•  

  pokaż komentarz

  Chyba k@!$a tylko Ci debilni "celebryci" mogli na coś takiego wpaść (i to pewnie nawet nie oni tylko jakieś osrane pseudo agencje marketingowe to wymyśliły , które ich obsługują bo w tych agencja niejodnokrotnie mongolia umysłowa panuje). No ale wiadomo - w obecnych czasach się pomaga dla rozgłosu a nie dlatego, że się czuje że się powinno pomóc.

  •  

   pokaż komentarz

   @grumps: > w obecnych czasach się pomaga dla rozgłosu

   Dlatego durne wykopki wykopują i robią jeszcze większy rozgłos.. ლ(ಠ_ಠ ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   @buking: wiadomo, taki Chajzer jest odbierany wyjątkowo pozytywnie, bo ważne, że mówią, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @grumps: dobra akcja charytatywna, a co2 powinny sie martwic koncerny nie ludzie (za zarobione pieniadze) swietny pomysł - kazdy zyskuje

  •  

   pokaż komentarz

   @grumps To jedno z chyba najbardziej popularnych zdjęć na Instagramie, dzięki któremu celebryci okazują wsparcie w sprawie Australii. A potem już dalej zdjęcia gołych dup okraszone ckliwym cytatem plus lokowanie produktu. Widać jedna agencja prowadzi im konta bo biedaki mają tylko to jedno zdjęcie.

   źródło: 1578694714701.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego durne wykopki wykopują i robią jeszcze większy rozgłos

   @buking: Myślisz, że anonimowy wykopek robi to dla rozgłosu??

  •  

   pokaż komentarz

   @grumps: przecież wykopy wiedzą doskonale że globalne ocieplenie to wymysł Grety i że palenie węglem i wdychanie spalin zapewni świetlaną przyszłość naszej planecie, nie rozumiem w takim razie skąd to oburzenie?

  •  

   pokaż komentarz

   @buking: ale my nie wykopujemy fejmu, tylko debilizm tych ameb ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @grumps: Ale ty mnie sie podobasz , ale ty mnie zaimponowałeś

  •  

   pokaż komentarz

   @grumps: A dlaczego nie mogą jak normalne celebrytki pokazywać gołej dupy za pieniądze, które potem przeznaczą na pomoc Australii ? Jak zwykle, Polska zaściankiem świata :/

  •  

   pokaż komentarz

   @grumps: a czyja to wina ze w dzisiejszych czasach musisz mówic ludziom zeby pomagac, tych co mowia czy ludzi

  •  

   pokaż komentarz

   @postacie: Nie. Dlatego jak np. Lewandowscy dotują szpital albo pomagają choremu chłopcu, robią to przy kamerach i tłumie dziennikarzy a nie prywatnie z chęci pomocy. Nie wiem jak Ty ale ja gdybym chciał pomóc sąsiadce z zakupami albo dać 2zl zulowi żeby pomóc mu się zachlać, zrobiłbym to spontanicznie, bez uprzedniego dzwonienia do Echo Dnia i robienia sensacji na FB.

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze jakiś ty dziwny. Żulowi kasę daje zawsze jak są jakieś festyny, a najlepiej jak jest rodzina żuli. Czuję wtedy że im pomagam. Żul zaprasza do siebie na metę, tam w oku kamer organizujemy wspólne picie denaturatu i uroczystą kolację, coś prostego w stylu żarcie dla kota z rabarbarem. Niby nic ale i na dzielni zyskuje się w ten sposób opinie 'swojskiego pana' a i na salonach masz uznanie za to że potrafisz trafić do wszystkich.
   A Ty tak bez pomysłu na siebie, nic, zupełnie bez pomysłu.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego durne wykopki wykopują i robią jeszcze większy rozgłos.. ლ(ಠ_ಠ ლ)

   @buking: Dlatego warto wykopywać i pokazywać jaki debilizm ustanawia dzisiaj Światowe trendy, którymi później przesiąkają młodzi ludzie, nastolatkowie, ale i starsi, ci którzy zapieprzają od świtu do zmierzchu, żeby utrzymać rodzinę na jakimś wyższym poziomie, a nie od pierwszego do ostatniego i wieczorem, po ciężkim dniu pracy, oglądają takie gwiazdy, chcąc oderwać się na chwilę od swojej codzienności,ale nie mają już siły na przemyślenie tego co wypływa do nich z TV, a wiadomo co wypływa :D I tak z czasem, to gówno oblepia im szare komórki i gdyby wyśmiać przy takiej osobie te celebrytki, to ostra jazda gwarantowana, bo jak pomaganie może być złe.
   Dlatego moim zdaniem warto nagłaśniać debilizm, który serwuje ludziom większość mediów i warto to pokazywać zwłaszcza tu, na wykopie, gdzie jednak sporo ludu nie daje sobie nasrać do łbów. Może dzięki temu część ludzi nie zarazi się tym celebrydzkim medialnym syfem.

 •  

  pokaż komentarz

  Gorszym rakiem od celebrytow sa ich fani dzieki ktorym ci ludzie mogą istniec. Popyt, podaż ^^

 •  

  pokaż komentarz

  wtf.
  > Zachęca, aby
  równowartość swoich ostatnich zakupów przelać na konto organizacji, która zbiera na pomoc Australii
  .

  kulwa co za mindfuck, to nie lepiej zamiast bezsensownych zakupów, po prostu podwoić tą kwotę i przelać całość.

  •  

   pokaż komentarz

   @kogut89: wtedy nie było by takiego szumu

  •  

   pokaż komentarz

   @kogut89: Wtedy nie mogły by się pochwalić co ostatnio kupiły. Przecież na to wpadła jakaś agencja markentigowa by zwiększyć sprzedaż produktów reklamowanych przez celebrytki. Założę się że żadna nie wklei rachunku z marketu tylko większość ciuchy, coś do makijażu, biżuteria, czymś czym można się przylansować.

  •  

   pokaż komentarz

   @xblackwidowx: ale tu chyba bardziej chodzi o to aby się pochwalić ile się papru przepuściło na jakiś kosmetyk czy inne zakupy, chociaż znaleźć logikę u naszych elit to podobnie jak zobaczyć jednorożca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   a tak <meanwhile> najgorsze w tym wszystkie jest to że poziom elit po części określa poziom społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Edisonof: właśnie kolego o tym samym pomyślałem, świat konsumpcji który wszystko chce przekuć w marketing.

  •  

   pokaż komentarz

   @kogut89: jasne po prostu dac xD tak samo po co kupowac polskie produkty jak mozna po prostu producentom dac pieniadze. wspieraja rodzimy rynek australijski a producenci za zysk pomagaja a celebryci maja produkty charytatywne dzieki którym moga sie lansowac kto tu traci ????? autor tekstu moim zdaniem sie myli i jest opiniotworczy czym robi zle

  •  

   pokaż komentarz

   @Pira: czyli twierdzisz że celebrytki dostają hajsy za pokazanie produktu który kupiły (czyli nic nie płacą za produkt) a producent w zamian wpłaca pieniądze na Australię? Wydaje mi się to dość pokrętną logiką ale nic mnie nie zdziwi. Prawda jest tak że ludzie tam na miejscu maja przej#@#ne już nie mówiąc o biednych zwierzakach (fakt, faktem 90% fauny i flory w Australii chce nas zabić albo trwale okaleczyć ale każdego szkoda).
   Mnie bardziej czysto technicznie zastanawia jakie opcje mają tam aby sobie z tym poradzić, może jest tutaj jakaś osoba która może coś bardziej opisać, bo z tego co wiem to nawet kontrolowanymi ładunkami wybuchowymi można walczyć z pożarem, bo wody w teorii moją jako wyspa pod dostatkiem ale niestety solanka spowodować może jeszcze większe szkody.

  •  

   pokaż komentarz

   @kogut89: Przecież takie pożary zdarzaja się w Australii regularnie. W jednym roku wieksze w drugim mniejsze, a Ty piszesz jakby pierwszy raz coś takiego się zdarzylo. Już tak nie panikuj, poradzą sobie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kery2004: wiem kolego że zdążają się co roku, nie panikuję i nic takiego nie pisałem. Po prostu czysto teoretycznie interesują mnie sposoby nie konwencjonalne

  •  

   pokaż komentarz

   @kogut89
   Bo za taką reklamę zapłacą sponsorzy.
   A nominacje otrzymają podopieczni jednej agencji reklamowej Januszex.
   Przypadek?

 •  
  Mr_Squno

  +68

  pokaż komentarz

  Polskie "celebrytki" wymyśliły akcję "Shopping for Australia Challenge"

  Ku*wa jeszcze jako "Challenge"... Jakby nie mogli po prostu pomóc, a nie robić z tego takie gówno "challenge" wokół siebie.

  Co tu dużo mówić, atencja i jeszcze raz atencja! Normalny przyzwoity człowiek pomógłby bez jakiegokolwiek chwalenia się na różnych portalach, po prostu zrobiłby to dla siebie i przy okazji by pomógł innym czy środowisku. Jak ja gardzę takim pseudo pomaganiem, żeby móc później się wybielić, gdyby "kariera" wisiała na włosku.

  Teraz przyszło mi idealny przykład "chajzera" jak coś odjbie, to zrobi zbiórkę, żeby się wybielić, ale przy okazji nie spojrzy na siebie, tylko dalej będzie wszystkich wokół obwiniać. Najgorsze co może być, dać pieniądz, żeby sie odpiedolili i zrobić z siebie świętego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mr_Squno: atencja xD i tak powinno byc naglosnienie/moda na pomaganie (wez puszke i idz pod biedronke zobaczysz narmalnych ludzi, nie mowiac juz o pomocy innemu krajowi na koncu swiata)

  •  
   Mr_Squno

   +9

   pokaż komentarz

   @Pira: Porównujesz normalnych ludzi z puszkami, którzy pomagają z dobroci serca z tymi, którzy robią to dla atencji śmieszny "challenge"?(nie zapominajmy, że to dorośli ludzie).
   Można na różne normalne sposoby pomóc, a nierobienie "czlendzu" kto i za ile coś kupił, żeby dopiero móc pomagać.

   Ty poważny jesteś? Takie tragedie są idealnym kąskiem dla "celebrytów", aby pokazać jacy oni wspaniali. Nie wiesz jak to działa? Są tacy, którzy wpłacają po kilkanaście tysięcy i są anonimowi i to ja bardziej szanuje. Ok, każda pomoc jest dobra, ale takie żerowanie na tragedii jest żałosne.

  •  

   pokaż komentarz

   Ku*wa jeszcze jako "Challenge"

   @Mr_Squno: kilkuletnie trendy w marketingu w końcu dotarły na szkolenia dla menadżerów w Polsce. Czego Ty się spodziewasz. Marketing w naszym kraju to dno i metr mułu.

  •  
   Mr_Squno

   +4

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: Bardziej mnie boli to, że podludzie nabierają się na ten marketing i klaszczą z łzami w oczach na swoich "bohaterów". To aż w oczy kłuje! "Jej zróbmy "czelendz" i sie pochwalny przy okazji na sragramie i innym social-media, zobaczcie ludzie jaka/jaki jestem dobry, bo zrobiłem zakupy i za równowartość tych zakupów wyśle pieniążki JEJ!"

   Zamiast bez tych gównianych "czelendzy" po prostu pomóc bez atencyjnie. Współczuję biedy umysłowej, tym co jarają się celebrytki, rzygać się chce.

  •  

   pokaż komentarz

   Bardziej mnie boli to, że podludzie nabierają się na ten marketing i klaszczą z łzami w oczach na swoich bohaterów.

   @Mr_Squno: wiesz.. ja to osobiście mam świadomość że żyję w pewnej bańce i taki plebs umysłowy żyje sobie gdzieś w tym kraju, ale nie mam z nim styczności. Przypominają o tym właśnie takie akcje jak ze znaleziska, albo te bójki pod sklepem xiaomi, karpie w lidlu i generalnie to co ludzie odp#!!?$!ają przy każdym wyborach.
   Niestety. Porażająca masa ludzi to po prostu debile. Nic nie poradzisz, trzeba jakoś żyć obok nich.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mr_Squno:takich jak piszesz mozna na palcach jednej reki policzyc a oni nie beda ratowali całego świata sami. tu nie chodzi o podejscie tylko o pieniadze

  •  

   pokaż komentarz

   @Mr_Squno: nie czytasz tego co pisze tylko wiesz swoje ci "dobrzy" ludzie ktorym podsowasz puszke to mowia nie dziekuje. gdzie napisalem ze pomagaja?? (kiedys obserwowałem goscia jak zbieralł pieniadze) szybciej by bylo jak by pracował i wypłate przeznaczył na pomoc (ja mu zaproponowałem inne formy pozyskania pieniedzy) albo co mnie smieszy najbardziej to zbieranie nakretek od butelek xD ile to warte 3 grosze ? ktos zebrał w tygodni 6 i jest dobrym człowiekiem bo pomaga xD (a chemicy pracuja cały czas zeby to było jeszcze tansze) pycha ludzi niezna granic i zawisc do ludzi ktorzy sa bogaci i sie lansuja jeszcze wieksza tylko ze jeden bogaty w czasie 2 min pomaga wiecej niz ludzie z biedry przez tydzien (domysły) i jeszcze sa pietnowani przez zbieraczy nakretek. a nie dawanie firma zarobic by inwestowały w technologie bardziej ekologiczne to tez swietny pomysł xD ale taki szary czlowiek by naprawił swiat w 6 dni bo 7 by zrobil wolnym dac datki (500+) bez inwestowania wiec zawsze trzeb bedzie dawac zamiast to naprawic

 •  

  pokaż komentarz

  To jest tak kretyńsko głupie że czuję zażenowanie.

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna