•  

  pokaż komentarz

  Jeżeli ktoś postanawia dokonać zakupu na kwotę pół miliarda dolarów, to wierzcie mi, że pracownicy aptek musieli zrobić rekonesans aby nie stracić na to milionów i lat na walkę w sądach, a oni już potrafią dobrze policzyć każdego dolara. Tak samo margaryna taka zdrowa w p@?%u. Dawno temu to nawet sprzedawano radioaktywne kosmetyki bo były bezpieczne, miały atesty, itp. A teraz chociaż ofiary mogą złożyć pozew zbiorowy, oczywiście jeżeli tylko szczepionka nie będzie działać, a moim zdaniem jest duże tego prawdopodobieństwo. To, że nie jestem zwolennikiem tego rządu nie oznacza, że muszę się zgadzać z wszystkim, a to iż lewactwo nie może mieć własnego zdania bo partia to wszystko w ich życiu to wasz problem

 •  

  pokaż komentarz

  Może jednak warto się wstrzymać żeby nie skończy się tak jak ze szczepionkami na ptasia grypę...

 •  

  pokaż komentarz

  Czemu mają kupować od Chińczyków? Czy nie w interesie WHO jest aby genom wirusa był znany we wszystkich państwach? Czemu ma służyć ograniczenie grupy pracującej nad szczepionką jak nie zarobieniu pieniędzy?

 •  

  pokaż komentarz

  O kurła, ałtyzm bedą nam podawać, ciekawe czy jak choroba rozprzestrzeni się po całym świecie, i wiele krajów wyda nakaz szczepień przeciwko coronie, to czy antyszczepionkowcy się nie zaszczepią i w końcu wymrą ( ͡° ͜ʖ ͡°)