•  

  pokaż komentarz

  BRUUUUUUUUTAL !!!
  ITS OOOOOOOOVERRRRRRR !!!

 •  

  pokaż komentarz

  Czy może mi ktoś mądry łopatologicznie wyjaśnić, czemy wszyscy srają koprem z tą inflacją. Przecież inflacja jest naturalnym objawem rozwijającej się gospodarki. Ceny rosną ale też wynagrodzenia, brak pracowników winduje ceny usług i produkcji. Także w sektorze usług ze względu na ilość zamówień ceny poszły bardzo w górę (wiem to z autopsji). Do tego warto chyba skorelować inflację z kursem EUR. Jeśli wynagrodzenia rosną, ceny usług i produktów rosną, a cena EUR/PLN jest stała to cyba świadczy o tym, że polacy są coraz zamożniejsi i mogą więcej produktów kupić z zagranicy, samochodów itp.

  #inflacja #ekonomia #gospodarka

  źródło: inflacja.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Płaca minimalna w 2010: 1300 zł
  Płaca minimalna w 2020: 2600 zł

  To jest 100% przebitka! Oni rozwalą ekonomię tego kraju.
  Pojechali grubo, bo jeszcze w 2016 wynosiła 1800 zł.

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo liczę na to, że Polska wstanie z kolan i szydło, morawiecki, kaczynski i reszta tej choloty wyląduje we więzieniu.

 •  

  pokaż komentarz

  Większość ludzi do ekonomiczni analfabeci. To, że inflacja się rozpędza było widać co najmniej od 2-3 lat. Dodruk przez US, EBC, gołębia polityka RPP plus emisja banknotów 500pln( za dwa lata będzie banknot 1000pln), podwyższka płacy min, większy socjal, obniżenie wieku emerytalnego, tanie kredyty. To musiało się skończyć inflacją na poziomie 5-7%. Kto w głowie ma coś więcej niż Vipa z biedry uciekł w nieruchomości, waluty, surowce. W takiej sytuacji atak spekulacyjny pejsatych powoduje panikę narodu, każdy Janusz będzie wymieniał cebuliony na euro, dolary, franki po 6-7 pln a może i lepiej. Przykład Turcji z poł roku temu.

1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 następna