•  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @pakokakalako: spójrz na to w ten sposób

   Polski rząd wpuszczał na teren Polski setki tysięcy żydów, było ich tu najwięcej w europie bo dobrze się tu czuli.
   Czuli się tu na tyle dobrze, że ortodoksyjny odłam żydów (chasydzi) wzięli swój tradycyjny strój z Polskiego stroju.

   Więc można powiedzieć, że Polska jako kraj ponosi winę bo ich przyjmowaliśmy a bezpośrednio żydzi są winni napadu Hitlerowskich Niemiec na Polskę i holokaust na terenach Polski bo było ich tu najwięcej. Być może gdyby nie było ich tu tak wielu uszło by to Polsce tak łagodnie jak Francji która otwarcie kolaborowała z Niemcami.

   Myślę, że możemy ubiegać się od organizacji żydowskich odszkodowania za powód rozpoczęcia II Wojny Światowej od Polski oraz eksterminację obywateli Polski (w tym żydów)

   pokaż spoiler dla niekumatych to głównie ironia, ale tak nie do końca xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Arachnofob widząc jak absurdalne są roszczenia parchów to taka argumentacja ma jak najbardziej sens :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Arachnofob: O, masz zdjęcia tych strojów chasydów? Ciekawe.

  •  

   pokaż komentarz

   O, masz zdjęcia tych strojów chasydów? Ciekawe.

   @Cayar: proszę bardzo, wzorowane na szlacheckim kontuszu

   źródło: histmag.org

 •  

  pokaż komentarz

  a obozy koncentracyjne wzorowane na sowieckich gułagach, stalin była kobietą, pożar w australii wywołał putin podpalając dowody na udział rosji w niewolnictwie czarnych,

 •  

  pokaż komentarz

  polska powinna zareagowac własnei akcja humorystyczna oskarżajac rosje o wszystko - wybuch w czarnobylu, mordy ludnosci cywilnej podczas II wś - a nie czekajcie to nie pasuje

  •  

   pokaż komentarz

   @Fugi88888: wg mnie nie sie co kopac z koniem, bo wowczas uwiarygadniasz wariata. Najlepiej z politowaniem to czasem skomentowac odnosząc sie litosciwym komentarzem do fatalnej sytuacji Rosji zafowno goapodaeczej jak i rezimowej propagandowy. I najwaznisjzze komentować po angielsku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Theczarek: Rosja i rosjanie najbardziej boją się ośmieszenia myślę, że to u nich nie zmienne. Akcja humorystyczna, politowanie dla dużego i głupiutkiego państwa mogłaby przenieść efekty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Fugi88888: Chyba raczej Polska powinna przyspieszyć plan modernizacji armii w tej sytuacji. Celem Rosji jest osłabienie Polski w tym celu zwąchali się z żydami w celu wywierania nacisku na Polskę w sprawie wyłudzeń żydowskich. To jest poważna gra która po pierwsze odsłoniła jak głupim było pomysłem PISu żeby spoiwem do zbratania Polski i USA była diaspora żydowska. W tej chwili jesteśmy w podobnej sytuacji co IIRP w 1939r. Wtedy Polskie wojsko było w opłakanym stanie, nie było kasy na potrzebne uzbrojenie, polskie wojska na manewrach ćwiczyły walkę z Rosją, dlatego przewaga była kawalerii która miała poruszać się po błotnistych bezdrożach, wszyscy pamiętali wtedy jeszcze niedawną jak na tamte czasy wojnę z bolszewikami z 1920r. a mimo to poszli na wojnę z Niemcami na co byli totalnie nieprzygotowani. Musimy teraz liczyć się z tym że w przypadku agresji Rosji to spoiwo żydowskie może odwieść amerykanów od pomocy Polsce, musimy być samowystarczalni i uzbrojeni w dodatkowe sojusze na linii północ południe z krajami które mają takie same obawy wobec Rosji jak np. Szwecja, Rumunia, Turcja. Taki dodatkowy sojusz na wypadek gdyby NATO postanowiło się wypiąć na Polskę jak Anglosasi w 1939r którzy to też wtedy nie byli przygotowani do wojny z Hitlerem. Szwecja już coś robi, podejmują działania w celu modernizacji wojska. W Polsce powinno się zlikwidować 500+ i przeznaczyć te pieniądze na zakup najnowocześniejszego uzbrojenia.

 •  

  pokaż komentarz

  ha ha - właśnie o tym pisałem ostatnio - tak będą rządzący Rosją prac mózgi społeczeństwa, że dojdzie do tego że to jeszcze Polska zostanie oskarżona o wybuch IIWŚ.

  ale skoro to tak szybko poszło, to co dalej?

 •  

  pokaż komentarz

  Koleś reprezentujący państwo które jest spadkobiercą Związku Radzieckiego, współodpowiedzialnego za wybuch II WŚ mówi: to nie my, to oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■