•  

  pokaż komentarz

  źródło: daily_picdump_3269_640_02.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @zerohedge: nie wiem na ile ten tekst jest prawdziwy, ale prawdziwe jest to, że kobiety nie wybierają mężczyzn o niższym statusie społecznym lub finansowym. A jak jest na wyższym, jednak straci ten status lub pracę, to jest to moment, w którym kobieta zaczyna szukać innego bolca. Tak robi zdecydowana większość.

  •  

   pokaż komentarz

   @bregath Ale to jest normalne. Kobieta szuka ojca dla dzieci, a nie meza dla siebie. Jej milosc jest adaptatywna - pokocha samca, jesli spelni jej wymogi, a jesli przestanie, to przesiadzie sie na innego. No bo jaka role ma facet? Dzieci sa przeciez JEJ, a facet ma na to wszystko zarabiac.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kubaeinstein @bregath

   Bordo specjaliści od kobiecej psychologii, ha tfu. A może każdy człowiek ma swoje indywidualne potrzeby?

  •  

   pokaż komentarz

   @zerohedge: to jest takie p0lkowe. Większość bab jakie znam znalazły sobie jakiegoś frajera co zap!@%%%#a 10h w VW lub innej chlewni
   One w tym czasie robią jakieś pseudo studia na AWF lub WSB i po kilku latach zbywają się cieloka i idą do tego idealnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kubaeinstein: Co z tego, że normalne skoro złe?

  •  

   pokaż komentarz

   @bregath: to by się zgadzało, bo mężczyźni z kolei źle znoszą związki z kobietami o wyższym statusie społecznym i materialnym

  •  

   pokaż komentarz

   @zerohedge: rozsądna dziewczyna, inna by po prostu rozłożyła nogi przed innym bolcem bez żadnych skrupułów... Wykopkom się wydaje, że jak wydadzą trochę hajsu na kobietę, to im się już ona NALEŻY XD

  •  

   pokaż komentarz

   @zerohedge: męża nie wybiera się dlatego, że dał hajs na szkołę, no kaman

  •  

   pokaż komentarz

   @Vismir: gdyby było jak mówisz, to by istniało miliard piramid Maslowa, nie byłoby statystyki.

   @bregath: to by się zgadzało, bo mężczyźni z kolei źle znoszą związki z kobietami o wyższym statusie społecznym i materialnym

   @ponik_kolny: w sumie to ciekawe zagadnienie. Ciekawe czy były jakieś badania na ten temat. Czy facet, co źle znosi taki związek znosi go w taki sposób, ponieważ źle się czuje jako ten "gorszy" czy też może partnerka mu daje jasno do zrozumienia, że jest gorszy i się nad nim psychicznie znęca?

   @Ranger: tu nie chodzi o wydawanie kasy, ale o to, że koleś z tego tekstu się nią opiekował, skakał wokół niej, robił co mógł, aby ukończyła szkołę, zapewne ją pokochał i chciał dla niej jak najlepiej (to tylko moje domysły), a ona go przez ten cały czas wykorzystywała, brała hajs, a kiedy już osiągnęła co chciała, to chce go kopnąć w tyłek. OK, ma do tego pełne prawo, ale moim zdaniem powinna od niego odejść kilka lat wcześniej, skoro wiedziała, że do niego nic nie czuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @zerohedge: No i co jest w tym wpisie nie tak? Czy Wy serio myślicie że kasą i byciem dobrym dla kogoś kupicie miłość tej osoby? Myślałem że z bajek to się powinno wyrastać... Jeśli dziewczyna dawała wyraźne "nie" no to sory, tutaj żadne dobre serce czy pomoc nie zmieni tego i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @zerohedge: Ale przepraszam koleś sobie ją na własność kupił za kase na szkołe i studia? Fajnie że pomógł. Jeśli teraz ta kobieta faktycznie będzie zarabiać dużo więcej niż on powinna się jakoś zrewanżować / oddać kasę ale z pewnością nie jest zobowiązana "
   oddać siebie" :P

  •  

   pokaż komentarz

   @bregath
   Czyli indywidualizmu nie ma?

   Piramida Maslowa ma więcej odstępstw od reguły niż reguł.

   Twoja odpowiedź implikuje, że uważasz że kobiety są niewiele wyżej w hierarchii od pasożyta, nie wiem czy taki był twój zamiar.

  •  

   pokaż komentarz

   Twoja odpowiedź implikuje, że uważasz że kobiety są niewiele wyżej w hierarchii od pasożyta, nie wiem czy taki był twój zamiar.

   @Vismir: z czego to wywnioskowałeś? ( ಠ_ಠ)

  •  

   pokaż komentarz

   @Elven: Dokładnie. Gościu zapłacił za jej naukę w szkole i studia. Żeby być teraz fair wobec niego, powinna oddać mu pieniądze jak tylko zacznie pracować w zawodzie (albo w ogóle pracować). Czy większość osób tutaj naprawdę sądzi, że skoro gościu pomógł 16-letniej (wówczas) dziewczynie i opłacał jej naukę to ją sobie zarezerwował? Kupił ją? Jak ktoś chce pomagać to niech pomaga bezinteresownie. Jak chce płacić za seks to niech idzie do burdelu.
   Laska powinna po prostu oddawać mu przez kolejne lata całą kasę i problem z głowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Monique84: Głupi był, że pomagał. Powinien jej załatwić pracę handlarki owocami na targu i miałby wierną i wdzięczną żonę.

  •  

   pokaż komentarz

   @SquirrelsCanFly: czyli uważasz za moralnie sprawiedliwe udawanie zaangażowanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. W tym, wiesz dokładnie ile kosztują twoje studia dlatego udajesz związek snujesz plany na przyszłość z osobną z którą nic nie masz zamiaru mnieć do czynienia i robisz wszystko aby ją otumanić i zdobyć dzięki temu wyższy status społeczny. Już kórwy mają jakiś honor bo wiesz na co się godzisz, nice nie jest udawane wiesz iż jak nie będziesz miał kasy to nie będzie obciągania. One nie tracą twojego czasu życiowego mam nadzieje iż zwiążesz się z jakimś kutasem co będzie ciebie tylko ruchał a jak będziesz stara to sobie znajdzie młodszą

  •  

   pokaż komentarz

   @bregath

   A jak (mężczyzna) jest na wyższym, jednak straci ten status lub pracę, to jest to moment, w którym kobieta zaczyna szukać innego bolca. Tak robi zdecydowana większość.

   To mi mówi, że uważasz, że przynajmniej 51% kobiet to psychopatki, które żerują na mężczyznach. I jak mężczyzna stanie się zbyt cienki w portkach na ich potzeby to zmieniają hosta, jak pasożyt.

  •  

   pokaż komentarz

   że kobiety nie wybierają mężczyzn o niższym statusie społecznym lub finansowym

   @bregath: społecznym, zdecydowanie społecznym
   kasa jest po prostu najbardziej widocznym wyznacznikiem
   i tylko jeśli chodzi o związki długoterminowe, krótkoterminowe żądzą się swoimi prawami

   Najfajniejszym tego przykład jaki kiedyś znalazłem było że największe prawdopodobieństwo wniesienia pozwu o rozwód przez żonę nie jest utrata pracy przez męża ale... operacja zmniejszenia żołądka przez żonę.
   Nieuniknioną konsekwencją takiej operacji jest schudnięcie. Nawet najgrubsze (psycho)loszki zmniejszą BMI o 5 i więcej. Pensja żony się nie zmienia, pensja męża się nie zmienia, spada tylko BMI żony.
   Resztę proszę sobie dopowiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vismir: "nieco" przesadziłeś z interpretacją :D

  •  

   pokaż komentarz

   @bregath Możliwe, ale bez hiperboli, stawiania chochoła itp. wykop byłby nudnym miejscem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mapixxx: może źle mnie zrozumiałeś, to tylko moje obserwacje, u mnie stabilnie. Z nikim od takich się nie zadaję

 •  

  pokaż komentarz

  Przypominam że 97% przestępców w więzieniach w Polsce to MĘŻCZYŹNI.
  Gdzie ulotki i programy jak bronic się przed meżczyznami?

 •  

  pokaż komentarz

  Stanowią też większość przestępców. Jak dwóch patusów się leje po pyskach, to prawie na pewno będą to mężczyźni.

  •  

   pokaż komentarz

   Jest też druga strona medalu, bo np. większość wybitnych szachistów albo naukowców to również mężczyźni.

  •  

   pokaż komentarz

   większość wybitnych szachistów albo naukowców to również mężczyźni.

   @NVX78: * i pani profesoressa Płatek :P

  •  

   pokaż komentarz

   Stanowią też większość przestępców. Jak dwóch patusów się leje po pyskach, to prawie na pewno będą to mężczyźni.

   @NVX78: no spoko, ale czemu jak patus bije faceta, to każdy mówi "cóż, zdarza się, w końcu to patus", a jak ten sam patus bije kobietę, to jest to już straszna dyskryminacja i policja musi mieć specjalne szkolenia, żeby to bardziej wykrywać?

   Przecież policja powinna zwalczać patologię i przemoc niezależnie od płci patusa i niezależnie od płci jego ofiary.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski: To już jest problem przypisywania jakieś roli danej płci. I wykopki nie są tu święte, bo jak tylko ktoś poruszy problem męskiej brzydoty i niedbalstwa o wygląd, co jest spowodowane przypisywaniem stereotypowych cech mężczyznom, to zaraz zaczyna się kwik wykopowej januszerii „HURR! DURR! Pedalstwo! Tylko kobiety mają prawo się depilować i używać podkładu!!!111oneoneone”

  •  

   pokaż komentarz

   no spoko, ale czemu jak patus bije faceta, to każdy mówi "cóż, zdarza się, w końcu to patus", a jak ten sam patus bije kobietę, to jest to już straszna dyskryminacja i policja musi mieć specjalne szkolenia, żeby to bardziej wykrywać?

   @Strzelec_Kurpiowski: Przejrzałem na szybko statystyki w internecie i generalnie najczęściej to jakiś patus leje kobietę, więc pewnie podejmuje się dodatkowe kroki w celu walki z tą nadreprezentacją. Co do tego podejścia cóż-zdarza-się to w momencie, kiedy np. Gillette w swojej reklamie krytykuje toksyczność u części mężczyzn, czyli również to patusiarstwo, to zaraz odbiera się to jako atak feministek na wszystkich mężczyzn. Jak w takim razie ma się coś zmienić, kiedy nawet mężczyźni, którzy są ofiarami innych mężczyzn nie chcą z tym walczyć?

  •  

   pokaż komentarz

   Przejrzałem na szybko statystyki w internecie i generalnie najczęściej to jakiś patus leje kobietę, więc pewnie podejmuje się dodatkowe kroki w celu walki z tą nadreprezentacją.

   @DaeronTargaryen: jaką nadreprezentacją? Skoro najwięcej przemocowych patusów to faceci, to logiczne, że kobiety najczęściej będą spotykać się z przemocą ze strony facetów.

   Nie zmienia to jednak faktu, że większość patusów wybiera na ofiary facetów.

   Równie dobrze możesz pisać o nadreprezentacji kobiet jako pacjentów oddziałów położniczych i że powinno być tam co najmniej 50% mężczyzn.

   Co do tego podejścia cóż-zdarza-się to w momencie, kiedy np. Gillette w swojej reklamie krytykuje toksyczność u części mężczyzn, czyli również to patusiarstwo, to zaraz odbiera się to jako atak feministek na wszystkich mężczyzn.

   Gillette zarzucało toksyczność większości mężczyznom, oprócz czarnych.

   Czemu to miałoby mężczyzn nie oburzać? Zwłaszcza, że w takim USA to właśnie czarni są najbardziej toksyczni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski: Nie chcę już dyskutować, czy to nadreprezentacja, czy nie. W pierwszej kolejności powinienem zapytać o jakie szkolenia dokładnie Ci chodzi. Założyłem, że związane z przemocą w domu, więc w przypadku, gdzie jest duży problem z przemocą wobec kobiet to nie dziwi mnie szczególnie, że podejmowane są dodatkowe kroki jak właśnie te szkolenia.

   Gillette zarzucało toksyczność większości mężczyznom, oprócz czarnych.
   Przepraszam, ale to bzdura. Przecież już w pierwszej sekundzie reklamy pokazany jest czarny mężczyzna przed lustrem. Dalej mamy jeszcze czarnego powtarzającego frazę boys will be boys, konfrontacje dwóch grup murzynów z typowego sąsiedztwa. Całą reklamę odbieram jako apel do klientów marki, porządnych mężczyzn, żeby zwracali uwagę na toksyczność w swoim otoczeniu. Mamy przecież wprost pokazanych białych chłopców, ofiary bullyingu i o tym właśnie mówię - mężczyźni będący ofiarami mężczyzn. Ktoś robi o tym kampanie, chce pomóc słabszym mężczyzną i dla tych samych mężczyzn ważniejsza jest scena z czarnym, który zatrzymuje białego faceta. Jakie to ma w ogóle znaczenie dla kogoś w Polsce, gdzie murzynów praktycznie nie ma?

 •  

  pokaż komentarz

  4% sprawców to kobiety, 15% ofiar to mężczyźni

  Kiedy piszę, że na Wykopie jest tendencja do kreowania mężczyzn tylko w kategoriach ofiar, a kobiet tylko w kategoriach sprawców, to już kilkunastu wykopków zwróciło mi uwagę, że przesadzam. Jak mam twierdzić inaczej, skoro koleś przy kobietach pisze o sprawcach a przy mężczyznach pisze o ofiarach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Pełno raportów jak to gnębieni są obcokrajowcy, pederaści i kobiety.
  Boże, jakie to typowe. Zamiast normalnie przedstawiać problemy mężczyzn, zwiększać świadomość w społeczeństwie to oczywiście trzeba przy okazji nap@%!%$%ać w inne grupy. Bardziej w stereotyp nieudacznika nienawidzącego kobiet nie dało się wejść, na bank w ten sposób znajdziesz zrozumienie. Nazwij jeszcze kilka razy osoby LGBT pederastami i sukces masz w kieszeni.