•  

  pokaż komentarz

  Trzymam kciuki, żeby na lewicy pojawiła się jakaś konkretna partia z bardziej stonowanymi poglądami. Zagłosuję, chociażby po to, żeby się pozbyć czarnej stonki bo to już jest lekka przesada. Jeszcze ich tylko w urzędach brakuje.

  •  

   pokaż komentarz

   z bardziej stonowanymi poglądami

   @Z_dupy_strzelec: w jakich kwestiach?

  •  

   pokaż komentarz

   @Minister_Vulva: Hmm... Podsumujmy, co się dzieje w opozycji.
   Największa partia to ciamajdy. Sorry ale nie dam głosu na grupę, która zbojkotowała któreś już z kolei głosowanie. Które to głosowanie mogliby wygrać, gdyby tylko przyszli zamiast robić szopki na ulicy.
   Kolejna partia p.t. "Zróbmy sobie komunizm - tym razem musi się udać". Serio?
   I kolejna partia to takie "Dej, bo lgbt". Jakkolwiek popieram wolność seksualną to mam nieodparte wrażenie, że w tej batalii już dawno przestało chodzić o prawa i głównym celem są przywileje.

   I taki przykład z ostatnich dni: Konfederacja złożyła projekt drastycznych cięć wydatków państwa i obniżenia podatków. KO głosowała przeciw, bo tak. WTF? Obrazili się?
   Będą nas rypać podatkami ile wlezie bo panie posłanki z lewicy strzeliły focha. Noż k**wa.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy aby obowiązek uczestnictwa w lekcji religii lub też etyki jeśli chodzisz na religię nie obowiązuje obecnie ? Kiedyś tak było jak pamiętam. Nie chodziłeś na religię była etyka (która była zdecydowanie bardziej interesującym przedmiotem zwłaszcza odpowiednio prezentowana).