•  

  pokaż komentarz

  To są wyznania madki w trakcie rozwodu czyli pewnie same kłamstwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @HrabiaZet: Ja nie oglądałem i mam to w dupie. Albo to są kłamstwa, albo to jest prawda. Ci co się podniecają kłamstwami to idioci, a ci co się podniecają skandalami tego typu nie mają własnego życia i lubią czerpać satysfakcję z tego, że niby są lepsi od jakiegoś tam degenerata. Od tego jest sąd i służby, a nie internetowe lincze ku uciesze bandy debili wychowanej na fejsie i twiterze. I tak od lat funkcjonują wszystkie brukowce i tabloidy wszelkiej maści. Krew, pot, łzy i sperma - najlepiej wszystkiego po trochu. TFU, j#@$ne hieny, które żerują na nieszczęściu jednych i chorej fascynacji drugich debili.

  •  

   pokaż komentarz

   Oglądałeś w ogóle reportaż?

   @HrabiaZet: zauważ, że jak dziecko jest pod opieką ojca to jest wielka szczujnia telewizji, policji... matka wynajmuje schabów i porywa dziecko i wszystko spoko

   ale jak matka dostanie opiekę dziecka w trakcie/po rozwodzie to wszystko spoko, każdy ma ojca w dupie

   idąc tym tropem... mam to w dupie, że matka opieki nad dzieckiem nie dostała

  •  

   pokaż komentarz

   @Arachnofob: ale to nie jest k??!a jakiś pojedynek baba vs facet...o dziecko chyba chodzi...

  •  

   pokaż komentarz

   @HrabiaZet: no dokładnie... o dziecko... tylko, że najgorsza matka zawsze jest lepsza od najlepszego ojca

   tak wygląda sąd rodzinny więc średnio chce mi się wierzyć w stronniczy reportaż pod publiczkę z wyciętymi scenami pasującymi do tezy, że dziecko musi być przy matce

  •  

   pokaż komentarz

   Oglądałeś w ogóle reportaż?

   @HrabiaZet: Przez 2 tygodnie nagrywała i tylko tyle nagrała? Parę razy "k..." przy dziecku powiedział? Zero przemocy, zaniedbywania...
   Jak rzucał przekleństwami że nie może znaleźć kluczy to nawet nie wiadomo czy to dziecko było w pobliżu.
   Żeby było jasne- ja tak do dziecka się nie odzywam, ale 90% Polaków i P0lek tak- więc jakoś mnie ten "reportaż" na podstawie nagrań sprytnej Ukrainki mającej widoczny ból egzystencjalny o te 500 zł alimentów który musi płacić- nie rusza.

  •  

   pokaż komentarz

   Teraz sobie oglądam dokładniej i zauważyłem że napisy są też ładnie zmanipulowane (poza tym że głos zniekształcony żeby trudniej to było wyłapać) 0:33 -ojciec mówi "chodź" napisy TVNu, ostoi rzetelnego dziennikarstwa "odejdź"

  •  

   pokaż komentarz

   tylko, że najgorsza matka zawsze jest lepsza od najlepszego ojca

   @Arachnofob: co ty p$#??$@isz?

  •  

   pokaż komentarz

   @PC86: Co ty odpierdalasz?
   trzeba być psychopatą żeby usprawiedliwiać zachowanie takiego potwora. Za to kobietę przedstawiasz tu jako "sprytną" bo ośmieliła się ujawnić piekło jakie zgotowano temu dziecku.
   te 90% to też prosto z twojego tyłka wziąłeś.

  •  

   pokaż komentarz

   @przeciwko78: Przestań być pelikanem i przez chwilę pomyśl. Jakie konkretnie zarzuty byś mu sformułował? że 2 razy na 2 tygodnie powiedział do dziecka słowa na p i na k? (gdyby było tego więcej, na 100% znalazłoby się w przedłużanym na siłę reportażu tvnu). Z tego powodu nazywasz go potworem? Jesteś śmieszny.
   Nazywam panią sprytną bo sprytnie w czasie sprawy rozwodowej podłożyła mężowi dyktafon na 2 tygodnie.
   Przez 2 tygodnie zawsze można coś wyłapać, ot choćby że ktoś krzyczy na swój niewłączający się telewizor i uderza w jakiś mebel ze złości.

  •  

   pokaż komentarz

   @PC86: śmieszna to jest twoja próba usprawiedliwiania takiego zachowania i atak na kobietę która ujawniła zachowanie tego psychopatę.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike78: nie sądziłem, że znajdę na wykopie tak trzeźwo myślącą osobę, dziękuję że jesteś!

  •  

   pokaż komentarz

   same klamstwa nagrala na dyktafon

   @Niech_moc_bedzie_z_toba: Co najmniej jednego kłamstwa dopuściła się w wywiadzie. "Z tych nagrań wynika, że on jest nieobliczalny. Potrafi i bić go"
   Podczas gdy na nagraniach (wyciągu z 2-tygodniowego nagrywania dyktafonem na szafie, przy czym większość nie jest skierowana do dziecka) nie słyszymy ani jednego fragmentu bicia.
   Czy w takiej sytuacji uważasz panią za wiarygodną?
   Ja mam w tym wypadku większe zaufanie do tych działań sądu i MOPSu (wywiad środowiskowy, pielęgniarka środowiskowa) niż reportażu TVNu.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja mam w tym wypadku większe zaufanie do tych działań sądu i MOPSu (wywiad środowiskowy, pielęgniarka środowiskowa) niż reportażu TVNu.

   @PC86: Chyba się z Tobą muszę zgodzić. Już pomijając legalność takiego nagrania i to, że ten facet nie powinien tak się zachowywać w stosunku do dziecka, to też tam bicia nie słyszałem. Jakby mieli to bicie nagrane, to by to było pierwsze, co by puścili, a nie babka opowiada, że on bije. Nie chce dzbana tłumaczyć, bo zachowuje się jak zjeb w stosunku do swojego syna, krzywdząc go psychicznie tak naprawdę, ale pewnie też jest zestresowany całą tą sytuacją, do której ciekawe co doprowadziło, że sąd przyznał opiekę ojcu, co w Polsce generalnie jest bardzo rzadkie?

   Mamusia Ukrainka skoczyła na innego bolca? Jakby powodem odejścia było to, że "jest nieobliczalny", "bije", jak to ona naopowiadała, to na pewno byłoby to pokazane jako powód odejścia i na pewno sąd nie przyznałby mu opieki nad synem.

  •  

   pokaż komentarz

   @PC86:

   Żeby było jasne- ja tak do dziecka się nie odzywam, ale 90% Polaków i P0lek tak

   W bardzo rozkoszny sposób próbujesz wyjść na wyważonego i rozsądnego rozmówcę, który nie lubi przesądzać sprawy bez dowodów. Niestety, twoje wysiłki biorą w łeb, sam nie wiem czy to przez to, że próbujesz się odzywać, czy dlatego, że pod czupryną mocno zakiełkowała ci spermiarsko-urojeniowsko-incelowska nomenklatura, w efekcie czego nie mogłeś się powstrzymać przed tym, żeby polaków napisać normalnie, za to o polkach właśnie tak jak powyżej.

   Przestań być pelikanem i przez chwilę pomyśl.

   Jeżeli chcesz zacząć zmieniać świat, zacznij od siebie.

   źródło: nPC86.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   @Kleki_Petra: Nie ma większego pelikana od kogoś dla którego oznaczenie moderacji (zresztą robione automatycznie wg zakopów) to jakikolwiek wyznacznik.

  •  

   pokaż komentarz

   @PC86: Nie mam zbytniej ufności w twój potencjał intelektualny i spodziewałem się przeczytać tak głupie wyjaśnienie.

   Nieraz wykopywałem znaleziska, które prawactwo masowo zakopywało jako informację nieprawdziwą (i dostało automatyczną belkę) i zgadnij co się stało: Nie mam żadnego wykopanego znaleziska oznaczonego przez moderację jako informację nieprawdziwą.

   Jak to wytłumaczyć? Spisek? Nie masz pojęcia, jak funkcjonuje serwis? Masz niski potencjał intelektualny? Z pewnością któreś z powyższych, pelikanie.

   Elo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Daleki_Jones: wez zobacz to jakis psychol jest - a pani coś chyba z akcentem trocche

  •  

   pokaż komentarz

   @Daleki_Jones ale nagrania ty słuchałeś? Ojciec się pruje i klnie do dziecka. Stosuje przemoc psychiczna. Nie wyobrażam sobie, żeby mój partner w taki sposób odniósł się do naszego dziecka. Ten koleś powinien siedzieć w kaftanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike78: Tak działają media dla plebsu - tania sensacja, tania rozrywka, wiadomości ze świata też dostosowane poziomem do odbiorców. A że wykop staje się takim tabloidem. Podobno to serwis tworzony przez użytkowników. A że "jaki pan, taki kram", to wiesz już co z tego wynika.

  •  

   pokaż komentarz

   @HrabiaZet: @Kleki_Petra: @crpingui: polecam nie dawać spiny o komentarze tych trzech użytkowników: Daleki Jones, arachnofob i PC86. Wypowiadają się pod każdym znaleziskiem które dotyczy spraw damsko-męskich, często rozwodowych i zawsze obwiniają kobietę, bez czytania znaleziska gdzie często są dowody jasno obciążające mężczyznę który np. od dawna choruje psychicznie. Zwykłe dzbany, niestety wykopki często plusują. Generalnie albo jacyś frustraci (możliwe, że nastoletni) albo żona za słabo zacisnęła obrożę i udało im się dostać do komputera.

  •  

   pokaż komentarz

   @Daleki_Jones: powinieneś jednak przesłuchać nagranie/reportaż. Jest to masakra. Na początku myślałem że matka chce oczernić ojca, ale jednak nie miałem racji. Ten ojciec jest chory...

  •  

   pokaż komentarz

   nikogo nie usprawiedliwiajac ale gość mógł być zj$%@ny po robocie a dzieci na serio dają w kość. Żona mogła gadać podobnie ale była cwana i nagrała go (może go nawet aprowokowala) dla mnie takie rzeczy są żałosne.

  •  

   pokaż komentarz

   śmieszna to jest twoja próba usprawiedliwiania takiego zachowania i atak na kobietę która ujawniła zachowanie tego psychopatę.

   @przeciwko78: Ja się zgadzam z @PC86 ponieważ mój ojciec był identyczny. Był cholerykiem i często dostawał napadów furii z powodu np. kluczy(jak na filmie) lub innych błahostek. Wyładowywał przy tym złość na przedmiotach z otoczenia. Poza tym był jednak dobrym i troskliwym ojcem. Nigdy niczego mi nie brakowało, a poza zdarzającymi się wrzaskami w moim kierunku(które traktowałem całkowicie obojętnie z przyzwyczajenia) nigdy nie podniósł na mnie ręki.

  •  

   pokaż komentarz

   @PC86: Przeciez jestes przecietnym Januszem, czemu uwazasz, ze inni Polacy mieliby gorzej traktowac dzieci niz Ty?

  •  

   pokaż komentarz

   @PC86: @Kleki_Petra: Dyskusja z nim nie ma sensu. Dla niego dzień bez wylewania swoich żali na kobiety jest dniem straconym. Zatem nie spodziewaj się, że jeszcze będzie przy tym myślał ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @HrabiaZet: to jest właśnie taki pojedynek i tu wcale nie chodzi o dziecko.

 •  

  pokaż komentarz

  Rodzice się rozwodzą, więc się nagrywają, szarpią dzieciaka, jeden drugiemu patrzy na ręce, każdy nadskakuje dogadza, chce być lepszy i nie widzą, że w taki sposób krzywdzą dziecko.

  •  

   pokaż komentarz

   @leglion: no i niech się nagrywają. Odnosiłbyś się tak do swojego dziecka? Widziałeś reportaż? Przecież ten maluch jak usłyszał głos ojca schował się pod stół... Pytanie raczej czego ten dyktafon nie nagrał jeśli dziecko tak reaguje. Dla mnie to jest nie do pomyślenia, ten "ojciec" jest do utylizacji i cieszy mnie fakt, że media się zajęły kolejnym zwyrolem. Najważniejsze jest bezpieczeństwo tego malucha.

  •  

   pokaż komentarz

   @khad: Ja przerwałem oglądanie bo nie dałem rady, jak to dziecko się czuję co ono musi mieć w glowie. Sam to przeszedłem jako dziecko taki człowiek był mi ojcem. Oczywiście rodzina miała oczy szeroko zamknięte i nic nie zauważała. Staram się zachować stoicki spokój w życiu ale jak widzę takie coś dostaje białej goraczki. Sam mam małego synka i największą nagrodą dla mnie jest to że jak mnie tylko zobaczy to omija wszystko i wszystkich i tuli mi się do nóg nie ma nic piękniejszego i prawdziwego od bezwarunkowej miłości dziecka. Ten człowiek sam pozbawia się ojcostwa a dziecko pozbawia ojca którego tak potrzebuje.

  •  

   pokaż komentarz

   ten "ojciec" jest do utylizacji

   @khad: zwyrole nie biorą się znikąd. Może tylko taki wzorzec ojcostwa w życiu widział? Może ktoś mu porządnie zrył życie? Najłatwiej jest pierwszemu rzucić kamieniem gdy nie znamy motywów, które kogoś do takiego postępowania doprowadzają.
   Natomiast określanie drugiej osoby terminem "do utylizacji" nie świadczy za dobrze o autorze takiej wypowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Juzef: to nie jest powód żeby się tak odnosić do drugiego człowieka a tym bardziej do bezbronnego dziecka

  •  

   pokaż komentarz

   @Juzef: jasne, załóż tęczowy kapelusz i idź do najgorszej dzielnicy w swoim mieście po zmroku, z pewnością w momencie jak będzie pękać ci czaszka o chodnik, bo Sebastian za młodu nie zaznał miłości, może być usprawiedliwiony i rozgrzeszony.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rzezimieszek84: prawda oj świeta prawda.

   Piona ojciec (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

 •  

  pokaż komentarz

  Czegoś nie ogarniam. Żeby facet dostał opiekę nad dzieckiem to taki ewenement a tu nie ma nic ta ten temat. Jeżeli koleś jest aż tak nienadający się na ojca to jaka musiała być matka, że sąd nie zostawił dziecka przy niej? Albo jakie były inne powody?

 •  

  pokaż komentarz

  Niesamowici są wykopkowi incele. Znalezisko o tym, że ojciec gnoi swoje syna, a ci jeszcze są w stanie zrzucić winę na kobietę za to, że rzekomo świadomie wybrała sobie łobuza ze skłonnościami do agresjii XD Już nawet nie chodzi o to, że jesteście debilami z zero-jedynkowym tokiem myślenia, ale mi się w głowie nie mieści jakimi wy musicie być frustratami seksualnymi, żeby nawet w takim temacie zaczynać antykobiecą krucjate XDD

 •  

  pokaż komentarz

  Obojętna mi jest relacja ojca z matką.
  To co robi synowi czyni go ŚMIECIEM !!

  •  

   pokaż komentarz

   Ci co się podniecają kłamstwami to idioci, a ci co się podniecają skandalami tego typu nie mają własnego życia i lubią czerpać satysfakcję z tego, że niby są lepsi od jakiegoś tam degenerata. Od tego jest sąd i służby, a nie internetowe lincze ku uciesze bandy debili wychowanej na fejsie i twiterze. I tak od lat funkcjonują wszystkie brukowce i tabloidy wszelkiej maści. Krew, pot, łzy i sperma - najlepiej wszystkiego po trochu. TFU, j?$!ne hieny, które żerują na nieszczęściu jednych i chorej fascynacji drugich debili.

   @AdOlop78: o to do ciebie pisałem także.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike78: słuchałeś nagrania? Przecież to jakaś patologia

  •  

   pokaż komentarz

   @mike78: ale zdajesz sobie sprawę, że w ten sposób media są w stanie wywrzeć presję na służbach, które od m-ca pierdzą w stołek i nie robią nic, żeby patolę ukrócić? Nikt tu z nas nie wali do tego, że jesteśmy lepsi niż ten degenerat.

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna