•  

  pokaż komentarz

  A miały byc NIE USUWALNE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopowi studenci medycyny do Jerzego Zięby!

  Ty, Ziębo, diable altmedowy, foliowej czapeczki bracie i towarzyszu, samego Wilczura nędzna podróbo. Jaki z ciebie do diabła znachor, jeśli nie umiesz perhydrolu zdefiniować. Twoje wojsko zjada czarcie mumio. Nie będziesz ty, potentacie barszczowy, synów wykopowej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą zgłoszeniem i skargą, lewoskrętna twoja mać. Wodoleju ty ustrukturyzowany, naciągaczu polski, zbiegu amerykański, elektryku z niemieckiej masarni, szurski pastuchu Youtube i Facebooka, nanosrebrna świnio, cycków powiększaczu, mówco wodny koniecznie z Kłodawy, antyszczepie i błaźnie dla wszystkiego, co na Wykopie i pod Wykopem, z szatańskiego węża oleju sprzedawco i magu złamany. Witaminowy ty ryju, górniczy magistrze, inżynierze medycyny, lewoskrętna twoja mać.

  O tak ci wykopki odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń leczyć. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w pumpę pocałować!

  źródło: 3000 Studentów medycyny z Wykopu pisze list do magistra Zięby.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Oj Zięba, Zięba, gdybyś był pewny działania swoich produktów to byś nie uciekał z Polski i dowiódł tego, że jesteś niewinny i bezpodstawnie zamknęli ci firmę.
  Jesteś zwykłym oszustem i już jeden lekarz dobiera ci się do skóry. Nie udał się na niego hejt to teraz użytkowników wykopu zaczynasz nasyłać swoich wyznawców.
  Już miliony się nie zgadzają? Jerzy Zięba nazywasz nas tchórzami? Skoro sam z podkulonym ogonem uciekłeś i założyłeś firmę w Czechach oraz sam siedzisz w stanach? Żałosne oraz bardzo, ale to bardzo tchórzliwe.

  Udowodnij, że twoje produkty są bezpieczne, że metody są bezpieczne. Wtedy nikt się nie będzie czepiał.

  Żałosny typ, który żeruje na czyimś nieszczęściu. Ha tfu

 •  

  pokaż komentarz

  Zgrzeszył nie tym, że pomaga Polakom, tylko tym, że robi kasę na frajerach wciskając im do głów medyczne bzdury i opylając magiczne specyfiki Monsanto, tfu, Visanto. Jak dziś pamiętam jak kolega był nim zachwycony na początku działalności, bo przecież on tak bezinteresownie! Taaaaa... jasne. Teraz widzi, że się dupsko pali, bo musiał uciekać z kraju a na emigracji traci zasięgi do frajerów. Cóż - uczyć się hiszpańskiego i bajerować Amerykę Łacińską, może tam się nabiorą.

  •  

   pokaż komentarz

   @mietek79: Śmieszy mnie to, że nie ma ŻADNYCH konkretów, zwłaszcza tutaj, na wypoku, o tym dlaczego mu tą firmę zamknięto - nic.
   Rzekomy szarlatan Zięba twierdzi, że doczepili się jego trawy z owsa, czy innego jęczmienia, oraz bodajże koenzymu Q10.
   Jeżeli było coś o tym na wypoku, to prawdopodobnie mnie musiało ominąć, bo nic takiego nie widziałem, ale najprawdopodobniej nic nie mogło mnie ominąć, bo nic takiego nie było - teraz trwa nawalanka na rzekomego szarlatana Ziębę i nigdzie nie w komentarzach, w materiałach powiązanych itd. jakichkolwiek konkretów - tylko (chyba prawdziwe) jakieś stare screeny, jakieś fragmenty nagrań i "wykopowa gwara".
   Tyle wykopków potrafi pisać w stylu "czemu ten dziad jeszcze nie siedzi?!", "niech go ktoś pozwie w końcu!" i... I nic. Cisza zupełna.
   A już dawno powinien być być "usmażony". No ale ponoć, gdzieś, jakoś się tak "zabarykadował", że jest niby nietykalny, to mu dzieciaki będą filmy zgłaszać... Dzieciaki z serwisu, gdzie gwiazdą jest jakiś patostreamer Magiczny Daniel, albo jedną z wizytówek jest robinie losowym dziewczynom zdjęć tyłków z ukrycia...

   Dlatego np. zupełnie niedawno trafiłem na nagranie AŻ dwóch rzekomych szarlatanów w otoczeniu swoich sekciarzy, a to wszystko pod szyldem (bodajże) TVP i się tak strasznie skompromitowali przy naszych narodowych ekspertach, że aż szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Śmieszy mnie to, że nie ma ŻADNYCH konkretów, zwłaszcza tutaj, na wypoku

   @did4skalia: Tu masz przykładowy konkret - o prostej metodzie na zawał, ciekaw jestem, czy byś swojemu ojcu to zaordynował zamiast pomocy lekarskiej. Oprócz tego namawianie do stosowania jakichś wlewów bez udokumentowanej skuteczności medycznej, kupowania masy suplementów i pseudoleków, srebra i złota w jedynie słusznych wersjach Visanto, magiczny strukturyzator wody - to są same konkrety.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  XDD SPECYFIK VISANTO POZWALA ODZYSKAĆ ŻYCIE