Przeglądasz archiwalną wersję znaleziska.

Hey Stupid

Wykop i komentarze - dlatego uważam, że moderacja ma czasami sens

 •  

  pokaż komentarz

  Masz racje - nie chciałem generalizować, dlatego napisałem, że etap napływu takich jak "shpyo" i podobnych trzeba przeczekać.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli człowiek pisze własną opinię, inną niż "wykopowicze" to zaraz jest piętnowany, co widać doskonale w/w przez Ciebie wykopie o Tybecie.
   Taka jest mentalność ludzi, gdy wszyscy siedzą cicho lub mówią to co wszyscy jest OK. Gdy zaraz się ktoś wychyli z odmienną opinią to zaraz rzucają się na niego jak sępy!
   Możecie mnie "minusować" mam to gdzieś. Zawsze będę pisał to co myślę.

  •  

   pokaż komentarz

   Te Hazan, bylbys niezlym cenzorem w tych Chinach. Moja opinia jest najmojsza ,a reszta to d%$$#e. Byli juz tacy jak Ty w historii, tak jakos zle sie zapisali.

  •  

   pokaż komentarz

   shpyo, daj sobie, Kolego, spokoj. wedlug niektorych nie ma roznicy miedzy trollowaniem a posiadaniem wlasnego zdania...

  •  

   pokaż komentarz

   Nawiązując do wpisu Shypo. Od pewnego czasu zastanawiam się dlaczego każdy wpis (nie ważne mądry czy głupi), który negatywnie przedstawia wiarę lub konkretnie-obraża ją, zawsze jest nagradzany plusami. Nie wiem skąd ludziach tyle nienawiści do osób wierzących.

  •  
   v......t

   +12

   pokaż komentarz

   itus, nie ma żadnej zasady ani reguły. Ludzie naciskają losowo, zależnie od nastroju. Dobry nastrój: pyk! Zielony guziczek. Zły nastrój: pyk! Czerwony guziczek.

   UWAGA, UWAGA: Czasami też ludzie minusują wypowiedź, jeśli ma ona chociaż jednego minusa, a jeśli ma jakiegoś plusa, to plusują. Nie czytają komentarzy. Bo niby po co? Jeśli ktoś tak uważał, to zapewne twierdził słusznie!

 •  

  pokaż komentarz

  Według mnie poziom komentarzy na wykopie jest jeszcze i tak bardzo wysoki w porównaniu z innymi polskimi portalami społecznościowymi. Większość wykopowiczów, którzy piszą komentarze potrafi się rzeczowo wypowiedzieć, nie robiąc przy tym masy błędów ortograficznych w zdaniu. Wielu potrafi inteligentnie zażartować z artykułu dzięki czemu czasem komentarze są ciekawsze od samego wykopu. A to, jakie mają poglądy i jaki jest poziom merytoryczny to inna sprawa. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, a że czasem są one niezgodne z poglądami większości czy nawet absurdalne wynika często z niedoinformowania lub chęci prowokacji. Ale gdy już pojawiają się prowokatorzy lub trolle umyślnie wypisujący bzdury, to najczęściej dzięki systemowi +/- nie muszę oglądać ich wypowiedzi.

 •  

  pokaż komentarz

  @Scisły - zawsze można nie robić nic i czytać potem, że Chiny tybet z kłopotów wyratowały, a pomaganie komuś to głupota, i że afryce nie ma co pomagać bo tam ciemny lud nie wie co robić z pieniędzmi...

  •  

   pokaż komentarz

   hazan, co rozumiesz pod stwierdzeniem "niski poziom wypowiedzi"? Jest napisane po polsku? Zgodnie z polska ortografia? Merytorycznie tez im niczego nie brakuje. Takie jest czyjeś zdanie i koniec. W jaki sposób chciałbyś to moderować? Co nie jest zgodne z moją opinią to do kosza? Gdybym ja miał moderować Twoje posty w tym temacie to by z pewnoscia poszly do kosza (nic do Ciebie nie mam ale wg mnie Twoje postulaty mają niski poziom...)
   Zakopałem.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak okrutnie by to nie brzmialo i jak by nie patrzec na kolonializmy to jednynym krajem ktory w afryce sobie jakos takos radzi to RPA. (Na Egipt i polnocna afryke nie patrzmy bo oni maja historie panstwowosci) Do kiedy tam to holendrzy(burowie) rzadzili? Jak ktos nie widzi zwiazku przyczynowo skutkowego to chyba troszku slepy jest. Zeby nikt mnie zle nie zrozumial aparthaidu nie popieram bynajmniej tylko stawiam pewna teze.

  •  

   pokaż komentarz

   hazan, byłeś Ty kiedyś w afryce? widziałeś jak oni tam sobie radzą jaki mają system wartości - jak pracują? Powiem tylko tyle - to krzywe zwierciadło Japonii i tego ludu uchodzącego za pracoholików. Zrewiduj proszę swoją prasę pod kątem doświadczeń własnych chociażby żołnierzy wracających z tamtych misji lub ludzi prowadzących interesy z tamtą częścią świata.

 •  
  w............p

  +17

  pokaż komentarz

  Z komentarzami wykop nie wygląda najlepiej. Chodzi mi o oczywiście o poziom komentarzy
  Akurat podałeś dosyć wrażliwy obecne temat o Tybecie. Ja powiem, że masz dużo racji, ale z komentarzami na wykopie jeszcze nie jest aż tak źle, bywało gorzej np. z zakopami. Wystarczy wejść na onet (uogólniam) albo serwis typu ploteczek to się wtedy się człowiek naczyta i dowie różnych ciekawych rzeczy.

 •  

  pokaż komentarz

  Aż strach komentować taki wpis.