•  

  pokaż komentarz

  I kolejna "super akcja" na fejzbuku. Już nie raz przecież udowodniono, że klikanie lajków ma absolutną moc sprawczą!

  pokaż spoiler ironia...

 •  

  pokaż komentarz

  GŁOSY: wykopali (3367) zakopali (113)

  592 osoby lubią to

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: Gest Lichockiej.png

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda że nikt nie wpadł na pomysł by żeby wyeliminować możliwość stronniczości telewizji publicznej, po prostu wyeliminować wiadomości i zakazać im możliwości robienia gówno produkcji jak Zenek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem na tak ale na serio nie wierze żeby to nastąpiło serio. W każdym razie trzymam kciuki bo wiele razy życie mnie zaskakiwało.

  •  

   pokaż komentarz

   @Niekolega: ...czyli jesteś za aby media były w zagranicznych rękach ?

  •  

   pokaż komentarz

   @romani: Ogólnie to nie wiem za czym jestem. Nie jestem medioznawcą. Wiem ze jako obywatel płace podatek za radioodbiornik wiem ze jako obywatel TVP dostała dofinasofawanie w kwocie o ile się nie mylę 4mld zł. Jako ze politycy poza przesuwanie pieniędzy od obywateli, firm itp nie dodają tam nic od siebie. Wiec także chcąc nie chcąc jest tam także moja dola. Biorąc pod uwagę te fakty vs to co mogę zobaczyć wtv i niemal od zawsze jest to tuba propagandowa. Jasne to co jest teraz to przesada ale. Chodzi o sytuacje w której za pieniądze wpłacone chciałbym coś ciekawego a nie finansowanie kampanii reklamowej partii rządzącej, jak tak to czuje. Natomiast nie jestem za przejmowaniem przez kogoś czegoś bo taki powiedzmy prywatny TVN jest w zasadzie kopia TVP tylko o 180 stopni. Kolejna sprawa prywatna tv pokazuje tylko to co jej się opłaca czyli przyciąga tłumy. Czyli powiedzmy to co się stało z kiedyś namiętnie oglądanymi przeze mnie kanałami discovery, zeszły jak dla mnie na dno. Nie pamietam kiedy w przeciągu 2-3 lat je włączałem. Podsumowując jestem nie za finansowaniem partii rządzącej i jej propagandy czy robienie filmów Zenek czy może za chwile Sławomir. Jestem za racjonalnym wykorzystaniem pieniędzy rozumiem można zrobić Zenka ale tez może coś z innej beczki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Niekolega: TVN - amerykańscy żydzi. ONET - niemcy

  •  

   pokaż komentarz

   @romani: Pewnie tak internet można tez rozłożyć na czynniki pierwsze najważniejsze to zdrowy rozsądek.