•  

  pokaż komentarz

  To nie policja, a sąd wydał wyrok. To sąd nie uznał dowodów w postaci tachografu i GPS. To sąd uznał, że policjant jest bardziej wiarygodny niż zwykły obywatel.

 •  

  pokaż komentarz

  Rozumiem, że gość jechał przepisów 50 i mu tak z dupy zabrali?

 •  

  pokaż komentarz

  pie**olone państwo z dykty

 •  

  pokaż komentarz

  Sądy czasami skazują niewinnych ludzi. Co do winnych - też jest różnie, czasem ich uniewinniają. Umyślnie nie piszę, że polskie, bo idzie w TV jakiś amerykański serial o autentycznych sprawach sądowych, gdzie skazują niewinnych ludzi na dożywocia za morderstwa BEZ DOWODÓW.

  Bo to nas malutkich się uczy, że muszą być dowody. Dlatego przez całe życie byłem zwolennikiem kary śmierci, bo uważałem i nadal mam taką cichą nadzieje, że przecież nie można skazać człowieka na śmierć bez pewnych dowodów.

  Ale, tak w sumie to widać tutaj idealnie (i nie tylko tutaj), że niestety ci panowie i panie "niezawiśli" mogą mieć dowody w dupie. Dowody sobie, a ta mafia i tak robi co chce, jak widać to nie musi się za bardzo tłumaczyć. Ostatnio oglądałem jak faceta wsadzili na dożywocie, bo pies szkolony do wykrywania zwłok wykrył, że w jego samochodzie były kiedyś zwłoki. No w moim też były i co z tego? Jakby chcieli, to też wsadziliby mnie na dożywocie za nic. Dla nich wystarczyło to za dowód, że facet zamordował własną córkę.

  Tu facet ma dowody, że nie kwalifikował się na zabranie prawka. Ja rozumiem, że gość jadąc zdecydowanie za szybko po prostu prosił się o kłopoty, ale nie takie. Jest w Polsce cała masa ludzi, którym nie tylko należałoby zabrać prawka, ale zakazać prowadzenia pojazdów skutecznie. Ale tego się nie robi. Z grubej rury i na ostro do porządnych, do prawdziwych kanalii i bandytów: "bułkę przez bibułkę". Nasze prawo jest łagodne dla bandytów, twarde i surowe dla porządnych obywateli. Takie przypadki to bardzo mocno naświetlają.

 •  

  pokaż komentarz

  "łe łe przekroczyłem prędkość tylko o 45, a nie 50km/h. niech polskie państwo przestanie mnie gnębić!!"