•  

  pokaż komentarz

  Ja p?$%#%?e jaki to jest CLICKBAIT.

  Film ma ponad pół roku i jest z okresu kiedy młodzi nawet nie mieli w głowie tej ideii i pochodzi ze scianki premierowej Króla Lwa.
  Small talk a wykop obraca to wmawiając że Harry próbuje w protekcjonalny sposób ugrać jej robotę na boku bo już są na wylocie.

  Twitter tego nagrania nie usuwa bo nie ma po co, jest dostępne wszędzie w UK prasa i media mówiła o tym nie jednokrotnie i widzę że jedyne "medium" które próbuje z tego ukręcić afere jest serwis ze śmiesznymi obrazkami w którym treści publikują świadomi incele z myślami samobójczymi.

  OgLĄdAjcIe SzYbkoO bO oPreSyjnY tWittEr nAm to UsUni3.

  •  

   pokaż komentarz

   @Shewie: To nie jest clickbait. Po prostu teraz okazało się, że Sussexowie chcą iść "na swoje", zachować przy tym przywileje bycia członkami rodziny królewskiej (np. ochrona zapewniona przez państwo), a przy tym zarabiać na marce Royalsów. Tutaj wykorzystali swoją pozycję, żeby załatwić jej fuchę, a Iger został postawiony pod ścianą - chcał, nie chciał, pomyśleć o jakiejś roli musiał. Cała akcja była zaplanowana dużo wcześniej. Niektórzy przypuszczają, że Meghan już przed ślubem miała plany zmonetyzowania swojej nowej sytuacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @vianette: Nie załatwią jej żadnej fuchy, bo jako księżna ona ma zakaz "normalnej" pracy.
   Jak dołączyła do rodziny królewskiej musiała też usunąć Facebooka i instagrama.

  •  

   pokaż komentarz

   @vianette: Co za p@!$!$#enie xDD
   Nie masz na to najmniejszych dowodów prócz swoich urojen paranoidalnych. A dowodem na to jest to że piszesz że chcą zachować przywileje Royalsów xDDD
   Kolejne urojenie.
   Chcieli zrezygnować ze wszystkich obowiązków i przywilejów to tak a propo, ale by królowa im śmietnika nie zrobiła to poszli na kompromis po nadzwyczajnym spotkaniu rodziny królewskiej w Sandringham.
   Co więcej całość odbyła się w bardzo złej atmosferze ponieważ Megan odmówiła połączenia Live z Kanady ze względu na to że obawiała się że połączenie może być śledzone lub nagrywane bez jej woli... (i w sumie słusznie)

   Będą zarabiać na marce royalsów bez względu na swój status. Oboje zostają pozbawieni tytułów royalsów określanych jako HRH's. Dodatkowo zostaną Harremy odebrane część tytułów i odznaczeń wojskowych oraz zostanie całkowicie odcięty od funduszy królewskich, oboje pozbawieni zostają tytułów HRH czyli "wasza królewska mość".

   Ale i tak od nonejma z wykopu dowiesz się że:

   wSzYskO byŁo ZapLanOwaNe JaK w HollYwOodzKiM FiLmIe.

  •  

   pokaż komentarz

   @Shewie: Przeczytaj zakładkę funding na ich nowo otworzonej stronie SussexRoyal https://sussexroyal.com/funding/- tam wyjaśnione jest, z czego chcą korzystać. Odmówią Sovereign Grant (bo niby to tylko 5% tego, co dostają), za to polegać chcą na funduszu z Duchy of Cornwall, którym obecnie jako książę Walii zarządza Karol. I być chronieni przez służby w UK i Kanadzie (premier Kanady zaproponował, że jego państwo weźmie na siebie koszty ich ochrony podczas pobytu w Kanadzie).

   Czyli chcą byc samodzielni finansowo, ale mieć utrzymywaną chatę w UK, ochronę płaconą przez podatników i koszty życia przez Karola. Super niezależność finansowa.

   Given their transition into members of the Royal Family with financial independence, will The Duke and Duchess of Sussex maintain their residence at Frogmore Cottage?

   Frogmore Cottage will continue to be the property of Her Majesty the Queen. The Duke and Duchess of Sussex will continue to use Frogmore Cottage – with the permission of Her Majesty The Queen – as their official residence as they continue to support the Monarchy, and so that their family will always have a place to call home in the United Kingdom.

   (...)

   Do any other members of the Royal Family hold a title and earn an income?

   Yes, there is precedent for this structure and applies to other current members of the Royal Family who support the monarch and also have full time jobs external to their commitment to the monarchy..

   (...)

   Why do they carry out official overseas visits and who pays for it?

   The Duke and Duchess proudly carry out official overseas visits in support of Her Majesty The Queen at the request of the Foreign and Commonwealth Office (FCO), as is the case for all members of the Royal Family. The length and location of these tours are determined by the FCO and the Royal Visits Committee. All Official overseas visits are in support of Her Majesty’s Government’s objectives and paid for by The Sovereign Grant as well as contributions from the host country, when appropriate.

   Does their future financial autonomy extend to covering the costs of security?

   The provision of armed security by The Metropolitan Police is mandated by the Home Office, a ministerial department of Her Majesty’s Government, responsible for security and law & order. As stated on gov.uk, “No breakdown of security costs is available as disclosure of such information could compromise the integrity of these arrangements and affect the security of the individuals protected. It is long established policy not to comment upon the protective security arrangements and their related costs for members of the Royal Family or their residences.”.

   No ale dla ciebie jestem paranoidalnym nonamem z wykopu.

  •  

   pokaż komentarz

   @vianette: wszystko pięknie i wspaniale, problem w tym że zapisy tej strony pojawiły się na ich własnej stronie zanim afera wybuchła na dobre. Od tamtej chwili pojawiły się informacja że Karol odcina Harrego od funduszy i wiele, wiele innych. Królowa ma w tej materii "Final Say" a nie komunikat na stronie na który ona nie miała wiekszego wpływu, bo została poinformowana o woli wnuka nie przez niego samego a od mediów i poprzez ten komunikat.

   Nie zmienia to faktu że planowali to już dużo wczesniej dlatgo oganiał jej fuchę u disneya jest największą ze bzdur jakie przeczytałem dzisiaj. Nawet bez posiadania oficjalnego tytułu będą milkowali kasę właśnie z tego tytułu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Shewie: Informacja pojawiła się na stronie niemal równolegle z wydaniem przez nich oświadczenia o obraniu nowej drogi życiowej i rezygnacji z bycia pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej. Świadczy o tym, że Sussexowie zaplanowali sobie niezależność podejmowania decyzji i równocześnie korzystanie z funduszy rodziny królewskiej bez uzgodnienia tych warunków. Stąd postawili rodzinę królewską pod ścianą - prawdopodobnie Meghan liczyła na to, że jeśli to opublikują, to królowa i Karol ustąpią i zgodzą się, by nie wywoływać skandalu i nie podsycać plotek o rozłamie.

   Inna sprawa dotyczy plotek, że Karol wzorem szwedzkiej rodziny królewskiej też chciał zawęzić grono członków finansowanych przez podatników. Z racji ogromnych kontrowersji, jakie wzbudzają Sussexowie, i faktu, że Harry obecnie w zasadzie nic nie znaczy - jest szósty w kolejce do tronu - mieli oni zostać odcięci. Stąd publikacja oświadczenia - by uprzedzić komunikat o wykluczeniu ich. Inna plotka mówi, że którys z tabloidów (nie pamietam który) miał właśnie pisać o odchudzeniu Royal Family, a dziennikarz uprzejmie uprzedził Harrego, że za 10 dni historia pójdzie do druku - Harry nic nie ugrał i uprzedził reportaż.

   Co do Karola, to ludzie podejrzewają, że będzie chciał nadal ich wspierać finansowo z Duchy of Cornwall i okaże sie zbyt miękki, by tąpnąć nogą i zmusić ich do podjęcia decyzji - albo wszystko albo nic. Królowa podejmuje decyzje, ale zwraca tez uwagę na wizerunek i przyszłość rodziny królewskiej, a przy tym po skandalu z synem Andrzejem i przy chorym mężu też może machnąć na wszystko ręką i ustąpić.

   Akcję z Disneyem chyba źle interpretujesz. Nie chodzi przecież o to, że rzucili Windsorów w kąt, bo Meghan załapała się na podkładanie głosu w jakiejś tam animacji :P

  •  

   pokaż komentarz

   Inna sprawa dotyczy plotek, że Karol wzorem szwedzkiej rodziny królewskiej też chciał zawęzić grono członków finansowanych przez podatników. Z racji ogromnych kontrowersji, jakie wzbudzają Sussexowie, i faktu, że Harry obecnie w zasadzie nic nie znaczy - jest szósty w kolejce do tronu - mieli oni zostać odcięci. Stąd publikacja oświadczenia - by uprzedzić komunikat o wykluczeniu ich. Inna plotka mówi, że którys z tabloidów (nie pamietam który) miał właśnie pisać o odchudzeniu Royal Family, a dziennikarz uprzejmie uprzedził Harrego, że za 10 dni historia pójdzie do druku - Harry nic nie ugrał i uprzedził reportaż.

   @vianette: czytam codziennie brytyjską prasę i prócz ostatniego tygodnia bo byłem w szwajcarii na nartach i pierwsze słyszę o tym że miało dojść do "zawężenia" rodziny królewskiej ze względu na to że Harry znaczy najmniej i pragnie bardziej niezależnego życia i że ogólnie nie pasuje do wizerunku rodziny Królewskiej.
   Megan żyje w konflikcie z Kate a i dzisiaj wypływają kolejne fakty z otwartego konfliktu Williama z Harrym.
   William i Kate to sweetheart darlings wielkiej brytanii i mają o wiele wieksza popularność niż Sussexowie w tej materi, w jakiejkolwiek materii.

   Ja nie napisałem że rzucili Windsorów w kąt tylko znalezisko tak manipuluje treścią że wskazuje na to że Harry szuka właśnie roboty Meghan bo przecież właśnie stali się cywilami, nigdzie sie nie dowiesz że to miało miejsce ponad pół roku temu i dorobienie kontekstu do tego na siłe to podręcznikowy Clickbaityzm.

   Ja myślę że zostaną odcięci od finansów bo społeczeństwo nie pozwoli na to by rudy mógł mieć ciastko i zjeść ciastko.
   Albo pełnią swoje obowiązki jako HRH's albo wypad.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: Screenshot_20200114-174032_Chrome.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Tak z innej beczki to nigdy wcześniej nie widziałem łysiejącego rudego.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale żenada. Gdyby Eisner jeszcze był na stołku, to facet dostałby w jaja.

 •  

  pokaż komentarz

  Megan ma mentalność takiej typowej nastoletniej Karyny, wielki ból głowy musi mieć rodzina królewska.