•  

  pokaż komentarz

  Żadna z tych kobiet nie zapezeczy że nie robiła na umowie przez te 40 lat. Moja babka wyszła za mąż i usiadła na dupie, bo dziadek zarabiał i starczało, a teraz dupa trzaska. Z kolei wujek zasuwał całe życie na umowie i kosił trawy w rowach, albo wycinał drzewa, a teraz bierze prawie czwórkę, i ma drewna opałowego do końca zycia.

  Nie wierzcie emerytom. Ostatnio było coś o
  B I E D N E J emerytce której złodziej zasunął 100k z szafy(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  Mam pytanko, a średnio te kobiety ile maja lat przepracowanych ? Z czegoś to wynika...

 •  

  pokaż komentarz

  Nie zapominajcie, że pracujący emeryci i ludzie w ustawowym wieku emerytalnym, ale nie pobierający emerytury (takich też sporo się znajdzie) płacą składkę rentową (8% płacy brutto) podczas gdy zgodnie z przepisami w momencie, gdy nie będą mogli pracować ze względu na stan zdrowia, dostaną renty, tylko zostaną obowiązkowo przeniesieni na emeryturę. I jeśli taka osoba prowadzi działalność gospodarczą, to może sobie wybrać, czy płaci składki społeczne, czy tylko zdrowotną, to osoba zatrudniona na umowę o pracę lub zlecenie musi wszystkie składki opłacać.
  Wg mnie jest to dodatkowe opodatkowanie emerytów pracujących legalnie. Nie narzekajcie więc tak bardzo na tych emerytów en masse.

 •  

  pokaż komentarz

  Kobiety to mogą siedzieć. U mnie księgowe, sekretarki,kadrowe, wszystkie 70+ i nic nie robią, tylko siedzą w pokoju i dokumenty przekładają, tak to można pracować aż do śmierci. Dużą by miały emeryturę, ale nie chcą iść, bo nudzić im się będzie.

 •  

  pokaż komentarz

  Zobaczycie co będzie się działo za 15 lat...

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna