•  

  pokaż komentarz

  https://vimeo.com/terms#acceptable_use
  You may not submit any content that:
  ...
  Makes false or misleading claims about vaccination safety;
  ...
  Niech tylko coś o szczepionkach zamieści to podpada bezpośrednio pod regulamin vimeo :)

 •  

  pokaż komentarz

  Wow, jesteśmy wielcy ! Hurra. Siedząc godzinami przed kompem świata nie zmienisz, ale na wypoku - tak.

  Wiec zmądrzej i wymyśl co warto jeszcze zrobić dobrego, może utworzyć partię PPDM - Polska Partia Dyskryminowanych Mężczyzn ? Wystarczy 1000 podpisów.

 •  

  pokaż komentarz

  Tym zgłaszaniem to tylko nakręcacie foliarstwo nosaczy i dajecie przyzwolenie na globalną cenzurę neta.

  GIF

  źródło: media.giphy.com (358KB)

 •  

  pokaż komentarz

  banda debili i hipokrytow... wolnosc slowa? jeee, otua, super. jakis wariat mowi co uwazamy za glupie? o nieee, musimy walczyc z tym "rakiem". nasza wolnosc ok, "ich" nie. inni zglaszaja nasze filmiki-chamstwo, zamach, wyslannicy moskwy, waszyngtonu, pekinu i innych reptalian. ale kij, przynajmniej kogos uratowalem od tych herezji zieby... kij ze nie jestem w stanie zweryfikowac czy faktycznie uratowalem ale ja wiem.
  debile, wlasnie umocniliscie jego wyznawcow w wierze ze faktycznie on jest wazny, pewnie nawet kilku mu zalatwiliscie nowych... klasyczne efekty dzialania bojownikow debilo hipokryzji.

  •  

   pokaż komentarz

   @zmrol Jego wyznawcy to osoby o niskim ilorazie inteligencji, łatwi do sterowania i manipulowania. Do nich nie trafiają racjonalne argumenty, bo i tak już są zaślepieni tymi szarlatanskimi bredniami. Z kolei pomożemy w ten sposób nowym osobom, że nie dadzą się zrobić tak łatwo w butelkę. Ludzie chorzy często szukają czegokolwiek, ostatniej deski ratunku i łapią się brzytwy. Potem się okazuje, że zostali oszukani i oskubani dodatkowo z pieniędzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomas79: nie, koniecznie lewoskrętną witaminę C, w płynie, doodbytniczo

  •  

   pokaż komentarz

   Jego wyznawcy to osoby o niskim ilorazie inteligencji, łatwi do sterowania i manipulowania. Do nich nie trafiają racjonalne argumenty, bo i tak już są zaślepieni tymi szarlatanskimi bredniami.

   @mateo_olsztyn: a ty zostales namaszczony przez samego papierza by chronic te naiwne owieczki, taki z ciebie krzyzowiec swiatlego umyslu

   Z kolei pomożemy w ten sposób nowym osobom, że nie dadzą się zrobić tak łatwo w butelkę.

   tak tak, wprawdzie nie jestes w stanie udowodnic czy chocby jedna uratowales ale na pewno jakas, ty to wiesz, w koncu jak bys nie uratowal to by dzialanie nie mialo sensu a nie jest mozliwe ze twoje, wspaniale poswiecenie, dzialanie, walka moze nie miec sensu, nie mowiac juz o odwrotnym efekcie- noup, taka sytuacja jest nie mozliwa. z reszta nawet jezeli tylko jedna to warto bylo, mozesz zaczac klekac sam przed soba. dziekujemy ci bialy rycerzu.

   Ludzie chorzy często szukają czegokolwiek, ostatniej deski ratunku i łapią się brzytwy. Potem się okazuje, że zostali oszukani i oskubani dodatkowo z pieniędzy.

   noooo, tak to dziala, tak sie dzieje. witamy na planecie ziemia. dla tego ty zalozyles pelerynke i klikales "zglos". btw tacy ludzie jak widza ze jakies grupy zwalczaja "takich ala zieba" umacniaja sie w wierze (sam wspomniales ze to malo inteligetni i zdesperowani ludzie)... co nie bylo tego na kursie obroncy ucisnionych? aaaa, pewnie wtedy chorowales... coz zdarza sie najlepszym herosom.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kotznapedemjonowym: Ta koniecznie ich pozamykać i powysyłać
   do gułagu.Wszystkich naturoterapeutów.Niech zostanie tylko polpharma

  •  

   pokaż komentarz

   zrobiliscie z zieby ofiare, zafundowaliscie mu "smolensk" (oczywiscie skala, naterzenie, znacznie mniejsze ale mechanizm spoleczny ten sam)... wasze ego, poczucie madrych, wspanialych i obroncow glupszych zostało nakarmione. jestescie super.

 •  

  pokaż komentarz

  widzę wykop popiera cenzurę