•  

  pokaż komentarz

  p0lacy wyglądają tak, więc dla nich zawsze będzie seksualny kryzys

  źródło: Screenshot from 2019-11-29 14-20-26.png

 •  

  pokaż komentarz

  Seks to przeżytek. Wirtualna rzeczywistość pozwoli nam być bogami, nawet jeśli na niby to i tak lepiej jest żyć w pięknym kłamstwie niż w c?###wej, szaro-burej rzeczywistości.
  Porzućcie ciało, wstąpcie na wyższy poziom istnienia!

 •  

  pokaż komentarz

  Moim skromnym zdaniem tutaj poważnym problemem jest kultura a szczególnie ta filmowa i książkowa. W latach międzywojennych w filmach pokazywano jak to kobiety wpadały w tarapaty a potem były ratowane z opresji przez jakiegoś gbura lub chama, który w magiczny sposób przez przygody przechodził wewnętrzną przemianę i cyk nagle zostawali parą do końca życia. W latach powojennych szczególnie w filmach amerykański utarł się schemat o skończysz liceum, pójdziesz na studia to po studiach znajdziesz bardzo dobrze płatną pracę i znajdziesz dziewczynę, która jest dziewicą. A nawet jak jeśli coś dziewczynie się przytrafiało na początku filmu, to zawsze dopadano tego złego i już mogli żyć razem. Potem przyszła rewolucja seksualna 1969 i trendy w filmach się zmieniły. W latach 70 i 80 dalej panował stary schemat w filmach i serialach ojciec jako głowa rodziny i głupiutkie żony i córki. Od lat 90 natomiast mamy taki schemat w serialach, że to kobieta jest tą mądra i ona rządzi w domu a ojciec to taki głupiutki dodatek czasem palnie coś głupiego. Teraz XXI wiek i wysyp mediów społecznościowych, Tinder, Bandoo, Bumble i inne tego typu wynalazki, w książkach zapanował Grey i whoa mamy to co mamy

 •  

  pokaż komentarz

  W sumie to chętnie odpowiem o moim przypadku. Jestem niski (170 cm) i mało urodziwy. Dbam o siebie i jestem w formie. Mam stałą pracę (swoją działalność) ale pieniądze oszczędzam lub inwestuje. No i nie mogę sobie znaleźć dziewczyny od zawsze...
  Pierwszy minus to moja twarz - kiedyś myślałem, że dziewczyny są jakieś obrażone na mnie. A one po prostu czują obrzydzenie. Niestety tak jest u kobiet - albo czują podniecenie albo nie na widok mężczyzny. Na mnie patrząc niestety czują niesmak. I zawsze odwracają twarz z taką wymowna mina "oh my gość". Najsmutniejsze było, jak kiedys jechałem rowerem i spojrzałem na grupę dziewczyn, a jedna zrobiła minę jakby wymiotowała do koleżanki. Trochę okrutne...
  Drugi minus to wzrost. Nawet dziewczyny 160 cm na mnie nie zwracają uwagi, bo wiedzą że w szpilkach będą miały tyle wzrostu co ja. I koniec, nie ma dyskusji.
  Trzeci minus, to słabe auto i przeciętne ubrania - szkoda mi kupować fury (mimo że stać mnie) albo kupować ciuchy. No i tyle w temacie - wg dziewczyn musi być zegarek, dobry telefon i w miarę świeży samochód. Kiedyś jedna laska która kompletnie się mną nie interesuje zauważyła u mnie w schowku a aucie parę tysięcy luzem - jej mina była typu "wtf".
  Jak macie jakieś porady dla mnie, to walcie śmiało.

  •  

   pokaż komentarz

   @dpovok: A co jest nie tak z Twoją twarzą? Bo opisujesz ją ctak, jakbyś był trendowaty :P
   I może trzeba poszukać dziewczyn, które mają inny system wartości?

  •  

   pokaż komentarz

   @KTreu: gdzie takie dziewczyny znaleźć? Jak się im spodobac?

  •  

   pokaż komentarz

   @dpovok: Idź na planszówki, może to głupio zabrzmi, ale może do kościoła?
   Albo w drugą stronę: unikaj pewnych środowisk. Najgorsze są wg mnie takie gunwo korpo, do kórych przyjmują ludzi z ulicy z każdym wykształceniem. Przynajmniej z tego co słyszałam od znajomych obojga płci.
   O, albo zapisz się na coś. Rekonstrukcje historyczne?

   A jak się spodobać? Wiesz, ja jestem tylko jedną z wielu, wielu kobiet. Może to będzie bardzo subiektywne, ale miej zainteresowania. I czytaj. Mężczyźni, którzy czytają, wypowiadają się dużo składniej, łatwiej im o żart i ciętą ripostę. To się wg mnie bardzo liczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @dpovok: Czemu masz tyle minusów. Napisałeś prawdę niestety, a normictwo już minusuje. Jak nie masz wyglądu i wzrostu, to jesteś stracony jako facet.

  •  

   pokaż komentarz

   @dpovok: @KTreu: pierwszy i trzeci minus da się poprawić. Ten drugi w sumie też choć to już głupota ale w Rosji popularne są zabiegi przedłużania nóg chirurgicznie. To jako ciekawostka bo nikt rozumny na taki zabieg się nie zgodzi.
   1. Fryzura (jak jest co czesać), zarost - tym można dzisiaj dużo zdziałać. Pielęgnacja skóry. Może opalenizna. Wybielanie zębów. Naprawdę sporo da się zrobić. Oczywiście dużo zależy od środków finansowych. Ale na upartego masz jeszcze całą medycynę estetyczną.
   3. Ubiór - zwłaszcza dla kobiet istotny. Taka, która mówi iż nieistotny to oszukuje sama siebie. Ale bez przesady. Dziś w rozsądnej kwocie bez przepłacania na wyprzedażach lub chociażby w second handach da się ubrać tak, że przyciągnie się damskie oko. Do tego trochę pewności siebie - to dużo daje.

  •  

   pokaż komentarz

   wg dziewczyn musi być zegarek, dobry telefon i w miarę świeży samochód

   @dpovok: dałeś mi do myślenia xD
   W ogóle nie patrzyłam na to, jako na "atrybuty" wartościowego faceta. Ciekawie wiedzieć, że inne tak robią. Rany.

  •  

   pokaż komentarz

   gdzie takie dziewczyny znaleźć? Jak się im spodobac?

   @dpovok: A pytasz się ryb w rzece jak je złowić? Nie słuchaj rad różowych i normików, bo są nic nie warte. Choćbyś śmigłowiec z ch.uya zrobił to i tak nie zaruchasz jeśli nie masz dobrej ryja. Chyba, że byłbyś multimilionerem, ale to też nie jest proste.

  •  

   pokaż komentarz

   @gttg:
   W koncu madry komentarz. Moze dlatego, ze od kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Wyglad mezczyzny jest ogromnie waznym czynnikiem. Jezeli kobiety wydaja setki lub tysiace zlotych miesiecznie na urode, to dlaczego mezczyzni tego nie robia?
   Na co w ogole mezczyzni wydaja pieniadze i dlaczego nie na swoj dobry wyglad?

  •  

   pokaż komentarz

   @Ziomalina: no nie wiem, dla mnie wygląd nie jest aż tak istotny...

  •  

   pokaż komentarz

   3. Ubiór - zwłaszcza dla kobiet istotny. Taka, która mówi iż nieistotny to oszukuje sama siebie. Ale bez przesady. Dziś w rozsądnej kwocie bez przepłacania na wyprzedażach lub chociażby w second handach da się ubrać tak, że przyciągnie się damskie oko. Do tego trochę pewności siebie - to dużo daje.

   @gttg: O, to to. I to naprawdę trafna wypowiedź. Bo nam nie zależy (a przynajmniej mnie), żeby mieć nie wiadomo co na metce, tylko, żeby było to czyste, wyprasowane i w Twoim rozmiarze :P

   Nie słuchaj rad różowych i normików, bo są nic nie warte. Choćbyś śmigłowiec z ch.uya zrobił to i tak nie zaruchasz jeśli nie masz dobrej ryja. Chyba, że byłbyś multimilionerem, ale to też nie jest proste.

   @AssRock: może jakbyś Ty się do tych rad zastosował, to nie wylewałbyś tu takich frustracji. Zacznij od tej z książkami.

  •  

   pokaż komentarz

   W koncu madry komentarz. Moze dlatego, ze od kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Ziomalina: od faceta :)
   Facet ma sporo rzeczy więcej na głowie oprócz wyglądu. Jakoś tą cywilizację trzeba pchać do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Ale dobry wygląd też da się dzisiaj ogarnąć względnie niewielkimi kosztami (choć trochę czasu trzeba poświęcić).