•  

  pokaż komentarz

  No niemożliwe, jak tak może słuchać żony...

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieszkodnik: Córki, teściów... Długo by wymieniać. Ale nie o rodzinę tu chodzi. Raczej o to, że dzięki rodzinie, utknął w pewnym kręgu zainteresowań i interesów.

   Nic nowego.

   Dla niego to jakaś forma patowej sytuacji. Ale nie sądzę, że się jakoś przed nią specjalnie wzbrania. Przynajmniej dopóki jego bliscy są w komfortowej sytuacji. Bo 'druga strona' też potrafi postawić pod ścianą.

 •  

  pokaż komentarz

  a co to za towarzystwo w zakopujących ( ͡º ͜ʖ͡º)

  źródło: wykop.pl

 •  
  NUTZ

  -4

  pokaż komentarz

  A co jeśli każdy ogarnięty polityk zdaje sobie sprawę że bez poparcia środowisk żydowskich ( i ich mediów ) nie ma szans na karierę ?? ¯\_(ツ)_/¯ A jak ktoś im podskoczy to kończy z kliku procentowym poparciem.

  •  

   pokaż komentarz

   A co jeśli każdy ogarnięty polityk zdaje sobie sprawę że bez poparcia środowisk żydowskich ( i ich mediów ) nie ma szans na karierę ?? ¯_(ツ)_/¯ A jak ktoś im podskoczy to kończy z kliku procentowym poparciem.

   @NUTZ: To może trzeba zacząć mówić o zrobieniu porządku z żydokomuną? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @NUTZ: A uleganie im i wchodzenie w dupę kończy się karierą ale jako marionetka, która po wykonaniu zadania służącego zostaje kopnięta w dupę i leci na pożarcie społeczeństwa które domaga się winnego. Żydom nie można ulegać, bo jak to widzą to tracą szacunek do takiej osoby i golą frajera. Uleganie założeniu, że jak się im ulegnie w jednej sprawie to zakończy to ich żądania jest absolutnie błędne. Jest wręcz odwrotnie, jak zobaczą że raz dałeś dupy to lecą z kolejnymi żądaniami i naciskami - bo już mają pewność, że się boisz.

 •  

  pokaż komentarz

  O, skrajna prawica gada o Żydach. Witamy w 2020 r.

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: o żydach albo dobrze albo wcale
   a tak poza tym, mądrzejsze o nich nie wspomnieć...

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @LukasDiesel: Ależ po narodowcach nie spodziewam się niczego innego niż gardłowania o Żydach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pies liże się po jajach, oni robią to. Taka natura.

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: to wada mówić otwarcie i głośną o środowiskach żydowskich, które biorą czynny udział w wrabianie Polaków w zbrodnie niemieckie podczas IIWŚ, które jawnie i aktywnie działają by wyłudzić od nas majątek państwowy?

   Obecny prezydent nic nie robi by wypełnić swój obowiązek ochrony państwa przed wyłudzeniem pieniędzy przez żydów, podobnie rząd i opozycja od centrum do lewicy. Więc w czym problem? Ideologia już tak ci sp##$%$!iła głowę, że nawet masz za złe narodowcom działanie na rzecz obrony majątku państwowego?

   Ja nie wiem dlaczego ludzie oburzali się na słowa Kaczyńskiego o gorszym sorcie. Przecież miał w tej kwestii racje - ale taka właściwość prawdy, jest nieprzyjemna i niewygodna. Są wśród nas ludzie którzy jawnie działają na szkodę wspólnoty polskiej i to jest fakt. W konflikcie Polka - Izrael stawiają po stronie Izraela, który jest agresorem.