•  

  pokaż komentarz

  Beka z ruchania- jak k@??a to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja p!#$#?@e. Jakies k@??a dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no k@??a, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie k@??a ruchanie to jakiś kabaret j@%%ny a potem jeszcze te śmieszne ruchy w pochwe, i wymienianie się jakimiś zj@%%nymi płynami, lizanie rowa itd. Na dodatek j?$?! niektórym stamtąd a przy erekcji wypływa Ci ten p!#$#?@ony magiczny płyn i od razu odechciewa się ruchać, zastanawiasz się co ty odj@%%łeś jeszcze jakieś k@??a przytulanie no ja p!#$#?@e trzymajcie mnie, p!#$#?@one poj@%%ne ludzkie instynkty widzisz nagiego człowieka innej płci i od razu ten śmieszny mięsny fiflak między nogami staje do góry przecież to jest śmieszne k@??a mać czemu ludzie nie rozmnażają się bezpłciowo?

  Prawdziwe przyjemności to nauka, słuchanie muzyki, czytanie książek, podróże a nia jakieś p!#$#?@one instynkty plebejskie czyli poruchać, popić i poćpać, k@??a przecież seks nie wygląda jak w amerykańskich pornolach tylko jak prymitywne nagrania z polski i rosji, gdzie j?$?! się karyna z płaską dupą, cyckami z wielkimi sutami które zajmują 90% powierzchni cycków z jakimś sebą suchoklatesem który spuszcza się po kilku minutach, a w tle jakieś stare meble z epoki socjalizmu, cebulacka kołdra i stary dywan no super romantyczna atmosfera k@??o! W 90% przypadków tak to wygląda, jak sobie próbuje siebie wyobrazić z perspektywy 3 osoby to k@??a nie mogę- jak bym w trakcie ruchania o tym myslał to bym się zesrał ze śmiechu.

  j@%%ć ludzi

 •  

  pokaż komentarz

  Chęć na sex największą jest w zdrowym związku ,to nieprawda że można czerpać w nieskończoność przyjemności z przypadkowych sexualnych przygód.To nie to samo a jeśli ktoś tak myśli Tzn że nigdy nie zaruchal do porządku i tylko mu się wydaje i marzy że tak jest zaj....... walić co popadnie .Randka,zauroczenie,miłość ruchanie =Szczęście.

 •  

  pokaż komentarz

  ktoś ma link do tych puzzli z Frondy?

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedy socjolog z Uniwersytetu Nowojorskiego Paula England zapytała ludzi, czy w podczas ostatniego stosunku seksualnego przeżyli orgazm, pozytywnie odpowiedziało tylko 31% mężczyzn i 11% kobiet, którzy odbyli ten stosunek z przygodnym partnerem, oraz 84% procent mężczyzn i 67% kobiet będących w związkach.

  xD Komuś ten fejk nie wyszedł. Pomyśleć, że 69% mężczyzn nie jest w stanie dojść w trakcie seksu. Epidemia impotencji normalnie!

  •  

   pokaż komentarz

   @PoncjuszPijak: Przeciez orgazm u mezczyzny to cos duzo pelniejszego niz ejakulacja. To jego poczucie spelnienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ziomalina: Pierwsze słyszę. Ejakulacja nierozerwalnie związana jest u samca z orgazmem. Albo inaczej, bo można mieć orgazm bez ejakulacji - jeśli jest ejakulacja, to był orgazm i towarzyszące temu wrażenia. Rzadkich zaburzeń nie uwzględniam. A poczucie spełnienia to subiektywny i wieloznaczny termin, który z orgazmem nie musi iść w parze, jeśli chociażby wystąpi smutek postkoitalny, czy jakaś forma żałowania, że się taki stosunek odbyło.