•  

  pokaż komentarz

  Grupa radykalnych aktywistów „antykapitalistycznych”
  finansowani przez międzynarodowe korporacje "antykapitaliści"

 •  

  pokaż komentarz

  Nie szkoda im tych dzieciaków? Jak już robią te swoje prowokacje to nie na dzieciach bo to chore

  •  

   pokaż komentarz

   @aldi7x: A Bravikowi było szkoda lewaczków?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie szkoda im tych dzieciaków?
   @aldi7x: ateiści uważają się za inteligentniejszych (tylko dlatego, że nie wierzą w Boga), więc czegokolwiek by nie robili, to na pewno jest to bardzo mądre, a jak ktoś się sprzeciwia, to na pewno nie rozumie, bo jest głupi.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie szkoda im tych dzieciaków?

   @aldi7x: Zapytaj o to samo obrońców księży i samych księży skazanych za molestowanie dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: wierzący uważają się za lepszych (tylko dlatego, że wierzą w Boga), więc czegokolwiek by ne robili, to na pewno jest to bardzo mądre i prawe (w końcu to dla Boga!), a jak ktoś się sprzeciwia to na pewno jest amoralny i wspiera "cywilizację śmierci".

  •  

   pokaż komentarz

   wierzący uważają się za lepszych (tylko dlatego, że wierzą w Boga)
   @secret_passenger: jesteś pewny, czy to twoje wysrywy nie poprate niczym? Katolicy nie uważają się za lepszych, nauki Jezusa nakazują im traktować bliźniego jak siebie samego. Tzn., ok, są wyjątki, bo nie ma egzaminów na bycie katolikiem, ale jednak to nauki jak i sam KK uczy szacunku do innych religii, wierzeń.

   Tego nie można zaś powiedzieć o dzisiejszych wojujących ateistach, wśród których bardzo często pojawiają się:
   - ignorancja dotycząca faktów (wręcz bazują na kopypastach, które nie raz posiadają ogrom błędów logicznych)
   - brak szacunku do innych, zwłaszcza, gdy wyznaje inny światopogląd niż oni
   - no i do tego nie zapominajmy o czymś, co zawsze pojawia się przy głupich społecznościach: próba dowartościowywania się, tak samo PO dowartościowywała swoich wyborców (że tylko inteligenci głosują na PO), tak samo Apple dowartościowuje swoich fanów, tak samo robią sekty, tak samo robią idioci książkowi (nie ważna jakość, ważne aby czytać).

   Oczywiście nie dotyczy to wszystkich ateistów, a tyczy się to przede wszystkim tych ultra wojujących - bojówek pseudointeligentnych, które nie oszukujmy się - ateistami najczęściej zostają nie dlatego, że wiele sobie przemyśleli, tylko na złość mamie xD Finalnie są tak samo beznadziejnymi ateistami jak byli katolikami ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: aha, to moja parafraza tego co Ty napisałeś jest wysrywem? czy też ja sparafrazowałem Twój wysryw? jak to jest?

   jesteś pewny, czy to twoje wysrywy nie poprate niczym? Katolicy nie uważają się za lepszych, nauki Jezusa nakazują im traktować bliźniego jak siebie samego.

   to ja tak samo mogę napisać o ateistach: nie uważają się za mądrzejszych czy bardziej inteligentnych tylko z powodu ateizmu.
   i jeśli chcesz mi pisać że znasz takich co tak postępują, to ja napiszę że znam takich katolików, którzy postępują inaczej niż piszesz.

   Tego nie można zaś powiedzieć o dzisiejszych wojujących ateistach, wśród których bardzo często pojawiają się:

   ateista != wojujący ateista. tak samo jak katolik != katolicki fundamentalista

   ignorancja dotycząca faktów (wręcz bazują na kopypastach, które nie raz posiadają ogrom błędów logicznych)

   podobnie jak katolicy uważający że ziemia ma 6k lat...

   brak szacunku do innych, zwłaszcza, gdy wyznaje inny światopogląd niż oni

   dokładnie jak spora część katolików...

   no i do tego nie zapominajmy o czymś, co zawsze pojawia się przy głupich społecznościach: próba dowartościowywania się, tak samo PO dowartościowywała swoich wyborców (że tylko inteligenci głosują na PO), tak samo Apple dowartościowuje swoich fanów, tak samo robią sekty, tak samo robią idioci książkowi (nie ważna jakość, ważne aby czytać)

   dokładnie tak samo jak katolicy! nie ważne co robią, ważne dla części z nich że wierzą i to już ma sprawiać że są lepsi od tych co nie wierzą wcale i nie podzielają ich spojrzenia na świat.

   Oczywiście nie dotyczy to wszystkich ateistów, a tyczy się to przede wszystkim tych ultra wojujących - bojówek pseudointeligentnych, które nie oszukujmy się - ateistami najczęściej zostają nie dlatego, że wiele sobie przemyśleli, tylko na złość mamie xD Finalnie są tak samo beznadziejnymi ateistami jak byli katolikami

   to samo napisalem wyżej ze 2 razy. wszystko zależy. nie warto uogólniać. każdy argument jaki przytaczasz jest tak samo celny w odniesieniu do ateistów jak i wiernych jakiejkolwiek religii.

   mój pierwszy komentarz miał Ci uświadomić, że to co napisałeś było super nieobiektywne i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @xer78: A czy wiesz że głównie ofiarami księży byli chłopcy?- wnioski są takie że to homoseksualni pedofile przywdziewają sutanny więc to środowisko lgbt gwałci te dzieci a przywdziani są w sutanny! Czy patrząc na człowieka przez pryzmat kim jest to ważniejszy jest zawód czy orientacja? Ci faceci w sutannach lubują się w chłopcach więc to homoseksualni pedo..le..

  •  

   pokaż komentarz

   @Weronika1986: Ofiarami były dzieci obu płci. Wśród ministrantów jest więcej chłopców niż dziewczynek więc i gwałtów na chłopcach jest więcej.
   W więzieniach też gwałcą innych sami homoseksualiści? Czy może wynika to z "dostępności" ofiar?

   Zawód zawodowi nierówny. Ksiądz to podobno zawód zaufania publicznego. Ludzie nie wiedzieć czemu, bardziej im ufają, nie spodziewają się krzywdy ze strony księdza.
   Księża mówią o czynieniu dobra itd. a robią inaczej. To jest w tym najgorsze, obłuda i zakłamanie.

   W wielu parafiach ludzie wierzą księdzu a nie wierzą skrzywdzonym dzieciom.

   Jeśli to środowisko lgbt przybrało sutanny to dlaczego kościół nie oczyszcza się sam? Od kiedy to środowisko jest kościele? Dlaczego dopiero teraz okazuje się, że to wina lgbt a nie zboczeńców, którzy molestują co się nawinie?

   Kobieta, która jako 13-latka była więziona i gwałcona przez byłego już duchownego Romana B. ze zgromadzenia Chrystusowców, do tej pory w mediach funkcjonowała jako Katarzyna.

   Chłopiec o imieniu Katarzyna? Dziwne.

  •  

   pokaż komentarz

   A czy wiesz że głównie ofiarami księży byli chłopcy?

   @Weronika1986: Może dlatego, że dziewczynki nie służą i dlatego chłopcy są łatwiejszym celem?

  •  

   pokaż komentarz

   @XpedobearX: Czyli według Ciebie preferencje seksualne nie mają znaczenia przy doborze ofiary? Xd

  •  

   pokaż komentarz

   @Weronika1986: Jasne, że mają, lecz w przypadku pedo/hebefilii nie wiem jak wygladają różnice w pociągu do płci. Próbuję wskazać, że w tym zawodzie łatwiej o znalezienie chłopca niż dziewczynki blisko siebie.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: FB_IMG_1545336033385.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Dobrze. Z faszyzmem i wykorzystaniem dzieci przez kler trzeba walczyć. Oby to nastąpiło też w PL.

 •  

  pokaż komentarz

  Po przeczytaniu artykułu nadal nie wiem co myśleć, ech za mało emocjonalnie nacechowana twórczość, może następnym razem autorowi się uda przekazać, co mam sądzić o tej sytuacji xD