•  

  pokaż komentarz

  Mi by wystarczyło, żeby rejestratorki odbierały telefony. Taka rewolucja, zwłaszcza dla starszego pokolenia może przynieś więcej szkody niż pożytku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaczytanaa: Odbiorą Ci jak mają starą technologie i im łącza wywala jak 200 osób chce się dodzwonić a jak się dodzwoni jakaś babcia to 20 minut schodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @andrzej342: No niestety, dodzwonić się do przychodni to często cud, ale nawet jak wprowadzą zapisy przez Internet to starsze osoby nie będą z tego chętnie korzystały. Zostaną przy umawianiu się telefonicznym lub osobiście w przychodni. Do tego głównym problemem nie jest umawianie się na wizytę tylko możliwe terminy wizyt. A w tym nawet najlepsze rejestracje przez Internet nie pomogą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaczytanaa: U mnie w przychodni lekarskiej, która była jedną z najgorszym pod względem rejestracji w Polsce, np. była w programie Uwaga TVN o kolejkach o godzinie 5 rano by dostać się do lekarza, po tym szumie nagle wprowadzono rejestracje internetową i jest to tak zrobione że od 8-10 lekarze przyjmują tych co zgłoszą się rano osobiście do rejestracji, od 10-18 przyjmują tych co zarejestrowali się internetowo, telefonicznie , można zapisać się na konkretną godzinę nawet 2 tygodnie wcześniej. Jak widać da się. Na oko 90 % zapisuje się przez neta albo telefonicznie. Plus dodatkowo po receptę nie idzie się już do lekarza tylko zgłasza w rejestracji i odbiera na drugi dzień.

 •  

  pokaż komentarz

  A to już zapomnieli, że od dawna jest obowiązek posiadania rejestracji online tylko każdy ma to w dupie? No ale musi powstać centralny narodowy system rejestracji online

 •  

  pokaż komentarz

  Super. Idioci się cieszą. Ale co to zmieni? Będziesz mógł sobie wyklinać na "kąkuterze" najbliższy wolny termin na za 5 lat. Comarch jedynie zarobi miliardy na stronce z kalendarzem a plebs dalej w kolejkach tylko przed ekranem. Tą kasę trzeba wydać na lekarzy a nie apki.

 •  

  pokaż komentarz

  Rejestracja przez internet oraz obowiązkowe NUMERKI tak żeby nie było przed gabinetem dziadków którzy chcą "tylko o coś zapytać"