•  

  pokaż komentarz

  Skląd my to znamy

  źródło: w3.chabad.org

 •  

  pokaż komentarz

  Wystarczy kolczyk.

  źródło: bentley4farm.pl

 •  

  pokaż komentarz

  '' Badania nad innowacyjnym tuszem zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów. ''

  Biblia ; I sprawia, że wszyscy:
  mali i wielcy,
  bogaci i biedni,
  wolni i niewolnicy
  otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
  i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
  kto nie ma znamienia -
  imienia Bestii
  lub liczby jej imienia.
  Tu jest [potrzebna] mądrość.
  Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
  liczba to bowiem człowieka.
  A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ash69: no to powie im sie, zeby tam tatuowali infoemacje o szczepieniach, a nie pentagramy i sztatanskie liczby i problem z glowy.

  •  

   pokaż komentarz

   tatuowali infoemacje o szczepieniach, a nie pentagramy i sztatanskie liczby i problem z glowy.

   @mazaken: Ty tak poważnie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt Ci tam 666 nie wytatuuje, to przenośnia, ważne zę zostaniesz naznaczony piętnem z czipem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ash69: może się głupio pytam, ale czy to ty tak na poważnie? wiesz, 21 wiek, ludzie mający wizje po grzybkach to nie prorocy gadający z Bogiem, tylko zwykłe ćpuny itd

  •  

   pokaż komentarz

   @Ash69: Aha, no myslalem ze chodzi o jakies szatanskie symbole. Nie wiedzialem, ze apokalipsa ostrzegala przed walka z epidemiami chorob zakaznych.

  •  

   pokaż komentarz

   @mazaken: Ale po chipie rfid ci zostanie blizna na ręce pomiedzy kciukiem i palcem wskazującym to jest to znamie. Masz pieniadz elektroniczny bez gotowki swist to bez tego nie kupisz nic i nie sprzedasz. Teraz się nabijasz a to się dopiero zaczyna. Poczekaj jak polączą to z emisją co2 bo tfu tfu do tego sk#@?ysyny będą zdolni.

   źródło: upload.wikimedia.org

  •  

   pokaż komentarz

   @Pesa_elf: Rosnący interwencjonizm, kontrola obywateli itp. są bardzo niepokojącym zjawiskiem. Ale w erze gdy rządy państw wprowadzają systemy rozpoznawania twarzy, oceny obywateli itp. wy czepiliście się kolesi, którzy chcą usprawnić system szczepień. Jak się boicie kontroli, inwigilacji i tego, że wszystkiego się można o waqs dowiedzieć, to wyjebcie smartfony, dają pole do 100 razy większej inwigilacji niż tatuaż. W czasach, gdy dajecie dostęp do swojej lokalizacji apkom do zamawiania żarcia, potępiacie takie coś? Serio?

  •  

   pokaż komentarz

   @mazaken: nie porównuj zamiawiania żarcia do tego że bez chipa nie będziesz miał nic i bedziesz zniewolony. Stosują metode gotowanej zaby, teraz niby pod szczepienia czy dostęp do miejsc chronionych, potem przestępcy seksualni, potem migranci, i koniec końców każdy. Wszystko miedzyczasie jakimiś zamachami wymieszane by przestraszony lud się zgodził na to.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pesa_elf: Po prostu wykopki uwielbiają mieszać pojęcia, ilość informacji gromadzonych na Twój czy mój temat jest już niesamowita. Tu chodzi o szczepienia. Jeśli boisz się inwigilacji - ok, tylko powiedz mi, chcąc zniewolić społeczeństwo, po co komu zmuszanie ludzi do czipów pod skórą, skoro Chiny świetnie sobie radzą z wprowadzaniem kontroli za pomocą kamer i "AI" rozpoznającą twarz. Za 5 lat ktoś nakarmi algorytmy uczenia maszynowego metodami śledczymi np. polegającymi na rozpoznaniu chodu (co technicy kryminalni robią na podstawie odcisków butów, więc co zrobi AI?) i każdy w dupie będzie miał czipy. Chodzi mi tylko o to, że trąci hipokryzją, że ludzie instalują tone góna na telefonach, pozwalając zbierać o sobie wch#@ wrażliwych informacji, a w internecie piszą, że skandal bo tatuaż i apokalipsa.

   Ale po chipie rfid ci zostanie blizna na ręce pomiedzy kciukiem i palcem wskazującym to jest to znamie

   Ja na prawej ręce mam taką bliznę po szczepionce. To też jest to słynne znamie bestii?

  •  

   pokaż komentarz

   @mazaken: no dobrze niech se zbieraja, odciski palcow na paszport tez zbieraja, moga se zbierac i dna nawet ale roznica jest taka ze czip na komende moze np uwolnic chorobe a nawet zabic czlowieka, nie powiesz ?

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli boisz się inwigilacji - ok, tylko powiedz mi, chcąc zniewolić społeczeństwo, po co komu zmuszanie ludzi do czipów pod skórą, skoro Chiny świetnie sobie radzą z wprowadzaniem kontroli za pomocą kamer i "AI" rozpoznającą twarz. Za 5 lat ktoś nakarmi algorytmy uczenia maszynowego metodami śledczymi np. polegającymi na rozpoznaniu chodu (co technicy kryminalni robią na podstawie odcisków butów, więc co zrobi AI?) i każdy w dupie będzie miał czipy.
   @mazaken: Przed kamerą zawsze można się jakoś ukryć, zasłonić twarz, wychodzić z domu tylko w nocy w kapturze. Z czipem pod skórą czy tatuażem, który jest jednocześnie jedyną metodą płatności, do tego jeszcze z jakimś nadajnikiem GPS, już się nigdzie nie ukryjesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ash69: Nie zesraj się. Tak niestety rozwija się świat - uproszczenia, a co za tym idzie inwigilacja i kontrola. Nie ma to nic wspólnego z jakimiś wizjami pastuchów sprzed 2 tys lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @Creed-Bratton: Morda bocie, pieseczku na krótkiej smyczy.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeden już wpadł na pomysł tatuaże. Sorry ale takie miałem skojarzenie choć nie pasujące groszku.