie
  Ty kiedykolwiek instalowałeś samodzielnie jakiekolwiek oprogramowanie oprócz gier? Każdy doświadczony człowiek wie że dzięki sterownikowi karty graficznej obraz wygląda przyzwoicie

  •  

   pokaż komentarz

   @Genitaliusz: Instaluje sterowniki i oprogramowanie od czasów komputerów 386 i wiem, że sam sterownik to tylko kartka z dużą ilością tekstu, pewnie jakieś instrukcje. Przez większość mojego życia sterowniki miały po parę kilo, potem parę mega, aż nastały czasy kiedy te wielkości zaczęły rosnąć z dnia na dzień aż doszły nawet do 1GB. Pewnie sterowniki nadal są małe tylko jest ich wiele w jednym pakiecie, do tego dorzucają pełno oprogramowanie z bajerancką grafiką i mamy bułę.
   Nie jestem programistą dlatego zastanawia mnie co jest w 1 gigowym sterowniku do chipsetu.