•  

  pokaż komentarz

  Biorą się w końcu za tych komunistów ???

  źródło: B3406228-919C-48D4-82FC-79AF8A4F24CE.png

  •  

   pokaż komentarz

   @Nowoczesiek: tak, już ci antykomuniści się za nich biorą. Na Kremlu potwierdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: 9BE6C3B2-3A9E-4733-92CF-645CF934F487.jpeg

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: no widzisz wszędzie komuniści ci przebrani za „prawicę” i ci europejscy nie kryjący się z niczym . Jak żyć ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Nowoczesiek: tak, ci w europejscy nie kryją się z niczym, za to Piotrowicz, wielki bojownik o wolną Polskę, już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) On niczym Pilecki dostał się w struktury sił okupacyjnych, żeby niszczyć je od środka, lol.

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: Jaki Mieczysław? Sławomir Cenckiewicz jak już...

  •  

   pokaż komentarz

   @kristoff914: Pomyliło się komuś, Mieczysław był dziadkiem.
   @Nowoczesiek: Czym jest komunizm według ciebie i kim jest komunista?

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk:

   źródło: FEC7DE40-98CC-4E8C-8500-3AE5A585DB47.jpeg

  •  

   pokaż komentarz

   @nessiness: Goebbels byłby dumny z manipulacji wypowiedzią. Każdy sobie może jej posłuchać, jest dostępna w internecie, a akurat ma rację, bo zdarzały się również mordy na Żydach dokonywane przez Polaków. I obozów nie zakładaliśmy.

   Ale hur durr wielki komuch Święcicki, hurr durr, bo w PZPR od 1989 roku, przez kilka miesięcy. Wcześniej uczestnik protestów (✌ ゚ ∀ ゚)☞

   Jeden jedyny, w PISdzie, która okrzykuje się antykomunistyczną partią, dziesiątki, w tym prokurator Stanu Wojennego.

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: POpatrz na listę swoich "antykomunistów" z ramienia Stalina .
   1. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.

   2. Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR.

   3 . Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW “Znak” na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy.

   4. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant” SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za “kłamcę lustracyjnego”.

   5. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.

   6. Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na “zabezpieczenie”, a półtora roku później sprawę zakończono “z powodu braku możliwości operacyjnych”. W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu “bareizm” jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser “Misia” nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności’. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. “Zatoce czerwonych świń”. W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.

   7. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r.

   8. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego.

   Można by tak wymieniać i wymieniać ... bo taki mamy klimat !

  •  

   pokaż komentarz

   @nessiness: Wymieniłeś 8, a ja Ci wymienię 40 z PISu i środowiska, większość TW i ludzi aparatu władzy, chcesz?

   Choć większość z wymienionych przez Ciebie nawet w PO nigdy nie była. W PO nigdy nie było nikogo rownież z czynnego aparatu władzy PRLu, a w PISie jest Piotrowicz - prokurator PRLowski, Kryże - komunistyczny sędzia (jego tatuś zbrodniarz stalinowski).

   PIS nawet wicepremierem zrobiło PZPRowca (i kryminalistę) A. Leppera.

   Akurat PISowi w tej konkurencji nawet SLD do pięt nie dorasta, bo to PIS ma całą zbieraninę komunistycznych pomiotów i resortowych dzieci, żadna partia nie ma ich więcej. Choć to również PIS się tak bardzo uważa za partię antykomunistyczną (✌ ゚ ∀ ゚)☞ beka z patologii, która na nich głosuje.

   PS. I jakaś stara ta lista, Olechowski już dawno nie jest w PO. Kilka lat temu popierał Nowoczesną, lol. No, ale rozumiem - to kopiuj-wklej, bez myślenia.

   źródło: ACC2646D-ABCC-4874-A214-DAFDE67B86D9.jpeg

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: dawaj 40 z pisu „europejczyku”. Czekam.

  •  

   pokaż komentarz

   @nessiness: No to łap. Wszyscy oni związani albo bezpośrednio z PiSem, albo wsadzani na stołki przez PiS - z PZPR, część aparatu PRLowskiej władzy, niektórzy jako TW, SBcy itd. Poczytaj sobie ich piękne biografie.

   Przyznasz, że dziwne zamiłowanie do komuchów mają towarzysze, na których głosowałeś (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Ale w sumie nie dziwne dlaczego Lech Kaczyński odznaczył medalem Jaruzelskiego. Czemu Kaczyński tak kłaniał się Kiszczakowi również.

   1. Andrzej Kryże
   2. Stanisław Piotrowicz
   3. Wojciech Jasiński
   4. Andrzej Aumiller
   5. Andrzej Lepper
   6. Anna Kalata
   7. Marek Grabowski
   8. Ewa Sowińska
   9. Karol Karski
   10. Krzysztof Zaręba
   11. Romuald Poliński
   12. Bogdan Socha
   13. Maciej Łopiński
   14. Ryszard Siewierski
   15. Stanisław Kostrzewski
   16. Henryk Biegalski
   17. Jerzy Bahr
   18. Krzysztof Czabański
   19. Stanisław Podlewski
   20. Marcin Wolski
   21. Jan Sulmicki
   22. Janusz Kaczmarek
   23. Piotr Cybulski
   24. Aleksander Chłopek
   25. Halina Molka
   26. Katarzyna Łaniewska
   27. Zbigniew Graczyk
   28. Piotr Wroński
   29. Kazimierz Kujda
   30. Henryk Cioch

   Do tego, koligacje rodzinne wielkich antykomunistów:

   31. Ryszard Terlecki
   32. Zbigniew Ziobro
   33. Beata Kempa
   34. Rafał Ziemkiewicz
   35. Sławomir Cenckiewicz
   36. Antoni Macierewicz
   37. Julia Przyłębska

   Piotra Dude z „Solidarności” (tej pseudo, obecnej, PiSowskiej przybudówki), który w Stanie Wojennym pałował z milicją ludzi (ochraniał budynek reżimówki TVP przed „Solidarnością”) nie wpisuje nawet, młody był, głupi, pewnie nie wiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)

   źródło: 4865B9ED-D440-41D5-A3B8-4ECEA65BC1F1.jpeg

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: Andrzej Lepper w PiS-ie hahhahah. Widzisz fanatyczny typie ja mam wyj!#@ne na POPis to jest jedna wielka szajka komunistycznych cweli . Ty siedzisz przed kompem czy na tel i POświęcasz swój czas na tworzenie jakichś list z dupy. Miłego dnia fanatyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @nessiness: ooo, hipokryto a Andrzej Rzepliński to był w PO? A może Ćwiąkalski, którego wpisałeś na listę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprawdź najpierw, bo kopiuj-wklej mózgu nie zastąpi.

   Andrzej Lepper, koalicjant PISu, został wybrany przez PIS na wicepremiera. Wsadzili byłego PZPRowca i kryminalistę na stołek wicepremiera. Najwyraźniej nie przeszkadzała im jego przeszłość.

   No, to którego z PiSowskich komuszków należy wykreślić, skoro nieprawda, fanatyku? (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Dawaj mądralo.

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: Ogólnie masz rację, tylko mógłbyś zdefiniować "czynny aparat władzy PRL". Jakie kryteria przynależności do niego uznajesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Trojden: W skład aparatu władzy wchodzą wszelkie organy, np. prawodawczy, wymiaru sprawiedliwości itp. Również urzędnicy, sędziowie, prokuratorzy.

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Aparat_pa%C5%84stwowy

   Piotrowicz i Kryże nie byli zwykłymi członkami PZPRu, jakich było wtedy pełno. Jeden był prokuratorem, a drugi sędzią, mieli duży wpływ na to co się działo w kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: szkoda mi czasu na fanatycznych wyznawców niemieckiej agentury . Albo ch?$ coś zaraz wkleję :)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @nessiness: argumentów brak ci dupsko ściska i tyle w temacie, haha (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Nie wiem o jakich wyznawcach czyjej agentury, ale jeśli ktokolwiek tutaj jest wyznawcą czyjejś agentury to najbliżej PISiakom do tej Moskiewskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: słabych masz informatorów . PiS jest na sznurku tzw. Usraela, natomiast PO to agentura niemiecka . Nawet Olechowski potwierdził słowa Piskorskiego na temat Tuska którego partia otrzymywała hajs od CDU. „PiS out” !

  •  

   pokaż komentarz

   @nessiness: O zobacz, kolejny kryształ z PISu, kolejny wielki antykomunista ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki

   źródło: A5759D76-375C-4980-B249-B67EF084050B.jpeg

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: ch!? mnie pis obchodzi ty fanatyczny wyznawco niemieckiej agentury.

   ,,To jest coś, co szalenie imponuje moim kolegom w Parlamencie Europejskim'' - powiedziała Róża Thun, wyjaśniając, dlaczego z list Koalicji Europejskiej do PE startują byli komuniści. <

  •  

   pokaż komentarz

   @nessiness: no ładnie, to jak już nie głosujesz na PIS to zgaduję, że na KonfedeRosję, wielkich orędowników pojednania polsko-rosyjskiego (✌ ゚ ∀ ゚)☞

   Korwin-Mikke: Polska powinna wyjść z NATO i zawrzeć sojusz z Rosją

  •  

   pokaż komentarz

   @nessiness: Prezydent Andrzej Duda przyjął ślubowanie od nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego:

   córki UBka, agenta NKWD i SB Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza, komunistycznego bandyty Stanu Wojennego.

   #bekazkomuchow