•  

  pokaż komentarz

  Wyobraźcie sobie takiego pana Stasia (lat 69). Siedzi w domu, ogląda telewizję, mówią o Grodzkim. Woła swoją żonę z kuchni "a pamiętasz Grażyna jak 20 lat temu miałem operację i dałaś panu doktorowi pieniążki?"
  "Tak, pamiętam Stasiu, powinieneś to zgłosić".
  I pan Stasiu ubiera się i wychodzi z domu. A że to człowiek starej daty to idzie do pierwszej lepszej gazety i tam opisuje dziennikarzowi jak wręczał łapówkę panu Grodzkiemu.

  Zdarzyła się taka sytuacja by owe rewelacje wypłynęły z jakieś niezależnej gazety, niezależnego medialnego źródła? Nie. Tylko z Radia Szczecin i TVP (czyli mediów publicznych).

  Przypadek?

  •  

   pokaż komentarz

   @gram_w_mahjonga: W sensie, że dawniej ludzie chodzili zamiast na milicję to do Trybuny Ludu?

  •  

   pokaż komentarz

   @gram_w_mahjonga: Rzeczywistość przebija ten smutny pisowski kabaret: do Grodzkiego zgłasza się były pacjent i informuje go, że proponowano mu łapówkę za złożenie obciążających go zeznań. Grodzki za zgodą pacjenta podaje jego dane na konferencji prasowej. Były pacjent za 10 minut jest zlustrowanyi pisowskie media ogłaszają, że 50 lat temu pracował w UB, więc na pewno kłamie w tej sprawie.

   I nikogo na prawicy nie dziwi skąd ich gadzinówki miały tak szybko te informacje. Może dlatego, że to oni wysłali do pacjenta swojego człowieka z łapówką i wysłali go właśnie dlatego, że go wcześniej dokładnie zlustrowali i liczyli, że z racji na swoją przeszłość te pieniądze przyjmie.

  •  

   pokaż komentarz

   @gram_w_mahjonga:
   Idąc twoim tokiem rozumowania to jednak wziął to łapówkę od pana Stasia. Czyli co powinien zrobić ?

 •  

  pokaż komentarz

  Wystarczy aby służby porównały darczyńców tej przyszpitalnej fundacji z terminami osób operowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zobaczymy, czy jest zbieżność tych dwóch spraw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzisz Panie Marszałku, już wiesz jak się do Ciebie dobiorą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Jakby w tych telewizjach kiedykolwiek była jakakolwiek etyka.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli gość brał łapówki to powinien siedzieć. Jak można uzależniać życie człowieka od tego ile w kopertę wrzuci. Jeżeli ktoś to pochwała to powodzenia. Jeżeli jest on niewinny to nie ma się czego obawiać. Ale w wywiadzie powiedział ale niech pan dokończy ... ze w gabinecie prywatnym. To ja się zastanawiam po co się radny Warszawy gdzieś spotykał i przez okno w samochodzi wrzucali sobie kase skoro mogli się ustawić do jednego czy drugiego w chacie i wręczyć kase bez koperty. Chore.