•  

  pokaż komentarz

  No tak, skoro zgwałcił ponad 100 MĘŻCZYZN to każdy z pewnością był pewien, że był to zaprzysięgły heteroseksualista

  •  

   pokaż komentarz

   @jarmiel: Właśnie zastanawiam się, co mieliby niby napisać. Mężczyzna zgwałcił ponad setkę mężczyzn. Był homoseksualistą? Jak facet zgwałci kobietę to przecież też nikt nie pisze, że był heteroseksualny, lol.

  •  

   pokaż komentarz

   @DaeronTargaryen:

   Ale gdyby to był Polak albo ksiądz to by napisali, bądź pewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Gdy mężczyzna jest księdzem, to nie tylko pisze się to zawsze we wszystkich portalach- media piszą o pedofilu niemal wyłącznie wtedy jeśli był księdzem lub jakimś celebrytą.

   40% czynów pedofilskich to czyny pedofilskie homoseksualne.

   Przy tym 15% wszystkich pedofilów to zdeklarowani homoseksualiści w stosunku do osób dorosłych. I to pomimo, że w społeczeństwie homoseksualistów mamy 0.5 - 1.5%

   Ile osób w kraju o tym wie? Ile mediów informuje? Za to każdy kojarzy zbitkę słów "ksiądz-pedofil".

  •  

   pokaż komentarz

   Ale gdyby to był Polak albo ksiądz to by napisali, bądź pewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @jusstt: Być może, ale jego pochodzenia i zawodu nie możesz wywnioskować z informacji o tym, że zgwałcił setkę mężczyzn.

   40% czynów pedofilskich to czyny pedofilskie homoseksualne. Ile osób w kraju o tym wie? Ile mediów informuje?
   A ile osób wie, że 80-90% pedofilów to mężczyźni? Ile mediów o tym informuje?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kapitalista777: A za 99,9% gwałtów odpowiadają mężczyźni. Jakie wnioski z tego wyciągniesz?

   PS Jakieś źródełko tych rewelacji bym poprosił. Tylko porządne, z journali naukowych, a nie frondy czy innego katolickiego chłamu.

  •  

   pokaż komentarz

   @jarmiel: Jest jeszcze opcja, że był biseksualny

  •  

   pokaż komentarz

   Gdy mężczyzna jest księdzem, to nie tylko pisze się to zawsze we wszystkich portalach- media piszą o pedofilu niemal wyłącznie wtedy jeśli był księdzem lub jakimś celebrytą.

   @Kapitalista777: Przecież tu też podali czym się zajmuje:

   Na karę dożywotniego więzienia skazał sąd w Manchesterze 36-letniego doktoranta z Indonezji.

  •  

   pokaż komentarz

   @jarmiel: Bo tvn (moja ulubiona telewizja) i Gazeta Wyborcza (moja ukochana gazeta) nie adresują swojego przekazu to prawactwa i patriotolstwa, tylko do ludzi rozumnych, inteligentnych. Rozumny człowiek, który ma więcej niż 4 lata, jest w stanie sam wyciagnąć wniosek, że jeżeli pan gwalci panów to ów pan nie jest heteroseksualny.

  •  

   pokaż komentarz

   @jarmiel: ¯\_(ツ)_/¯

   źródło: madrzejsze-o-tym-nie-wspomniec.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   40% czynów pedofilskich to czyny pedofilskie homoseksualne.

   @Kapitalista777: Kłamstwa.

   Przy tym 15% wszystkich pedofilów to zdeklarowani homoseksualiści w stosunku do osób dorosłych

   @Kapitalista777: Kłamstwa.

   w społeczeństwie homoseksualistów mamy 0.5 - 1.5%

   @Kapitalista777: Kłamstwa.

   Polecam zapoznać się z rzetelnymi informacjami:

   "Badania naukowe nie dają podstaw do twierdzenia, że mężczyźni homoseksualni są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci."
   "The empirical research does not show that gay or bisexual men are any more likely than heterosexual men to molest children. This is not to argue that homosexual and bisexual men never molest children. But there is no scientific basis for asserting that they are more likely than heterosexual men to do so. And, as explained above, many child molesters cannot be characterized as having an adult sexual orientation at all; they are fixated on children.”
   http://psychology.ucdavis.edu/rainbow/html/facts_molestation.html

   "Wyniki badań są jednoznaczne: orientacja seksualna (bi-, homo-, hetero-) nie ma nic wspólnego z molestowaniem. Skłonności pedofilskie występują u niewielkiego odsetka ludzi niezależnie od orientacji. Ani homo-, ani heteroseksualiści nie są grupą, która byłaby bardziej narażona na wystąpienie tego zaburzenia."
   http://wiez.com.pl/2018/10/17/wykorzystywanie-seksualne-dzieci-a-orientacja-seksualna-trzy-mity
   (naukowe źródła są podane są w linkach artykułu)

   Polecam również artykuł "No, homosexuality is not a risk factor for the sexual abuse of children" -> https://www.americamagazine.org/faith/2018/10/22/no-homosexuality-not-risk-factor-sexual-abuse-children

   (swoją drogą na stronie religijnej, ale prowadzonej w rzetelny sposób, autorem jest specjalista w temacie molestowania dzieci przez księży, profesor wykładający na jednej z najlepszych uczelni medycznych na świecie:
   Thomas Plante, PhD - "an adjunct clinical professor of psychiatry at Stanford University School of Medicine. He has worked clinically and academically in the area of clerical sexual abuse for 30 years.")

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop:

   Prosze bardzo:

   Nie są dostępne charakterystyki polskich pedofilów, więc można sięgnąć po dane międzynarodowe, najdokładniejsze są z USA. Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni. Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców, pozostałe wobec dziewczynek. Badania w wielu krajach (w tym też w Holandii) pokazują, że populacja gejów wynosi od 2 do 4 proc., a preferencja pedofila do skrzywdzenia chłopca sięga nawet 33 proc., czyli wśród pedofilów jest nawet 10-krotnie więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie.

   Jak pokazuje artykuł z prestiżowego Moyo Clinical Proceedings z 2007 r., który podsumowuje dostępną literaturę na temat pedofilii, heteroseksualny pedofil przeciętnie krzywdził około pięciorga dzieci, podczas gdy homoseksualny pedofil krzywdził 11 dzieci. Inne badanie cytowane w tym artykule, przeprowadzone anonimowo wśród pedofilów, wobec których już zakończono prawne restrykcje, pokazało, że przeciętny heteroseksualny pedofil napastował 20 dzieci, a homoseksualny aż 150. Autorzy wnioskują z tego, że bardzo wiele przypadków napastowania chłopców przez homoseksualnych pedofilów nie jest zgłaszanych na policję.

   https://www.rp.pl/artykul/1059922-Naukowo-o-pedofilii.html

   80-90% wszystkich księży, którzy rzeczywiście popełnili wykroczenia seksualne z nieletnimi, miało stosunki z młodocianymi chłopakami, a nie dziećmi w wieku przed okresem dojrzewania. Zatem nastolatkowie są bardziej zagrożeni niż mali ministranci lub dziewczynki w jakimkolwiek wieku. Największe skandale w USA miały miejsce w Bostonie i gazeta Boston Globe pisała o nich w następujący sposób:

   „Ze wszystkich przypadków molestowania seksualnego przez duchownych, zgłoszonych do prokuratury wschodniego Massachusetts, ponad 90% ofiar było płci męskiej. Najlepsi bostońscy prawnicy, do których zgłaszały się ofiary molestowania księży mówili, że około 95% ich klientów było płci męskiej. Gazeta USA Today przeprowadziła badania wśród osób molestowanych przez księży. Okazało się, że 85% to nastoletni chłopcy. Gazeta doszła do wniosku, że ofiarami 234 księży oskarżonych o molestowanie w 91% padali właśnie chłopcy„

   Oznacza to, że pedofilia w większości nierozerwalnie związana jest z homoseksualizmem. Pedofilia w Kościele jest więc wynikiem liberalizacji dostępu homoseksualistów do święceń kapłańskich, jaka odbyła się pod wpływem nacisku środowisk lewicowych/liberalnych m.in. w latach ’60, a nie samego faktu istnienia celibatu, czy „indoktrynacji” w seminariach. O tym niestety nikt poza środowiskami katolickimi nie mówi, a cierpią jedynie dzieci padające ofiarą genderyzacji i promocji dewiacji, czy „wybierania sobie płci”. Co bardzo ciekawe, początkowo Sobór Watykański II miał jeszcze skuteczniej zapobiec przyjmowaniu homoseksualistów do seminariów, na co środowiska liberalne i antykatolickie zareagowały propagandą antykościelną i wrzawą oskarżając hierarchów o homofobię i wykluczanie osób „innej orientacji” z życia społecznego. Czy to nie ciekawe, że środowiska nienawidzące Kościoła tak bardzo dbają o to, kogo on przyjmuje w swe szeregi? Czy nie jest równie ciekawe, że pedofilia w Kościele stała się palącym tematem z powodu ludzi wprowadzonych do Kościoła za sprawą liberalnych zmian co do przyjmowania homoseksualistów lub ludzi „niepewnych”?

   http://sredniowieczny.pl/pedofilia-w-kosciele/

   I nie kłam więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   https://www.rp.pl/artykul/1059922-Naukowo-o-pedofilii.html

   @Kapitalista777: Dajesz artykuł autorstwa ekonomisty, ja dałem artykuły autorstwa specjalistów w dziedzinach psychiatrii i psychologii. Gratuluję.

   Artykuł "Naukowo o pedofilii" z rzetelną nauką nie ma niczego wspólnego. Dodatkowo powołuje się między innymi na Family Research Council, organizacji znanej jako "grupa nienawiści", i z szerzenia "nieprawdziwych informacji o społeczności lgbt".

   "In 2010, the Southern Poverty Law Center classified FRC as an anti-gay hate group due to what it says is the group's "false claims about the LGBT community based on discredited research and junk science" in an effort to block LGBT civil rights."

   http://sredniowieczny.pl/pedofilia-w-kosciele/

   @Kapitalista777: "Średniowieczny", genialne źródło. Autor tego artykułu nawet nie podpisał się imieniem i nazwiskiem.

   W temacie pedofilii w kościele, oprócz artykuł autorstwa profesora Thomasa Plante, polecam również:

   “Analiza wykazała, że to czynniki sytuacyjne odgrywały rolę w wyborze ofiary pedofila. Księża mieli historycznie większy dostęp do chłopców. Kiedy w latach 90-tych dostęp do dziewczynek wzrósł, to wzrósł również odsetek dziewczynek wśród ofiar."
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/22809048/

   + Polskie Towarzystwo Seksuologiczne:
   "Przypisywanie osobom homoseksualnym szczególnej – w porównaniu do heteroseksualnych – skłonności do seksualnego wykorzystania dzieci stanowi nieuprawnione nadużycie, a rozpowszechnianie skojarzenia między homoseksualnością a pedofilią jest domeną ludzi nieświadomych i niekompetentnych bądź też uprzedzonych do ludzi homoseksualnych i sprzeciwiających się prawom obywatelskim tych osób."

   Znakomita większość przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w Polsce jest popełniana przez "heteroseksualnych mężczyzn i ma miejsce w rodzinie (tj. wykorzystywanie dziewczynek przez mężczyzn będących członkami ich rodzin – np. przez ojca, ojczyma, dziadka, wuja itd.). ”

   http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/85/stanowisko-pts-w-sprawie-rozroznienia-dwoch-pojec-homoseksualizm-i-pedofilia

  •  

   pokaż komentarz

   Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni

   @Kapitalista777: Ups. Sorry, kolego, trzeba cię prewencyjnie wykastrować. :/

   populacja gejów wynosi od 2 do 4 proc., a preferencja pedofila do skrzywdzenia chłopca sięga nawet 33 proc., czyli wśród pedofilów jest nawet 10-krotnie więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie

   @Kapitalista777: Było już sto razy tłumaczone: orientacja wobec osób dorosłych to nie to samo, co orientacja wobec dzieci. Mogą cię podniecać dorosłe kobiety, ale mali chłopcy. Na ogół w ogóle jest tak, że pedofilów w ogóle dorośli nie podniecają, tak samo jak dorosłych nie podniecają dzieci. Co więcej, pedofilów na ogół pociąga brak rozwiniętych cech płciowych i płeć dziecka niespecjalnie się dla nich liczy, biorą to, co mają pod ręką. Czyli np. trenerzy lub księża mają lepszy dostęp do chłopców, a większość dzieci jest molestowana przez najbliższych. W każdym razie, wciąganie tu orientacji seksualnej nie ma żadnych podstaw.

   Ale OK, pewnie odpiszesz, że "lewak się wykręca, jak mu rzuciłem twardymi liczbami". No więc powtórzę pytanie: jeśli źle o homoseksualistach ma świadczyć, że wśród pedofilów jest ich 10 razy więcej niż w społeczeństwie (pomijając już mój wywód wyżej pokazujący, że to stwierdzenie jest bez sensu), to co należy powiedzieć o mężczyznach w ogóle, skoro odpowiadają za 95% przypadków pedofilii, czyli dopuszczają się jej nie 10-krotnie, a 20-krotnie częściej niż kobiety?

   http://sredniowieczny.pl/

   @Kapitalista777: Wyraźnie poprosiłem nie o katolicki chłam, po czym podesłałeś najbardziej katolicki chłam z możliwych.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale gdyby to był Polak albo ksiądz to by napisali, bądź pewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @jusstt: Przecież napisali. Z Indonezji, Doktorant.

   pokaż spoiler chyba, że w twojej ocenie ksiądz lub Polak, to orientacja seksualna?


   @Kapitalista777:

  •  

   pokaż komentarz

   @jarmiel: raczej porostu zboczony debil... nie doszukiwałbym się tego czy był homo czy bi-

  •  

   pokaż komentarz

   @jarmiel: homoseksualny gej zgwałcił homoseksualnie ponad 100 mężczyzn

  •  

   pokaż komentarz

   @SchrodingerCat:

   TVN24, artykuł sprzed kilku miesięcy o księdzu oskarżonym o molestowanie uczennic. 673 słowa.

   Ksiądz, ksiądz, księdza, księdzem, księdza, księży, księdzu, księdza, ksiądz, ksiądz, księdza, księdza, księdza, księdza, księdza, księdzu, ksiądz, księdza, księdzu, duchowny. Łącznie 20 wstawek, nie licząc słów typu religia, Kościół itp.

   TVN24, artykuł o Reynhardzie Sinadze, kilka dni temu skazanym za największą liczbę gwałtów w historii Wielkiej Brytanii (!), udowodniono mu co najmniej 136 gwałtów. Odurzał i gwałcił mężczyzn, przy czym celowo starał się wybierać tych heteroseksualnych - gwałcenie ich bardziej go podniecało. Czyli największym gwałcicielem w historii Wielkiej Brytanii jest imigrant i homoseksualista. Artykuł na TVN o nim ma 383 słowa.

   Gej: 0 razy.
   Homoseksualista: 0 razy.
   LGBT: 0 razy.
   Imigrant: 0 razy.

   Ot, ,,doktorant z Indonezji". ,,Sinaga". ,,Potwór z Manchesteru".

   Można?

   Można.

  •  

   pokaż komentarz

   Ot, ,,doktorant z Indonezji"

   @jusstt: ot ksiądz z polski.

   można? można.

  •  

   pokaż komentarz

   @jusstt: czy ty jesteś niedorozwinięty? Na prawdę uważasz ze ksiądz to orientacja seksualna?

   Pedofilia to nie orientacja seksualna dzbanie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @lewackiantypatriota: Przeciez ty nie jesteś w stanie pojąć tego ze podczas drugiej wojny światowej nie było żydów tylko polacy żydowskiego pochodzenia , nasi dziadkowie z pokorą ich przyjeli na nasze ziemie bo wszędzie ich wyp%%##!$ali taka prawda, a ze pozwolilismy im sie panoszyć po kraju to chyba objaw naszej tolerancji na inne kultury a nie jak twierdzisz smierdu pierdlu :)

   I ty śmiesz innym mowic coś o rozumie ?

 •  

  pokaż komentarz

  A ile było przypadków w których wpomniano orientację, kiedy sprawcą gwałtu był heteroseksualista? Ma to w ogóle jakiś związek ze sprawą?

 •  

  pokaż komentarz

  Zgwałcił o 23 lata młodszą dziewczynę. Usłyszał wyrok 6 lat więzienia - tvp.info - nic o orientacji seksualnej sprawcy

  Zgwałcił i więził 9-letnią dziewczynkę w wersalce. - wpolityce.pl - nic o orientacji seksualnej sprawcy

  Ogłuszył, dusił i zgwałcił. 20-latek z zarzutami - niezalezna.pl - nic o orientacji seksualnej sprawcy

  Pijany sąsiad zgwałcił 3-latkę! - niezalezna.pl - nic o orientacji seksualnej sprawcy

  Bramkarz Górnika Zabrze zgwałcił kobietę? - niezalezna.pl - nic o orientacji seksualnej sprawcy

  Na imprezie plenerowej pobił, dusił i zgwałcił nastolatkę. - tvp.info - nic o orientacji seksualnej sprawcy

  itd. itd...

 •  

  pokaż komentarz

  Co innego, gdyby był to ksiądz.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak rozumiem każdy artykuł o mężczyźnie gwałcącym kobiety powinno być opatrzone słowem 'heteroseksualista'?

  Co innego, gdyby był to ksiądz.

  Hmmm ciekawe dlaczego... czyżby dlatego, że kościół i ludzie w nim zatrudnieni kreują się na autorytety moralne, ślubują celibat i ustalają w swoich książkach co ludziom można robić w łóżku i czego nie?