Drogi Wykopowiczu
w załączonym linku do Polityki Prywatności przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu. Zamykając ten komunikat (klikając w przycisk “X”), potwierdzasz, że przyjąłeś do wiadomości wskazane w nim działania.
+1154
pokaż komentarz
pewnie z podobnej ekipy.... tfu na patusów
źródło: wpierdol.jpg
-540
pokaż komentarz
@Wachatron: a to patusy bo łysi czy coś konkretnego zrobili?
-461
pokaż komentarz
@Wachatron: k?%$a no bo jeśli tak to weź odwiedź onkologię to dopiero będziesz w szoku.
+570
pokaż komentarz
@Wachatron: FAS team ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+707
pokaż komentarz
a to patusy bo łysi czy coś konkretnego zrobili?
@reddml: przepraszam, uprzedzenia przeze mnie przemawiają :(
jednak na 100% to nie patusy na zdjęciu - po głębszej analizie zdjęcia stwierdzam ze to harcerze
+308
pokaż komentarz
@reddml: @reddml: A kolega ma problemy zidentyfikować te ryje jako patusów?
-249
pokaż komentarz
@Violetowy87: pokaż swój ryj bo na bank żeś patus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No przecież można według was tak generalizowac co nie? :)
-201
pokaż komentarz
@Wachatron: nie wiesz kto i dlatego tak napisałem. :)
+122
pokaż komentarz
@reddml: wszyscy się mylimy, to przecież takie nasze, swojskie dindu nuffin'
+60
pokaż komentarz
@Wachatron: nie wolno śmiać się z chorych. Chemioterapia to poważna sprawa
+6
pokaż komentarz
@Wachatron: https://www.youtube.com/watch?v=nmYi5u9BhtI
+109
pokaż komentarz
@reddml: jesteś jednym z tych którzy patrząc na chłopa z penisem analizują czy to nie kobieta?
Oczywiście że nie powinno się oceniać książki po okładce ale trzeba być totalnym ignorantem żeby nie zakwalifikować tej grupy jako osiedlowych cwaniaczków, którzy szukają słabszych do wyżycia się a na miasto wychodzą tylko w towarzystwie swojej paczki, bo w pojedynkę to jednak jeden z takich czopków wp##@%@? mógłby obskoczyć
+94
pokaż komentarz
@Violetowy87: Oj no bo wiesz, nie znasz nie oceniaj 1!!11!!1!!111jedenjeden
@reddml: Patusy generalnie mają swoje spektrum zachowań, także w wyglądzie. Ogolenie się na łyso, uwielbienie do tzw. streatwearu,umiłowanie sportów walki, czy kreowanie swojego wyrazu twarzy oraz imagu na groźny, tak, w przeważającej większości świadczy o byciu patusem. Tak samo jak słuchanie rapu, czy interesownie się piłką nożną. Nie każdy który robi te rzeczy to patus, ale dziwnym trafem to te środowiska skupiają obok siebie największą patologie.
Tak samo jak nie każda osoba która jest cała w tatuażach to kryminalista, ale w kręgach więziennych tatuaże znaczą sporo, i robiąc sobie tatuaże, musisz mieć tego świadomość. Tak samo farbując włosy na różowo, malując paznokcie albo ubierając tęczową koszulkę, będąc mężczyzną, musisz mieć świadomość że będą grupy osób które uznają cię za geja/transseksualiste. I nikt nie będzie analizował, czy masz narzeczoną/żonę, albo jakie kategorie odwiedzasz na pornhubie. Po prostu. Jesteś i już.
Więc tak, są to patusy, i jak większość społeczeństwa gardzę nimi.
+18
pokaż komentarz
@reddml: domaluj im włosy jak chcesz... a potem zobacz jaka głęboka myśl filozoficzna bije z tego spojrzenia...
+3
pokaż komentarz
@Wachatron: eeejj szacunku troche .. oni pierwsi staną do walki z wrogiem.. jak widać broń już mają.. :)
-9
pokaż komentarz
@reddml nie to tylko twoja rasa tryglodyci
-13
pokaż komentarz
@reddml ty też nie wiesz ale widzisz patologie to się podłączasz automatycznie. Patusowe dna
-25
pokaż komentarz
@Wachatron: pokaż swoją morde pedale.
0
pokaż komentarz
@smoczewski
Nie wiedziałem, że z oddziału onkologii wypuszczają na spacery w plenerze.
Myślałem, że to zbyt ryzykowne zaraz po chemii.
+6
pokaż komentarz
@reddml: chcesz powiedzieć, że te łyse "mordeczki" mają raka?
Jeśli tak,to chyba mózgu.
+67
pokaż komentarz
@Reiter: wyglądam podobnie, pochodzę z takiego środowiska, wiele lat bylem skinheadem ¯\_(ツ)_/¯
wiec wiem o czym mówię
ja ten w środku z kijem - tylko się nie zakochaj " pedale "
źródło: Przechwytywanie.JPG
+23
pokaż komentarz
@Wachatron: Ministranci.
-17
pokaż komentarz
@Wachatron: To dobrze, że wiesz o czym piszesz, bo mi się jednak wydaje, że jest odwrotnie.
Szkoda czasu na takiego gluta. Czarnolisto.
+2
pokaż komentarz
@Wachatron: To zdjęcie chorych na raka mózgu , było o tym na wykopie , no ale jak łysi to od razu patole
+4
pokaż komentarz
@Reiter: :*
+2
pokaż komentarz
@Wachatron: nawet z zamazanym ryjem widac, ze to typowy seba spod bloku xD
+2
pokaż komentarz
@reddml: nie chodzi o lysosc ale o rysy twarzy podobne do grety thunberg - zespol alkoholowy
-3
pokaż komentarz
@fx_mefedroniarz: aha czyli Greta to alkoholiczka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+3
pokaż komentarz
@reddml: nie, jej matka pila alkohol gdy byla z greta w ciazy i oprocz lekkiego autyzmu ma tez zespol fas
-4
pokaż komentarz
@ocotutajchodzi: Wszystko oprócz groźnego wyglądu, bo jestem gruby i brzydki spełniam, a mam doktorat? Gość ma rację jeśli ich nie znasz nie możesz ich oceniać, a to że większość tak robi wynika z krzywej Gaussa, która ukazuje że większość jest głupia.
+1
pokaż komentarz
@reddml: nie no co ty widac ze prawilne ziomeczki, dzien dobry mowili, przez jezdnie przeprowadzili, co zlego to nie oni
-3
pokaż komentarz
@kornik1982: nie wiem czy się mylicie w każdym razie nie znacie tych ludzi a oceniacie bo wyglądają typowo. To działa dopóki ktoś nie zrobi tego samego z tobą xd.
-2
pokaż komentarz
@ocotutajchodzi popieram, w punkt obserwacja
-2
pokaż komentarz
@dolarstach: może i mają za to ty masz niski iloraz inteligencji co widać po twoim avatarze no i głupek do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
pokaż komentarz
@FrankTheTank: wykłada jakby byli Po chemii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-4
pokaż komentarz
@ocotutajchodzi: Sam jestem łysy a patusem nigdy nie byłem co więcej zawsze gnebilem takich za ich zachowanie. W szkole także nigdy nie sprawiałem problemów a z częścią tych nauczycieli, którzy jeszcze żyją do dziś utrzymuje kontakt.
W dodatku uwaga k!%@a bonus jeden z najlepszych nauczycieli jakich miałem miał ponad dwa metry wzrostu i jest łysy a gość jest (w sumie to był bo już nie uczy) jednym z tych nauczycieli co opowiadał o temacie tak, że wszyscy słuchali z uwagą i skupieniem.
Pamiętasz gościa co ostatnio odzyskał wzrok po potrąceniu? Z mojego miasta i osiedla bardzo miły i sympatyczny facet ale przechodząc zawsze gadał nawet z zulami, witał się z nimi i jakbyś go wtedy zobaczył to rozumiem, że byłby dla ciebie zwykły y śmieciem co nie?
+21
pokaż komentarz
@Wachatron: Chyba pierwszy raz widzę to zdjęcie w oryginalnej wersji XD
źródło: wykop.pl
+2
pokaż komentarz
@reddml: ja się nie fotografuję z flaszkami alkoholu i nie chwalę się tym w internetach pozując na nie wiadomo kogo na osiedlowej ławce. Nie zgrywam cwaniaka w kapturze. Tak, oceniam, bo mam takie prawo i tak uważam, że niewiele się mylę bo trochę podobnego towarzystwa w swoim życiu widziałem i pewien kanon niestety, powtarza się.
0
pokaż komentarz
@reddml: Przykro mi, że nie potrafisz czytać. Pozwól że Ci wytłuszczę:
Patusy generalnie mają swoje spektrum zachowań, także w wyglądzie. Ogolenie się na łyso, uwielbienie do tzw. streatwearu,umiłowanie sportów walki, czy kreowanie swojego wyrazu twarzy oraz imagu na groźny, tak, w przeważającej większości świadczy o byciu patusem. Tak samo jak słuchanie rapu, czy interesownie się piłką nożną. Nie każdy który robi te rzeczy to patus, ale dziwnym trafem to te środowiska skupiają obok siebie największą patologie.
Sam znam fajnych ludzi, którzy są łysi, sam znam też fajnych ludzi, którzy lubią rap, sam znam też fajnych ludzi którzy lubią piłkę nożną, znam też fajnych ludzi trenujących sporty walki. Tylko to o niczym nie świadczy. Po prostu, czym więcej tych czynników, tym z większym prawdopodobieństwem taka osoba jest patusem. Oczywiście to nie jest zamknięte grono, można do tej wyliczanki dodać kolejne punkty, jednak czym więcej wyżej wymienionych cech się w jednej osobie kumuluje, tym większa szansa że jest patusem.
Tak jakbym się przefarbował na różowo, bo (załóżmy, tfu tfu na psa urok) moja różowa ma raka piersi, i jej okazuje w ten sposób solidarność. I o ile to tylko moja ekspresja, i o niczym nie świadczy, to muszę mieć z tyłu głowy, że ktoś uzna mnie za geja, a będzie mieć wpojone że geje to zagrożenie dla cywilizacji, i ruszy z łapami.
(w nawiasie przykładowe powody dla których mogę coś robić)
Jednak jeżeli do tego farbowania włosów na różowo, dojdzie na przykład noszenie tęczowych koszulek (co w samo w sobie znaczy że lubię tęczę), rurek (bo kurde lubię), używanie makijażu na twarzy (bo mam skazę na niej i ją maskuje), malowanie paznokci (bo robienie wzorków to jest zabawa), golenie nóg (bo na przykład trenuje coś - czytałem że chyba piłkarze często to robią) to jest coraz większa szansa że będę odbierany za transa. Więc po prostu tego nie robię, jeżeli nie chcę zostać odebrany za niego. Albo akceptuje ryzyko. Albo kurde właśnie nim jestem, i w głebi siebie czuje się różową.
Poza tym, gnębienie kogoś, i używanie wulgaryzmów jest trochę włąśnie patusiarskie, nie uważasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-2
pokaż komentarz
@ocotutajchodzi: Ja z kolei najwięcej patologii poznałem wśród ludzi z tzw "dobrych domów" i tu szczególnie rodzice adwokaci albo lekarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście po części się z tobą zgodzę gdyż tym razem przeczytałem całość co nie zmienia faktu iż nikt z was nie wie kim są ci goście z obrazka. Z tymi wulgaryzmami to zależy. Mi osobiście podoba się odpowiednio wtrącony ale używanie słowa k!?%a (albo co gorsze słowa NIE) jako przecinka jest już słabe.
-3
pokaż komentarz
@kornik1982: tak myślałem czyli spotkałeś takich dużo i oceniasz według swoich znajomych no ale wiedz, że nie wszyscy tacy są nawet jak robią dziwne zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ba nawet w sejmie są ludzie z o wiele bardziej żenującymi fotkami na koncie.
-3
pokaż komentarz
@fx_mefedroniarz: no ale jak to nie przecież wygląda jakby piła wiec na bank to robi.
0
pokaż komentarz
i jakbyś go wtedy zobaczył to rozumiem, że byłby dla ciebie zwykły y śmieciem co nie?
@reddml: a pomyślałeś inaczej? Może nie chodzi o traktowanie kogoś jako patusa. Takiego typa lub bardziej grupki takich typów można się zwyczajnie bać, kiedy w ciemnym zaułku zapytają, czy masz jakieś fajny albo jakiś problem, bo krzywo spojrzysz. Nadal do Ciebie nie dociera, że nawet jeśli na 100 łysych trafi się 5 normalnych, to reszta wykonuje tę złą robotę? Zresztą, co mi po zapewnianiu, że jesteś taki super fajny. Tutaj można napisać wszystko.
0
pokaż komentarz
@reddml: "masz niski iloraz inteligencji co widać po twoim avatarze"
Ależ Ty masz niesamowite umiejętności, określać iloraz inteligencji po awararze.( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
pokaż komentarz
oceniasz według swoich znajomych
@reddml: jednak jesteś żałosnym patusem, w internecie, ale jednak.
-3
pokaż komentarz
@Wachatron: " wyglądam podobnie, pochodzę z takiego środowiska, wiele lat bylem skinheadem ¯_(ツ)_/¯" o proszę a my takich ganialismy i zawsze dostawali wpier... Za bycie skiheadem i nazywanie się Polakiem.
0
pokaż komentarz
Za bycie skiheadem i nazywanie się Polakiem.
@reddml: co... xD
+1
pokaż komentarz
@Wachatron: pierwszy od lewej to przyszły ceniony protetyk, kolega obok właśnie kończy pisać swoją pierwszą powieść fantasy, kolejny jest świetnym cukiernikiem i szkoli tych dwóch z tylu. Pozostały to przyszły minister da. Electro. Uprzedzone gnoje...
-1
pokaż komentarz
Komentarz usunięty przez moderatora
0
pokaż komentarz
dlaczego myslisz stereotypami?
@JuhNya: poczytaj sobie o heurystyce wydawania sądów - kazdy czlowiek, mniej lub bradziej, na tej bazie funkcjonuje a jezeli twierdzi ze nie to jest hipokrytą ¯\_(ツ)_/¯
do tego pamietaj ze to wykop i wyluzuj
0
pokaż komentarz
@Wachatron: obrażasz patusow porównując och do harcerzy xD
0
pokaż komentarz
Ogolenie się na łyso, uwielbienie do sportów walki....
@ocotutajchodzi: Od ok 4 lat smigam sobie na boksik. Raz/dwa razy w tygodniu. Przez ten czas przez nasz klub przewinęła się naprawdę masa ludzi. Niektórzy chodzą sporadycznie, niektórzy raz i odpuszczają. Myślę, że z 200 osób by się uzbierało jakie miałem okazję tam poznać, albo po prostu się minąć. Jakieś 5-10% to dziewczęta. I teraz meritum: nigdy w życiu nie spotkałem na treningu nikogo pokroju tych ze zdjęcia. NIGDY. Te patusy to się nadają jedynie do popijania piwerka pod klateczką i krojenia ludzi w 5 na jednego, a sporty walki to tylko KSW w TV i UFC. I raz na rok "Mati Szpilka dziś nak!!?ia, wpadaj na piwo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje treningi nieraz wymijają się z ekipą MMA i to samo. Zwykli ludzie tam przychodzą, którzy mają trochę oleju w głowie :)
0
pokaż komentarz
ja ten w środku z kijem
@Wachatron: takie trochę dildo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-1
pokaż komentarz
@reddml: nie znasz nie nie oceniaj, kto ma wiedzieć ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
pokaż komentarz
my takich ganialismy i zawsze dostawali wpier... Za bycie skiheadem i nazywanie się Polakiem.
@reddml: ogólnie to brawo, laliście skinow za to ze są skinheadami i ze są Polakami xD uprzedzeni jacyś byliscie, jestescie nadal? a moze stereotypowe myslenie? kiedys slyszalem od wielu ludzi ze skini to np. nazisci xD
trzeba było od razu pisać ze jesteś lewarem z anitify to bym nie dyskutował nawet
zostawię tutaj klasyczna skinowaka nutkę, ku pamięci wszystkich dobrych chłopaków, którym naj?@?łeś
źródło: youtube.com
0
pokaż komentarz
@reddml: ale Cię głupie k$##!ki pominusowały (。◕‿‿◕。)
+1
pokaż komentarz
@Wachatron: Osiedlowy klub młodych miłośników matematyki. Razem przygotowują się do olimpiady.
+14
pokaż komentarz
@hiperchimera: hmmm xD
@reddml: domaluj im włosy jak chcesz... a potem zobacz jaka głęboka myśl filozoficzna bije z tego spojrzenia...
źródło: 20200131_194518.jpg
-2
pokaż komentarz
@m0d3_m4_d0wna w sensie, że harcerze maja wartości a patusów wartości obrażają?
-2
pokaż komentarz
@Wachatron pewnie bili Cie w szkole wiec chociaz tu sie mozesz im postawic xD
-1
pokaż komentarz
@GoldenStone: tak wlasnie bylo, teraz im pokaze na necie, w koncu moge sie odegrac :)
0
pokaż komentarz
@pendzoncy_jez: Widzisz, zależy w jakim klubie trenujesz. Ja z kolei jak byłem młodszy, trenowałem boks w klubie w którym było kilku szczególnych patusów. Oczywiście w wiekszości to byli normalni ludzie ale gorzej kiedy trafiają się właśnie takie patusy. Bo co najgorsze trenowali systematycznie co z kolei przyczyniło się do tego, że jezdzili na zawody i niektórzy z nich nabierali pokory, a niektórzy dzięki temu podbudowali sobie mega pewność siebie i teraz już nie udawali cwaniaków tylko naprawdę mogli zrobić człowiekowi krzywdę. I do takie puste łby pokory nie nabierają i nie mają z tym problemu, żeby kogoś ubić na mieście bo się źle popatrzył, a teraz to juz nie problem kiedy na co dzień trenują.
-1
pokaż komentarz
@qqterens: Nooo panie z twojego avatara i opisu bije sam nie wiem czym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-1
pokaż komentarz
@Wachatron: nie jestem z antify ale nie byłem też skinheadem no chyba, że dla ciebie tylko skrajności istnieją. Niestety mimo iż wiem, że nie wszyscy z nich są nienormalni to większość jednak zachowuje się jak nazisci.
-1
pokaż komentarz
@dolarstach: a ty po fryzurze i wyrazie twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-2
pokaż komentarz
@kornik1982: Patusem jest ten kto wyzywa ludzi bo "wyglądają typowo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
pokaż komentarz
@Wachatron: może mają zakola dlatego tak się ścinają?
0
pokaż komentarz
Niestety mimo iż wiem, że nie wszyscy z nich są nienormalni to większość jednak zachowuje się jak nazisci.
@reddml: o chui xD nie mam pytan
0
pokaż komentarz
a to patusy bo łysi czy coś konkretnego zrobili?
@reddml: poznałeś na zdjęciu jakąś mordeczkę znajomą?
-2
pokaż komentarz
@jgwr: tak podobno tam jesteś.
0
pokaż komentarz
@Wachatron: Niezłe ameby umysłowe, tylko im jeszcze powszechny dostęp do broni potrzebny, a zrobią w Polsce drugi Meksyk.
+1
pokaż komentarz
@Wachatron: dobre chłopaki
0
pokaż komentarz
@reddml: Mam długie włosy
-3
pokaż komentarz
@jgwr: na plecach się nie liczą
0
pokaż komentarz
Patusem jest ten kto wyzywa ludzi bo "wyglądają typowo"
@reddml: zatem po twoich komentarzach z ostatniej doby tym bardziej upewniłem się, że nim jesteś
0
pokaż komentarz
Komentarz usunięty przez autora
0
pokaż komentarz
@kornik1982: noooo w końcu ten sam rocznik co ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+1
pokaż komentarz
@reddml: mało w życiu widziałeś skoro patusa nie możesz rozpoznać :P
-1
pokaż komentarz
@Finger1991: owszem mogę zobacz ilu tu w komentarzach rozpoznałem.
-1
pokaż komentarz
@reddml: łoo, tonący brzydko się chwyta
+1
pokaż komentarz
@Wachatron patointeligencja (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
+445
pokaż komentarz
Zespół Szkół Politechnicznych, dobra nazwa dla zwykłej zawodówki :D
+204
pokaż komentarz
@Gruby1985: Teraz tak wyglądają technika, zawodówek już praktycznie nie ma, więc patologia musi gdzieś uczęszczać, dlatego w technikach są tak tragiczne wyniki matur.
+109
pokaż komentarz
@denzelkowal: ja p?%#!?$e zj$!@c coś co funkcjonowało dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Sam chodziłem do technikum i nie było takiej patologii a nauczyciele byli szanowani taki gość by zwyczajnie leżał zanim by doszedł do nauczyciela.
-27
pokaż komentarz
@denzelkowal: obowiązek szkolny obejmuje tylko ukończenie 8 klas. A potem można już kopać rowy. Szkoły ponadpodstawowe są nieobowiązkowe i w każdej chwili taki ziomuś może być wywalony na zbity pysk.
0
pokaż komentarz
Zespół Szkół Politechnicznych
@Gruby1985: pierwszym razem przeczytałem Zespół Szkół Pirotechnicznych ...
+9
pokaż komentarz
@Gruby1985: powinno być Patotechnicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-5
pokaż komentarz
@denzelkowal wiesz moze co zrobiono z budynkami w ktorych miescily sie zawodówki? Czyli jesli dobrze rozumiem zawodowki zostaly prawie totalnie zlikwidowane i te profile zostaly pootwierane w technikach? Sorki nie mieszkam w PL od dluzszego czasu i sie juz totalnie gubie w tych zmianach szkol i lat.
-1
pokaż komentarz
A potem można już kopać rowy.
@kasiek_pwr: Jesteś pewien, że małoletni pracownik może je kopać? Zawodówka i ZDZ były idealną przechowalnią do wieku pełnoletności.
+1
pokaż komentarz
@magen007: Niby przeniesiono, ale np. u mnie 8 lat temu nie było chętnych, cała patologia wybierała technika, jak ktoś ma słabą psychikę, to nie polecam iść do technikum, w tylko mojej klasie niejednego taka patola zgnoiła na tyle, że bał się do szkoły przychodzić. W mojej klasie było trzech patusów po poprawczaku
-2
pokaż komentarz
@reddml: ot cały nasz gówno system szkolnictwa, z jednej strony płacz, że brakuje ludzi z wykształceniem technicznym, a z drugiej robienie z zawodówek i techników chlewów obsranych gównem gdzie "uczniowie" robią łaskę, że w ogóle są. Z uczelniami wyższymi wcale nie jest lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Róbmy tak dalej, to zostaniemy w kraju ze zj!#!mi, którzy chcieliby żyć na poziomie, a nie nadają się do żadnej przydatnej, dobrze opłacanej pracy- tylko czekać na wzrost przestępczości i ogólny regres społeczny.
+12
pokaż komentarz
@kasiek_pwr:
obowiązek szkolny obejmuje tylko ukończenie 8 klas. A potem można już kopać rowy. Szkoły ponadpodstawowe są nieobowiązkowe i w każdej chwili taki ziomuś może być wywalony na zbity pysk.
Obowiązek szkolny trwa do ukończenia 18. roku życia, więc niestety trudno cokolwiek z takim ziomusiem zrobić przed osiemnastką, gdzieś musi się uczyć.
0
pokaż komentarz
Sam chodziłem do technikum i nie było takiej patologii a nauczyciele byli szanowani taki gość by zwyczajnie leżał zanim by doszedł do nauczyciela.
@reddml: #takbylo xDDD
-6
pokaż komentarz
@denzelkowal z mojej klasy paru kolegow i kolezanek poszlo do technikum po podstawowce i pamietam ze mowili iz ogolnie to byl wycisk i dyscyplina. Paru innych poszlo do zawodówki, wiadomo luzy i troche kocenia bylo ale przynajmniej mieli zawod wyuczony jak pokonczyli. A reszta co poszla do liceum to potem jedyna opcja to na studia.
W podstawowce i liceum pamietam byly zasady: Pierwszy rok sie troche kocilo, a do ostatnich rocznikow podchodzilo sie z szacunkiem. Ale jak sie mialo problem z kims to albo sie samemu sprawe rozwiazywalo albo szlo do starszych znajomych zeby wytlumaczyli osobnikowi co wolno a co nie.
-5
pokaż komentarz
@Lorenzo_von_Matterhorn: no tak jak ktoś nie szanował nauczyciela to miał co najmniej słowna reprymende od kolegów. Poza tym wtedy się tak nie p@!#@??ili i szybko wydalali ze szkoły.
-2
pokaż komentarz
@reddml: kiedyś to były czasy kurłła
-6
pokaż komentarz
@Lorenzo_von_Matterhorn: no były przynajmniej nauczyciele i dyrektorzy nie dawali się tak terroryzować w dodatku poziom techników był dość wysoki w porównaniu do tego co jest teraz.
-2
pokaż komentarz
@reddml: komuna to były czasy.
-4
pokaż komentarz
@Lorenzo_von_Matterhorn: no jak tęsknisz to możesz zawsze się przeprowadzić do Korei Północnej.
-1
pokaż komentarz
@Gruby1985: tam jest jedna klasa zawodowa a szkoła to najlepsze technikum w powiecie, dwa licea wyprzedzają ich w wynikach matur tylko.
-2
pokaż komentarz
@reddml: ty tęsknisz.
-1
pokaż komentarz
@Lorenzo_von_Matterhorn: kiedyś tą 18 skończy. Wtedy zostanie z niczym
0
pokaż komentarz
@Lorenzo_von_Matterhorn: jaka k$@?a komuna gówniaku, 15 lat temu tak jeszcze było w technikach, a patola była trzymana w zawodówach.
-2
pokaż komentarz
@WydajnaJednostkaIndywidualna: pamiętam te czasy i nie masz racji.
@kasiek_pwr: ?
0
pokaż komentarz
@hrumque: Ja z kolei Zespół Szkół Policystycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+1
pokaż komentarz
@Gruby1985: @SkrytyZolw: @Lorenzo_von_Matterhorn: @WydajnaJednostkaIndywidualna: @rzaden_problem: @reddml: Tzn. DYREKCJA to podobna patola jak i ta pokazana tutaj. Każdy kto pracował w szkole, to wie, że najważniejsze jest: chuchanie na włąsny stołek i stołki psiapsiółek oraz by ciiiiiiiiii...żle nie mowiło się o szkolę. To najwazniejsze. Jak miałem podobne akcje, był prawie że zakaz zgłaszania na Policję, tylko ''Proszę nam mówić i informować''...byle nie wyciekło do gazet. W tym przypadku zareagowałbym tak, żę kolesia bym powalił na glebę, a w sądzie wytłumaczyłbym się, że działałem w warunkach ''silnego stresu i zagrożenia'' i byłbym oczyszczony. Patol zapewne i tak już notowany, a naucyciel nie- więc na dzien dobry jest : 1 - 0. Założęsię, że to jest jakiś Zespół Szkół albo technikum. Tam zawsze zbiorowisko szumowin jest.
0
pokaż komentarz
@magen007: ...a było to dwadzieścia lat temu.
0
pokaż komentarz
@reddml tu nie o czasy chodzi a już nawet sam region. 2 pierwsze klasy technikum kończyłem na Śląsku gdzie respect do nauczycieli był ogromny. 3 i 4 klasę już przerabiałem na Mazurach i po prostu żal. Zero jakiegokolwiek wychowania, nauczyciel czasami aż musiał prosić, żeby uczniowie pozwolili mu dokończyć lekcje ( ͡° ʖ̯ ͡°) a szkole kończyłem 10 lat temu więc w sumie nie wiem jak to teraz wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
+217
pokaż komentarz
To na pewno szkoła politechniczna a nie specjalna?
+191
pokaż komentarz
@MrAndy: Wygląda na jakąś szkołę przygotowującą do odbywania kary więzienia za pobicie ¯\_(ツ)_/¯
+77
pokaż komentarz
@MrAndy: szkoła patotechniczna
+10
pokaż komentarz
@MrAndy: szkoła dla ludzi którzy przeżyli aborcję
+38
pokaż komentarz
@MrAndy: FAS and furious!
-1
pokaż komentarz
Komentarz usunięty przez moderatora
-1
pokaż komentarz
@MrAndy: PATOtechniczna
+202
pokaż komentarz
Koleś dostał naganę, na bank się przjmie xd
+207
pokaż komentarz
@Brant: Kara surowa, ale w pełni zasłużona. Teraz każdy hultaj dokładnie się zastanowi przed przyłożeniem nauczycielowi pistoletu do głowy.
+8
pokaż komentarz
Kara surowa, ale w pełni zasłużona.
@PacMac: Ta kara pozostawi w psychice tego ancymona skazę nie do usunięcia.
Nie wiem czy będzie mógł się po tym wszystkim odnaleźć w normalnym społeczeństwie.
Może warto było jednak podejść do tematu bardziej resocjalizacyjnie i pogrozić paluszkiem? Nadal jest to kara ciężka ale już nie drastyczna.
+3
pokaż komentarz
@Brant: Ech... Rece opadaja
0
pokaż komentarz
@Brant: TO TYLKO PRZYSZLY INZYNIER ZE WSCHODNIEJ EUROPY KTORY JUZ NIEBAWEM WYRUSZY W TRASE KONCERTOWA PO CALEJ EUROPIE UBOGACAC KULTUROWO UPADLY ZACHOD EUROPY - JAK OBSTAWIACIE - HOLANDIA CZY NIEMCY?
+4
pokaż komentarz
@ej-no-nie-przesadzaj: Magister inżynier operator ręcznej aparatury do zbierania sałaty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
pokaż komentarz
@Brant: a jaki inny środek ma nauczyciel? przyjdzie rodzic, powie "ja sobie nie życzę" dobro ucznia zagrożone i dyscyplinarka dla nauczyciela. a mógłby wstać i pizgnąć go w pysk po prostu
+184
pokaż komentarz
Ja p%%!!#?e. To patologia w najczystszej postaci. Przecież ten patol nie przyczyni się w czasie swojej egzystencji do niczego dobrego, nic nie wynajdzie, nic nie skonstruuje. Jedyne co zrobi w czasie swojego marnego żywota to dokona pewnie kilku przestępstw i wyląduje w więzieniu, albo zapije się na śmierć. Szkoda, że nie ma na świecie instytucji eliminującej takie jednostki ze społeczeństwa kiedy jeszcze nic nie nawywijały :(
+74
pokaż komentarz
@2giekonto: a bombelki to kto zrobi?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
+17
pokaż komentarz
Szkoda, że nie ma na świecie instytucji eliminującej takie jednostki ze społeczeństwa kiedy jeszcze nic nie nawywijały :(
@2giekonto: ależ są; w Korei północnej, w komunistycznych Chinach powoli to wprowadzają. W Europie przez moment było na to duże parcie ale się nie przyjęło.
+23
pokaż komentarz
@2giekonto: - Wynalazca, Konstruktor. Pomyslodawca i założyciel instytucji eliminującej jednostki ze spoleczenstwa.
Dlaczego jeszcze o Tobie nie slyszalem?
-13
pokaż komentarz
@Chlopak_jak_z_plakatu Bo Twoja Mama obiecała, że nie zdradzi nikomu naszego małego sekretu (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
0
pokaż komentarz
Komentarz usunięty przez autora
0
pokaż komentarz
że nie ma na świecie instytucji eliminującej takie jednostki ze społeczeństwa kiedy jeszcze nic nie nawywijały :(
@2giekonto: I zanim zdążą znieść jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-2
pokaż komentarz
Komentarz usunięty przez moderatora
+4
pokaż komentarz
@2giekonto: Jak 20 lat temu w pewnym technikum pokazywali dupę nauczycielowi, wyzywali od chujów i nagrali to na jednej z pierwszych kamer cyfrowych w małym mieście w Polsce to rozwiązali im całą klasę. caluśką. tutaj nagana XD
-1
pokaż komentarz
@2giekonto: Jesteś oderwany od rzeczywistości, takich ludzi jest mnóstwo. Po za tym nic takiego się tam nie działo oprócz tego że nie ma odpowiedniego autorytetu nauczyciela, ale często takie rzeczy są też winą nauczycieli bo im się nie chce porządnej nauki robić tylko odrobić godziny.
-2
pokaż komentarz
@2giekonto eugenika to rozwiązuje, której wykopki nienawidzą:)
0
pokaż komentarz
@WydajnaJednostkaIndywidualna: Możesz napisać coś więcej na ten temat? Bo coś mi świta, ale nie jestem pewna, czy to akurat ta sprawa.