•  

  pokaż komentarz

  i cyk, finansowanie z wykopu właśnie się skończyło!
  A wie ktoś może ile w sumie dzięki wykopowi zebrał?

  •  

   pokaż komentarz

   @gundis24: problem w tym, że nie chce podać ile zebrał na prywatne konto. Oto jego odpowiedzi

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @gundis24: i przyłapany na kłamstwie w sprawie środków wpłaconych przez mirków na prywatne konto

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @gundis24: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: bolek.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: Ehh dobrze życzę całej rodzinie. Dla mnie ojciec Pauliny jest bohaterem i dalej ich będę wspierał - mam nadzieję że wielu wykopków myśli podobnie. Taka jest jednak natura tego typu portali jak wykop - dużo tu pomocnych i hojnych serc, ale też dużo takich którzy chcą tylko niszczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @windows95: ale ja Paulinie też życzę jak najlepiej. Mam nadzieje, że dzięki nowoczesnej medycynie uda jej się wygrać z chorobą.

  •  

   pokaż komentarz

   dużo tu pomocnych i hojnych serc, ale też dużo takich którzy chcą tylko niszczyć.

   @windows95: I jak widać sporo też takich, którzy tę dobroć serc nadużywają.
   Oczywiście płacących naiwnych też sporo. To nie działa na zasadzie płacę=pomagam.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: wg. tego filmu, @robertt1969 będzie miał moralny obowiązek cię pozwać.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: chyba źle czytam ale w obu postach napisał że na wykopie dostał około kilka tysięcy złotych, gdzie tu zaprzeczenie?

  •  

   pokaż komentarz

   @goracywidelec:
   Wpis sprzed 2 dni:

   To przed chwilą odpisałem @powsinogaszszlaja " no wreszcie głos rozsądku...na prywatnym koncie nie ma kokosów bo ludzie raczej nie ufają takiej formie pomocy...większośc to wpłaty od rodziny i przyjaciół oraz znajomych z firm w których pracujemy i pracowaliśmy. A z tych wplat nie mam zamiaru się rozliczać na wykopie ani na żadnej innej stronie bo to prywatne sprawy. Od mirków moglo się uzbierać z kilka tysięcy złotych. Na moim biurku mam kolejne faktury na ok. 50 k których sam nie potrafię umieścic na stronie córki

   Robert twierdzi, że na prywatne konto dostał tylko parę tysięcy od wykopków.

   A oto jego wpis po pierwszej akcji zbierania na wykopie sprzed 4 lat:

   Uroczyście Was informuję, że przed chwilą otrzymałem zestawienie Waszych wpłat na konto fundacji Dobro Powraca do której należy moja córka Paulina....na które wpłaciło ponad 200 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wpłaty od 1 zeta do jednej 500 zeta, kilka było po 100, jedna 150 :) w sumie na subkoncie uzbierało się ciutke ponad 6k. Jeśli dodamy do tego to co wpłaciliście na moje konto to daje to kwotę około 42,5 k.

   We wpisie sprzed 4 lat przyznał, że zebrał po akcji wykopu 42,5k w tym 6k na subkoncie w fundacji a reszta na jego koncie.

  •  

   pokaż komentarz

   @windows95: to jest cała kwintesencja wykopu, są jak chorągiewka, raz w jedno stronę a raz w drugą. Jedna ręką karmią a druga każą, to banda hipokrytów, przegrywow z mizoginia. Wystarczy kilka minut dziennie na wykopie czytając komentarze żeby znienawidzić cały polski naród i dostać raka.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @PokornyJanusz: Wykop w pigulce. Staram sie nie czytac komentarzy bo to istny sciek. Malo jest osob ktore sa pozytywne nastawione do zycia.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Nie pierwszy i nie ostatni raz dzieciarnia niszczy kogoś, kogo sama wypromowała. Szkoda strzępić ryja. Tym bardziej, że facet nie wywalił całej kasy w błoto, tylko gdzieś tam w stresie pobłądził i dał się namówić na terapie, która jest nic nie warta.

   @chozi: Wydaje mi się, że mało kto tutaj miałby pretensje, że on wydał jakąś część kasy na niesprawdzone pseudo terapie, wiadomo że człowiek w takiej sytuacji chwyta się czego tylko może. Bardziej chodzi o sposób w jaki zareagował na te, jakby nie było prawdziwe "zarzuty", tj. straszenie policją i oskarżanie o próbę zniszczenia go.

  •  

   pokaż komentarz

   Bardziej chodzi o sposób w jaki zareagował na te, jakby nie było prawdziwe "zarzuty", tj. straszenie policją i oskarżanie o próbę zniszczenia go.

   @Kopite: jego dobre imię jest ściśle powiązane z tym w jaki sposób zbiera finansowanie na leczenie córki. Więc jak dla mnie poniosły go po prostu emocje bo to pewnie bardzo ważna sprawa dla niego i tyle. Więc też go trochę rozumiem, że stara się zaciekle bronić swojego "wizerunku"

  •  

   pokaż komentarz

   @januszdoe no to broni go w możliwie najgorszy sposób. Zamiast rzeczowo się odnieść do każdego z zarzutów to straszy policja i pozwami.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomszczyk: wykopki odkrywają, że nie każdy zawsze działa racjonalniei pod wpływem emocji część 12938712 ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @windows95: @nowy_ja: pseudoleczenie przez szarlatanów nieskuteczne się okaże i cyk kasa w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @januszdoe: Emocje czy nie, chyba chłop nie zdaje sobie sprawy jak bardzo może zaszkodzić swojej córce. A możliwości jest wiele - a) ktoś może zgłosić to na policję - nawet jak jest uczciwy - masa wyjaśnień b)straci zaufanie i już mało kto mu pomoże c) jeżeli rzeczywiście miałby za uszami - z aresztu ciężko się pomaa d) fundacja może zakończyć z nim współpracę jak zrobi się dym. Jedyne co powinien teraz zrobić, to pełne rzucenie kart na stół - każda faktura, każdy rachunek, stan konta, lista wpłat - totalnie pełna transparentność. Straszenie policją niezbyt mu pomoże...

  •  

   pokaż komentarz

   @aditol: @tomszczyk: @Kopite: Internet ma to do siebie, że gigantyczna grupa osób potrafi w sekundę ustalić uniwersalną bardzo negatywną opinię o kimś i wiele osób z tej grupy szybko zaczyna szkalować i hejtować osobę i jej zachowania, i wykop nie różni się tak bardzo od tego niezależnie od tego jakbyśmy tego chcieli - to po prostu zachowanie stadne, nie wszyscy tak oczywiście zrobiliby, ale... co z tego? Mieliśmy już kilka przykładów do czego potrafi doprowadzić nagonka na jedną osobę, szczególnie taką w trudnej sytuacji zdrowotnej, emocjonalnej i materialnej, i nie dziwię się, że p. Robert po tym jak już nieco poznał jak działa internetowy tłum mógł zareagować w nieracjonalny i nieprzewidywalny i nielogiczny sposób na pierwsze oznaki tego, że jest już znienawidzony - naprawdę dziesiątki tysięcy osób publicznie szukające w przeszłości jednej osoby wszelkich brudów i nieścisłości to okropna sprawa dla psychiki. Błagam, nie oceniajmy za bardzo i nie róbmy z tego publicznego linczu bez powodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rollem171: ale ja tutaj nie widze nigdzie linczu. @nowy_ja wkleil faktury, wypowiedzi zbieracza i zapytał wtf. to nie jest lincz. to jest prosba o odniesienie sie do tego, wyjasnienie. to zbieracz oskarza o jakies dziwne rzeczy autora oraz straszy policja, rodo i cholera wie czym jeszcze. a to powoduje, ze ludzie maja watpliwosci co do transparetnosci jego poczynan z kasa.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomszczyk: Ale to wszystko robi setki osób publicznie i jednocześnie, poświęcając dużo czasu na zaglądanie w każdy szczegół. Wierzę, że większość z Was ma dobre intencje, ale po prostu w takiej sytuacji nawet święta osoba czułaby się zagrożona i osaczona. Rozumiem, że część tych wydatków jest irracjonalna, ale znacznie bezpieczniejsze dla psychiki p. Roberta byłoby zrobienie tego w łagodny sposób. @nowy_ja może jedynie publikować fakty, Ty i inne osoby możecie jedynie to komentować, ale publiczne rzeczy w internecie mają to do siebie, że przyciągają też jednostki, które z braku czasu i umiejętności przewidywania konsekwencji swoich czynów atakują bardzo bezpośrednio osobę, szukają jakichkolwiek kompromitujących treści i wieloma różnymi wektorami starają się zaszczuć taką osobę bo czują się bezpiecznie - włamywanie się na konta FB nastolatków, informowanie rodziny i bliskich o dziwnych rzeczach, o których miały te osoby nie wiedzieć, sianie fermentu w środowisku osób to rzeczy, które w polskim internecie mają miejsce bardzo regularnie i już co najmniej kilka osób przez to nie żyje. Jedyne o co proszę to łagodność i wyrozumienie dla osoby, o której rozmawiacie, bo wierzę, że nikt z nas nie chce go skrzywdzić, a jedynie doprowadzić do optymalnego zarządzania pomocą dla Pauli, ale zarówno p. Robert jak i jego córka od lat mają codziennie niszczony pogląd na swoje życia i perspektywy przez same rzeczy jakie dzieją się w ich życiu i taka sytuacja, wynikająca z dobrych motywacji, może przypadkiem spowodować coś złego. Wiem, że mogę być upierdliwy tym, ale po prostu jestem taką zbyt emocjonalną osobą czasami.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: To tym bardziej wykop. Mnie to wkurzało jak kasował komentarze ludzi którzy kazali mu zbierać inaczej hajs a nie zulic na wykopie.

  •  

   pokaż komentarz

   taram sie nie czytac komentarzy bo to istny sciek.

   @lukaszs7: Przecież ten portal na tym sie opiera - na komentowaniu znalezisk. No spoko :)

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: Czyli co. Córka chora, wpłacacie. Darczyńcy chcą przejrzystości na co wpłacili - to już prywatne sprawy.

 •  

  pokaż komentarz

  Zgłosiła się na pw dziennikarka z dużego portalu. Będzie afera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: i dumny jesteś z siebie, co nie? "będzie afera". nędzna namiastko człowieka

  •  

   pokaż komentarz

   @many: mam nadzieję, że to będzie przestroga przed ładowaniem kasy w Ziębowe sposoby leczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: jesteś dużo bardziej szkodliwy dla społeczeńśtwa niż "ziębowe sposoby leczenia". wyciągasz kilka faktur z setek od człowieka, który brzytwy się chwyta żeby w końcu coś pomogło... fajnie, że ty jesteś zawsze konsekwentny i racjonalny w tym co robisz. teraz tu przyczyniasz się do czegoś, czego nawet pewnie nie pojmujesz, ale zza swojej klawiatury sprawisz, że człowiek się po prostu załamie. siedz sobie wygodnie, zdrowy, zawsze racjonalny.

  •  

   pokaż komentarz

   @many: kilka? Tam jest kilkadziesiąt takich faktur.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: no i? kim ty jesteś żeby to osądzać jak ktoś próbuje leczyć dziecko? wpłaciłeś i poczułeś się urażony? czy może jesteś białorycerzem z jakąś wyimaginowaną misją dojechania człowieka z realnym problemem z ch... wie jakich pobudek? kim ty do jasnej cholery jesteś? zabawne? masz swoją atencję? pewnie siedzisz podjarany tym jaką aferę próbujesz rozkręcić. zastanów się jakie konsekwencje będą miały twoje czyny, serio, nie dla ciebie, ale dla nich. ojciec, który z niesamowitą siłą walczył o córkę będzie miał problem żeby się teraz pozbierać po czymś takim jak ty. tfu..

  •  

   pokaż komentarz

   @many: uważasz, że ludzie nie mają prawa wiedzieć na co wysyłają swoją kasę, tym bardziej, że sam zainteresowany udostępnił te faktury?

  •  

   pokaż komentarz

   @Trixie: mają, po to udostępnił przecież faktury. co to ma wspólnego z nagonką i "kręceniu afery" jakby to była jakaś zabawa?

  •  

   pokaż komentarz

   @many: przecież on tylko uświadamia ludzi na co wydają pieniądze, jaka nagonka i afera? To wszystko jest z jego faktur. A, że ten cały robert jest dzbanem i grozi ludziom za udostępnianie faktur na wykopie, które sam udostępnił na wykopie to całkowicie inna sprawa i też ludzie mają prawo wiedzieć komu dają pieniądze. Nie uważasz?

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: wiesz ze jak cie zgłosi to ty tą sprawę przegrasz xd

  •  

   pokaż komentarz

   @Trixie: Paaanie, gdyby np. taka WOŚP podała w sprawozdaniu że wydali kasę na leczenie terapią która nie działa, czy wydało ją na "lek" z "TAJNYM ŚRODKIEM" to by Polacy z Owsiaka zrobili wydmuszkę.

  •  

   pokaż komentarz

   @many:

   jak ktoś próbuje leczyć
   No wlasnie kluczowe jest tu slowo LECZYC.
   Podaj prosze definicje slowa leczyc i sproboj udowodnic, ze wieszanie magicznych breloczkow, biorezonans, albo kiel rekina lecza. Jesli pokazesz badania kliniczne stwierdzajace, iz jakas z takich szarlatanskich praktyk jest lecznicza, to fajnie, bedziesz mogl nadal nazywac to leczeniem. Inaczj prosze, nie nazywaj tego "leczeniem", bo ktos naiwny moze uwierzyc i zrobic sobie krzywde.

  •  

   pokaż komentarz

   @many: nie znam motywacji nowy_ja, ale tu akurat robi dobra robote. Masa kasy, wplacanej przez wykopowiczow rzekomo na leczenie i rehabiltacje, zostala zmarnowana na jakies "alternatywne" szuryzmy.

   Do tego wpisy mirka Robert poki co dzialaja na jego niekorzysc. Nie potrafi sie rozliczyc z poszczegolnych zbiorek.

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikireks: @nowy_ja: Wykop gnoi i robi akcje na Ziembe jednocześnie dziwiąc się jakim sposobem on znajduje naiwniaków żeby płacili tysiące zł za dwie porcje lewoskrętnej witC. Potem na wykopie czytam "był zdesperowany i chwyta się "leczenia" jakiegolwiek jest." I te wszystkie akcje mające na celu informowanie i zamykanie, poprzez zgłoszenia serwisów, oszustw Zięby. To wszystko jak krew w piach.

   Załóżmy na moment że przerwanie leczenia Pauliny, bo "zaszła w ciążę", po czym pójście na jakiś rezonans Ziębowy to dla mnie czyste SF
   I te faktury na antykoncepcję. Nie znam szczegółów(nie wiem nawet czy to tabletki czy plastikowe buciki) więc się nie wypowiem. Mam nadzieję że faktycznie to z jakiś przyczyn było dla Pauliny.

  •  

   pokaż komentarz

   @many:

   no i? kim ty jesteś żeby to osądzać jak ktoś próbuje leczyć dziecko?

   Jeżeli wysyłam pieniądze na leczenie choroby, to oczekuję, że zostaną one wydane na potwierdzone, albo chociaż dobrze rokujące metody, po testach klinicznych.

   Inaczej to nie ma prawa działać, bo wtedy można podciągnąć wszystko pod leczenie. Z tych faktur wynika, że nasze pieniądze zostały wydane po hotelach, drogich obiadach, niepotwierdzonych metodach leczenia, suplementach za 9000zł, nie mówiąc już o kupnie Bitcoinów.

   Nikt nie mówi, że to jest oszustwo i Robert jest zły, ale widać, że po prostu nie radzi sobie z tymi pieniędzmi - nie ma pojęcia jak nimi zarządzać i jak efektywnie finansować leczenie swojej córki. Kupno suplementów za 9000zł to jest po prostu głupi wydatek. Rozumiem argumenty, że jako ojciec próbuje wszystkiego - ok, ale jednak robi to za cudze pieniądze, więc wypadałoby je wydać na faktyczne leczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowy_ja: ale z ciebie p0lski p0lak, ale pamiętaj że karma wraca.

  •  

   pokaż komentarz

   @Reevder: Masz bardzo ograniczoną wiedzę w tym zakresie.

  •  

   pokaż komentarz

   wiesz ze jak cie zgłosi to ty tą sprawę przegrasz

   @Reevder: nawet moderacja mu przyzna rację, chyba że znajdzie płokułatoła "Dziura w Dupie", wtedy można zacząć się bać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   pokaż spoiler Co ma zgłosić i co miałby op przegrać?

  •  

   pokaż komentarz

   @many: szkodliwe jest nadużywanie pomocy oferowanej przez ludzi, którym WMAWIA się że zbiera sie na leczenie córki, a potem kasę przepuszcza na gówno metody i KRYPTOWALUTY (wtf?) + brak tarnsparentności.

  •  

   pokaż komentarz

   zachoruje ci dziecko pajacu, zobaczysz czy nie ruszysz nieba i ziemi by mu pomóc, ja p@@!%?%e ale jesteś k%?!a nieludzka kanalią, a co jak Paulina sama chciała spróbować?.... Ja p@@!%?%e ty namiastko człowieka... Ręce opadają i wiara w ludzi umiera będąc świadomym że takie mendy żyją....

   @patchupdate: ręce to opadają dla tego, że są ludzie którzy myślą tak jak Ty. Każdy normalny człowiek próbowałby pomóc swojemu dziecku, ale idąc Twoim tokiem myślenia:

   > mam chore dziecko,
   > moja sąsiadka jest biednym ale dobrym człowiekem
   > daje mi 100zł mimo, że to dla niej dużo pieniędzy
   >mój drugi sąsiad jest januszo-biznesmenem, sprzedaje witaminę b3 20 razy drożej niż w aptece bo "ma tajny skladnik"`

   >tajny skladnik to pietruszka,
   >kupuje od januszo-biznesmena, bo nie ufam tym lekarzo-naukowco-oszustom
   >ludziom mówie, że nie ich sprawa ile wplaciła mi ta sąsiadka, ale raczej koło dyszki
   >przychodzi drugi sąsiad, Pan Adam i mówi: ta pani oddała CI swoje pieniądze bo jej szkoda Twojej córki a Ty wydajesz jej siano u tego oszusta?

   >I wtedy wchodzisz TY, cały na biało i mówisz: Adam, TY NAMIASTKO CZŁOWIEKA, k%?!O NIELUDZKA, ŻE TEŻ TAKIE MENDY ŻYJOM! on ma chorom curke to na ch!! sie czepias

  •  

   pokaż komentarz

   @TrzyRazyCztery: sprowadzasz wszystko do groteski koloryzując i dyskredytując przesłanki któremu kierował się ojciec i córka, skończ siać propagandę, to że raz czy dwa razy spróbował nie znaczy że nie wierzy w medycynę naukową

  •  

   pokaż komentarz

   @patchupdate: bo brakuje tych przesłanek. Unika odpowiedzi na pytania a to by ubiło temat. Sprowadzam do groteski i koloryzuję żeby pokazać czemu Twoje myślenie jest szkodliwe. Wyzywasz tu człowieka od kanali, mend i namiastek człowieka bo śmiał podwazyc zasadnosc zakupów dla chorej osoby? Zachowujesz sie jak madka, która jak ma chorego bombelka to nikt już nie moze jej skrytykować. Różnica jest taka, że nowy_ja zadaje pytania, podpiera to zrzutami z faktur itp a Ty po prostu rzucasz mięsem

  •  

   pokaż komentarz

   @patchupdate: To nie jest raz czy dwa. Poszerzanie żył, suplementy, biorezonans to wszystko są metody znachorskie, nieskuteczne a nawet niebezpieczne, nie potwierdzone żadnymi badaniami. Najlepsi specjaliści w dziedzinie neurologii, mają negatywne opinie o tych metodach.

   Zdesperowani chorzy z SM płacą po kilkanaście tysięcy za zabieg poszerzania żył. Lekarze z kilku klinik w Polsce przekonują, że metoda wymyślona przez włoskiego profesora Paolo Zamboniego przynosi efekty, ale żadne badania tego nie potwierdzają. Negatywne zdanie o tej metodzie leczenia mają konsultanci krajowi neurologii i chirurgii naczyniowej.

   Skontaktowaliśmy się z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego, które jednoznacznie sprzeciwia się stosowaniu tych zabiegów. - Nie były przeprowadzone żadne kontrolowane badania kliniczne. Nie ma pewności, czy to działa - mówi Luiza Wieczyńska, wicesekretarz PTSR, i tłumaczy, że starają się odradzać ludziom cierpiącym na stwardnienie rozsiane tego typu leczenie, ale wielu z nich nie są w stanie przekonać.

   Już w 2010 roku opinię w sprawie takiego leczenia stwardnienia rozsianego wydała konsultant krajowy w dziedzinie neurologii profesor Danuta Ryglewicz, która podważa sposób prowadzenia badań przez samego Zamboniego i jasno daje do zrozumienia, że zabiegi nie tylko są kosztowne, ale też mogą narażać chorych na niebezpieczeństwo.
   https://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,13501004,Wizjonerzy_czy_naciagacze__Chorzy_na_stwardnienie.html

  •  

   pokaż komentarz

   Inaczej to nie ma prawa działać, bo wtedy można podciągnąć wszystko pod leczenie. Z tych faktur wynika, że nasze pieniądze zostały wydane po hotelach, drogich obiadach, niepotwierdzonych metodach leczenia, suplementach za 9000zł, nie mówiąc już o kupnie Bitcoinów.

   Nikt nie mówi, że to jest oszustwo i Robert jest zły, ale widać, że po prostu nie radzi sobie z tymi pieniędzmi - nie ma pojęcia jak nimi zarządzać i jak efektywnie finansować leczenie swojej córki. Kupno suplementów za 9000zł to jest po prostu głupi wydatek. Rozumiem argumenty, że jako ojciec próbuje wszystkiego - ok, ale jednak robi to za cudze pieniądze, więc wypadałoby je wydać na faktyczne leczenie.

   @ruszka: Mirku, w sedno. Napisałem gdzieś to samo. Gość może i uczciwy, ale rozp... czyjeś pieniądze bez pomyślunku. Chyba ma ich jednak za dużo.

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekawe czy wplacalibyscie komuś tak chętnie na leczenie syna nie córki. No właśnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja ogólnie rozumiem obie strony, aczkolwiek stoję po tej bardziej przeciwnej do Roberta.
  Wiadomo, że w przypadku choroby dziecka człowiek chwyta się wszystkiego co się da, ale prawdę mówiąc czasami wykop był zasrany wpisami/znaleziskami na temat zbiórki dla jego córki, a oprócz tego, że to strażak to była osoba anonimowa w naszej społeczności. Liczyłem i sam mu o tym pisałem w prywatnych wiadomościach, że jako strażak może tu stworzyć ciekawy tag. Nie trzeba pisać codziennie, można raz na tydzień wrzucić treść, zdjęcia które zaciekawią ludzi, ale jego treści to w połowie żenujące memy.

  Ogólnie zbiórka szła, bo to strażak, więc ktoś kto w Polsce jest lubiany no i córka całkiem ładna, więc na wykopie to idealne połączenie. Co do leczenia dziwnymi metodami to z bardzo bliskiego otoczenia znam osobę co lekarze dawali jej maks 2-3 miesiące życia, a żyje ponad 2 lata, ale można też jak człowiek wszystko wyjaśniać, a nie tylko pisać jak trzeba dać 1% i wpłacić na zrzutkę a w przypadku pytań obrażać się i atakować użytkowników...

  •  

   pokaż komentarz

   Co do leczenia dziwnymi metodami to z bardzo bliskiego otoczenia znam osobę co lekarze dawali jej maks 2-3 miesiące życia, a żyje ponad 2 lata,

   @matixrr: a ja znam osobę, której lekarze dawali 5 lat, a lecząc się medycyna alternatywna ta osoba wykończyła się po 1,5 roku

  •  

   pokaż komentarz

   @JohnShelby: 5 lat to raczej sporo i w takim przypadku raczej jest możliwość stosowania wielu metod leczenia, w przeciwieństwie do 2 miesięcy gdzie lekarze już porzucają leczenie i w sumie nie ma człowiek nic do stracenia ¯\_(ツ)_/¯ Nie będę kontynuował tematu, bo nie jestem specem medycyny i zawsze jest tak, że można trafić na kogoś niekompetentnego co źle coś zdiagnozuje, poprowadzi leczenie itp. i jeszcze co człowiek to inny przypadek.

  •  

   pokaż komentarz

   medycyna alternatywna

   @JohnShelby: nie istnieje coś takiego jak "medycyna alternatywna". Albo coś jest medycyną i działa, albo nią nie jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @matixrr: typ przyszedł na wykop tylko po pieniądze, to jest tak ohydne że nie wiem jak ludzie się łapią na coś takiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @matixrr no glupia sprawa ale tez potwierdzan to co piszesz, znajomej mąż jak zachorował na raka i żadne leczenia w szpitalach juz nie pomagały i lekarze dawali mu pół roku to tez chciał sprobować tych roznych "alternatywnych" metod, wyj!%@li na to kilkadziesiat tysiecy, jezdzili gdzies na ukraine i niestety nic mu to nie dało... ale znajoma sama powiedziała że wątpiła w to, ale on chciał wiec co miała zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @matixrr: Ja ogólnie nie jestem po żadnej ze stron. @nowy_ja też jest irytujący, wszędzie wkleja i pisze te same komentarze tak jakby za punkt honoru chciał zniszczyć tego człowieka. A przecież Robert wrzucił faktury, każdy wykopek widzi na jakie metody leczenia idzie kasa i sam może osądzić czy to dobrze czy źle. Wiem z własnego doświadczenia, że jak ktoś bliski zachoruje na nieuleczalną chorobę i konwencjonalna medycyna nie może już nic więcej dać, to łapie się wszystkich metod, nawet tych kontrowersyjnych, do których miało się sceptyczne nastawienie. Później nawet jeśli walka jest przegrana, to człowiek i tak jest spokojniejszy bo może sobie powiedzieć że zrobił wszystko co mógł.

  •  

   pokaż komentarz

   prawdę mówiąc czasami wykop był zasrany wpisami/znaleziskami na temat zbiórki dla jego córki

   @matixrr: prawda, tutaj screen @jestemprawnikiemzaufajmi

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: wykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Mieliście wpłacać hajs, a nie zadawać pytania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Transparentności Roberta. Wczoraj podczas dyskusji stwierdził:

  To przed chwilą odpisałem @powsinogaszszlaja " no wreszcie głos rozsądku...na prywatnym koncie nie ma kokosów bo ludzie raczej nie ufają takiej formie pomocy...większośc to wpłaty od rodziny i przyjaciół oraz znajomych z firm w których pracujemy i pracowaliśmy. A z tych wplat nie mam zamiaru się rozliczać na wykopie ani na żadnej innej stronie bo to prywatne sprawy. Od mirków moglo się uzbierać z kilka tysięcy złotych. Na moim biurku mam kolejne faktury na ok. 50 k których sam nie potrafię umieścic na stronie córki

  Robert twierdzi, że na prywatne konto dostał tylko parę tysięcy od wykopków.

  A oto jego wpis po pierwszej akcji zbierania na wykopie:

  Uroczyście Was informuję, że przed chwilą otrzymałem zestawienie Waszych wpłat na konto fundacji Dobro Powraca do której należy moja córka Paulina....na które wpłaciło ponad 200 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wpłaty od 1 zeta do jednej 500 zeta, kilka było po 100, jedna 150 :) w sumie na subkoncie uzbierało się ciutke ponad 6k. Jeśli dodamy do tego to co wpłaciliście na moje konto to daje to kwotę około 42,5 k.

  Coś się nie zgadzają te jego obliczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: wykop.pl

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna