•  

  pokaż komentarz

  TVP 1 HD,TVP 2 HD,TVP 3,TVP Kultura HD,TVP Sport HD,TVP Historia,TVP Info HD,TVP Rozrywka,TVP ABC,TVP Wilno wszystkie te kanały nadają cyfrowo z nadajników naziemnych,a obecność na multipleksie kosztuje niemało pieniędzy i płaci się niezależnie od tego czy się nadaje 24 h na dobę czy nie.To jest bez sensu.Na większości kanałów ciągle lecą jakieś powtórki (sprawdźcie na dowolnej stronie podającej ramówkę).Należy zmienić sposób finansowania.Skrót TVP zmienić na Telewizja Państwowa i niech na państwowego nadawcę się składają prywatni,a w TVP nie będzie reklam.Trzy kanały TVP to będzie za dużo.I nie starczy pieniędzy na kupowanie transmisji sportowych od połowy wyścigu,na robienie imprez sylwestrowych i kręcenie głupawych seriali bo nie od tego jest telewizja państwowa.
  Jak nie będzie piłki nożnej/siatkówki czy skoków w TVP to się część ludzi nauczy,że nie ma nic za darmo i jak się chce coś oglądać to trzeba za to zapłacić (pay per view czy season pass).Ludzie jeszcze czasem chodzą do kina i nikt się nie oburza,że trzeba zapłacić za bilet,ale już w TVP to wszystko musi być transmitowane w otwartym kanale bez opłat (i nikt się nie oburza,że to na koszt podatnika bo państwo polskie praw do transmisji imprez sportowych nie ma,więc TVP musi je wykupić).

 •  

  pokaż komentarz

  I bardzo dobrze, na pohybel lewactwu!
  Jak za PO/PSL państwowe dotacje szły na PRYWATNE media, jak GW i TVN, to lewactwu jakoś nie przeszkadzało.

 •  

  pokaż komentarz

  Większość wyborców, od 30 lat, coraz bardziej wprowadza na salony populistów, to niech nie płaczą teraz. Sami doprowadziliście do tego, że państwo ma odpowiadać za niepotrzebne rzeczy, co rodzi pole do nadużyć i taki jest tego efekt. Taki sam mandat ma rząd do dotowania tvp, rozdawania socjalu, organizowaniu programów nauczania, wyznaczania cen energii elektrycznej (xd), sterowaniu wydobyciem węgla czy miedzi, czy zatwierdzaniu, czy sedes masz mieć za domem, czy jednak urzędnik w swojej łaskawości pozwoli ci mieć go w mieszkaniu. To jest silne państwo, które troszczy się o wszystko i wszystkich, a więc o wszystko równo do dupy. No może poza partyjnymi interesami, tutaj jest wspaniale dla rządzących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Cel i tak dawno osiagniety - ludzie są skłóceni zamiast zjednoczeni a taki naród się dyma najlepiej tak dymało PO, tak dyma teraz PiS i w ten sam sposób dymać będą następni

 •  

  pokaż komentarz

  Pomocy, w Sejmie przegłosowana została ustawa gwarantująca dodatkowy zastrzyk finansowy dla mediów publicznych w kwocie niemal 2 mld zł.

  TVP nie spełnia definicji telewizji publicznej zapisanej w ustawie o radiofonii i telewizji, więc nie powinno być uważane za telewizję publiczną.