•  

  pokaż komentarz

  No nic. Oby historia rozliczyła pisowskich zdrajców.

 •  

  pokaż komentarz

  Pisowska Telewizja Polska to zjawisko jedyne w swoim rodzaju. Czegoś takiego nie było nawet u schyłku komuny, w latach 80. To fenomen, który jest jednym z czynników, który wydobył z ciemnego ludu wszystko co w nim najgorsze. I po części jest emanacją tej ewidentnie wschodniej kultury, na poły orientalnej i egzotycznej. Tymczasem Duda ma 45 procent poparcia. To odpowiada na pytanie, gdzie się to społeczeństwo znalazło w ostatnim roku drugiej dekady XXI wieku. Nie ma przypadku w tym, że nawet na płaszczyźnie muzycznej TVP wylądowała w świecie disco polo. Pisowskość jest discopolowa na wskroś.

 •  

  pokaż komentarz

  Oburzymy się, damy kilka wyrażających nasze zdanie komentarzy w Internecie i … nijak wpłyniemy na tą sytuację. Nie możemy, za daleko to poszło. Przyjdzie nam, ludziom posiadającym jakiekolwiek pokłady wiedzy i empatii, z coraz to większym przerażeniem obserwować kierunek w jakim będzie zmierzać Polska pod rządami tych s@$!$synów z PIS. Zniesienie trójpodziału władzy, pogarda dla środowisk inteligenckich, prostacka, propaganda obrażająca intelekt odbiorcy, schlebianie masowym gustom (promowanie disco polo i tego wyzutego z talentu, plagiatora i koniunkturalisty, Zenka M. - wszystko oczywiście za nasze pieniądze), zwiększanie inflacji, wykorzystywanie machiny propagandowej do uderzania w każdą grupę nie godzącą się na działania rządzących (lekarze rezydenci, sędziowie).
  Z demokracji przeszliśmy w demokrację nieliberalną. Za rogiem czeka autorytaryzm, a co będzie dalej, to aż strach pomyśleć.

  I jeszcze słów kilka o ludziach pracujących w TVP i świecących swoim licem przed kamerą, gdy wygłaszają tą skandaliczną propagandę. Nie wiem czy bardziej nimi gardzę, czy jednak współczuję - tak się upadlać, pokazując, że nie ma się za grosz godności. Jak ci ludzie się czują, gdy wracają do domu, całują własne dzieci, patrzą w lustro? Czy mają świadomość jakimi potworami się stali i jak bardzo niszczą swoją postawą nasze życie społeczne? Jak pozbawiają własne dzieci szansy na dorastanie w miarę normalnym kraju?

  •  

   pokaż komentarz

   @BardzoDobryLogin: juz nie przesadzaj. TVPis jest tak samo obiektywne jak TVNPO. Jak sie czuja ludzie gdy wracaja do domu? Dobrze, bo dzieki pracy maja za co dac dzieciom jesc.

   Znam paru dziennikarzy i wierz mi - praca jak kazda inna. Malo kto moze przebierac i robic zawsze materialy o tym co chce i jakie chce. A wielu pracodawcow na rynku nie ma..

  •  

   pokaż komentarz

   Jak pozbawiają własne dzieci szansy na dorastanie w miarę normalnym kraju?

   @BardzoDobryLogin: pewnie, tak jak bogaci Rosjanie, będą się starali wysłać dzieci za granicę. Dopóki jesteśmy w UE jest to dużo łatwiejsze i tańsze, niż w Rosji. Co do twarzy itp. - myślę, że jako "dzieci III RP" nie mają takich dylematów. To często młodzi ludzie, a gdy dorastali jedyną miarą człowieczeństwa był specyficznie rozumiany sukces i kasa.

  •  

   pokaż komentarz

   @BardzoDobryLogin: to co możemy zrobić, to spokojnie czekać aż ta chora maszyna zje własny ogon i przez absurdalny rozmiar i przepych tych bredni ośmieszy się na tyle, że w końcu z hukiem pierd*****. ci idioci są tak chciwi, że będą przekraczali kolejne granice aż w końcu przekroczą ostatnią.

 •  

  pokaż komentarz

  Tvpis. Mam nadzieję że znajdzie się paragraf na tych propagandzistow

  źródło: wykop.pl