•  

  pokaż komentarz

  Fajny mural. Świetnie zilustrowany podryw. Locha jest po prostu zazdrosna, bo na coś takiego nie może liczyć...I ta śmieszna rada, w której działa- ciekawe ile jeszcze takich wysrywów tęczowy Gdańsk finansuje?

 •  

  pokaż komentarz

  2019 rok i przejmowanie sie zdaniem jakiegos feministycznego odpadu.

  Stop making stupid people famous.

 •  

  pokaż komentarz

  zawsze się zastnawiałem, jak mało realnych problemów muszą mieć ludzie, dla których takie rzeczy to problem i temat do dyskusji. A już jak bardzo trzeba szukać gdzieś problemu, żeby to zauważyć. Dla zwykłego człowieka, który żyje swoim życiem, ma mniejsze lub większe problemy życia codziennego, coś takiego nawet nie poruszy. Ot kolejny maluneczek w kolejnej uliczce. Jak ktoś szuka problemu, to go znajdzie, albo sobie stworzy, pytanie po co? I coraz częściej widać, że to nie służy nikomu, żadnym światłym ideom, po prostu walka z wiatrakami. Rozwiązywanie problemów, które samemu się tworzy. Pytanie czy nie mamy prawdziwych problemów? Czy może walka z tymi prawdziwymi to wysiłek, którego samozwańczym wojownikom nie chce się podjąć, bo niby kogo i jak bronią w ten sposób? Czasem człowiek myśli, szaleństwo ale prawdziwe życie...

 •  

  pokaż komentarz

  niech zaczna te dziwadla z neuropy w koncu zamykac w psychiatryku nim sie spoleczenstwo nie zj%$@lo do reszty

 •  

  pokaż komentarz

  Czemu większość dużych miast ma takiego p%#@@#$ca albo skrajnie w lewo albo skrajnie w prawo?

  •  

   pokaż komentarz

   Czemu większość dużych miast ma takiego p?@@#!#ca albo skrajnie w lewo albo skrajnie w prawo?

   @fredperry: Z nudy i pustki intelektualnej.
   Dziś już prawie nikt nie walczy o życie, nikomu nie grozi głód, każdy moze sobie znaleźć jakąś prace i coś tam zarabiać - niektórzy mają za dużo wolnego czasu i wtedy takim niektórym się wydaje, że żyją po to, żeby świat zbawiać.

   Problem w tym, że taką misję czują najczęściej największe świry i potem masz takie a nie inne akcje, kiedy dla takiego świra jakiś uja warty mural staje się wielkim problemem.