•  

  pokaż komentarz

  Nic z tego nie rozumiem, gdzie tu afera, że sprzedają po zaniżonej cenie ? To chyba dobrze dla kupującego.

  •  

   pokaż komentarz

   @radiololol: już wklejam treść poprzedniego znaleziska:

   Mirki pisałam już kiedyś o ofercie użytkownika myjki_com. Wystawił on przedmiot (odkurzacz+myjka) za 158 zł (precyzyjna kwota!). Sam nowy odkurzacz kosztuje 250 zł, nie każdy niestety wie co to myjka i ile kosztuje, można pomyśleć, że może używka. Spoko cena, oceny przy produkcie, kilka osób już kupiło- dlaczego nie kliknąć? Sprzedaż normalnie poszła, wyprzedały się 153 sztuki produktu które były wystawione, aukcja zamknięta. Sprzedawca po 3 dniach wysyła pismo, że nastąpił błąd i produktów nie wyśle. Tłumaczy się tym, że ,,Błąd mógł zostać z łatwością zauważony przed podjęciem decyzji np. porównując ofertę naszego sklepu z ofertami innych sklepów, a nawet bez ww. czynności, kierując się jedynie zasadami logiki i doświadczenia życiowego''. Zero chęci polubownego rozwiązania sprawy, olewanie.

   Chciałam jednak przestrzec o januszostwie tego użytkownika, bo teraz ofertę wznowił z dobrą ceną, pokazuje mu 31 kupionych, jest na drugim miejscu w pozycjonowaniu, a najlepsze, że teraz jeszcze ofertę wyróżnił :) Może wszyscy zaczniemy wystawiać za 1 zł, 200 osób kupi, potem wyślemy pismo, że przecież widać błąd, a potem wznowimy i cyk biznes rozkręcony? Pozycjonowanie i promocja kosztem kupujących, a Allegro nadal nic nie robi, oni zresztą też ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @radiololol: Chodzi o to, że allegro aukcji nie usunęło i ilość kupionych produktów wprowadza klienta w błąd (może pomyśleć że skoro tyle osób kupiło to sprzedawca jest dobry i jest to dobry produkt), a oni mają pierwszą pozycję wśród aukcji. Dwa razy zrobili takie coś i dwa razy po zmienieniu ceny aukcje wypromowali.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lilijann: podasz nam numer wspomnianej oferty na priv?