...
 •  

  pokaż komentarz

  naucz sie pisac nazwisko osoby tak znanej i cenionej.

 •  

  pokaż komentarz

  Takim filmikiem małolaty mogą się co najwyżej podjarać, bo kto nie chciałby być jak Rysiek.
  IMO z przestrogi nici :P

 •  

  pokaż komentarz

  Dla mnie każdy heleniarz jest szmatą i najgorszym śmieciem. A teraz możecie się zachwycać jak to ładnie piosenki śpiewał w przerwach sesji narkotykowych :)

  •  

   pokaż komentarz

   @valderahma:
   To gratuluje zdrowego podejscia do uzaleznionych ludzi!
   Chociaz ty pewnie nienawidzisz 90% rzeczy, ktore Cie otaczaja :)

  •  

   pokaż komentarz

   @qLA:
   A jakie to ma być podejście? To są śmiecie które wbijają sobie igły w ciało i mają gdzieś jakie to są igły i co sobie wstrzykują. Ważne żeby był lot. To nie jest tak jak z palaczami czy alkoholikami. I widać tutaj że kogoś boli że Rysiu nie jest guru dla wszystkich:) Nienawidzę heroinistów i to oznacza że nienawidzę 90 % otaczającego mnie świata:) Gratuluję zdrowego podejścia do życia gimnazjalisto:) Internet serious business:)

  •  

   pokaż komentarz

   @valderahma: Na szczęście wszyscy oni mają w dupach Ciebie tak samo, jak Ty masz ich. I jego, jako muzyka sprawa, czy śpiewał między ćpaniem, czy kąpielami.

  •  

   pokaż komentarz

   @GPNS:

   Spoko, niech sobie śpiewa nawet między gwałtem a morderstwem. Ważne żeby nie zapominać jaką słabą szmatą był że zostawił rodzinę dla strzykawki. "ojej bo ja mam problemy życiowe i mi ciężko". Tłumaczenie śmiecia:)

  •  

   pokaż komentarz

   @valderahma:
   No coz - zycze Ci, zeby Ciebie ktos jako smiecia nie potraktowal/widzial.
   Mnie cos boli? :D No chyba na glowe padles chlopie, ze ja mam potrzebe komus wmawiac, ze Rydel byl guru, bo sam go za takiego nie mam.
   Gimnazjum nie mialem okazji przechodzic, ale za pewno ty je niedawno skonczyles.
   Skoro ktos mowi "nienawidze helenistow" to pewnie pogrzebac glebiej i okaze sie, ze nienawidzisz tez tramwajarzy, policjantow, lekarzy, starych babc, raperow, etc. etc.etc.
   Szczegolnie, ze Ci helenisci pewnie nigdy Ci nic nie zrobili, wiec nie wiem skad ta nienawisc - gowno Ci do tego co kto inny robi :)