•  

  pokaż komentarz

  nikt się tym na poważnie nie przejmie, skoro nawet ten nieudacznik długopis odgrywa scenki ala Lewinsky to znaczy że pisbeton już jest całkowicie ubezwłasnowolniony i nawet gdyby wszyscy wyszli na mównicę i nasrali to i tak niczego to nie zmieni - idziemy na dno

  •  

   pokaż komentarz

   @wiencejfakingcaptcha: ok, beton pisowski jest nie do skruszenia, ale jest wciąż liczne grono niezdecydowanych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Walther00: którzy mają do wyboru opozycję która w sumie jest gorsza od pisu bo pisiaki coś tam robią a opozycja tylko krzyczy i się kompromituje. Nawet się zjednoczyć przed wyborami nie potrafili... Po tym cyrku nie zdziwiłbym się gdyby ta menda wygrała w pierwszej turze (╯︵╰,)

  •  

   pokaż komentarz

   @wiencejfakingcaptcha: ok, to po kawałku

   którzy mają do wyboru opozycję która w sumie jest gorsza od pisu bo pisiaki coś tam robią a opozycja tylko krzyczy

   Opozycja jest lepsza od PiSu bo nic nie robi(!), a to dlatego, że PiS robi wszystko źle. Odwrócony dotyk Midasa. ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym opozycja nie może nic zrobić, nie ma większości, nie ma żadnego ministra, prezydenta, a w Senacie może tylko próbować opóźnić PiS. W takim wypadku ich rolą jest krzyczenie właśnie, merytoryczne punktowanie, żeby do wszystkich dotarło.

   i się kompromituje

   Taki jest nowoczesny autorytaryzm. W odróżnieniu od reżimów XX wieku, gdzie nie było opozycji bo była w łagrze albo w gestapo, współczesne systemy - jakby to powiedzieć - mocno totalitaryzujące utrzymują opozycję przy życiu, ale ośmieszają przy pomocy swoich/zaprzyjaźnionych/"niezależnych" mediów, obcinają im finansowanie z budżetu itp. W nowoczesnym autorytaryzmie opozycja ma być śmieszna i ma dostawać finansowej zadyszki. O wiele bardziej kompromitują się pisowcy (vide wczorajsze tłumaczenia Lichockiej, a także dzisiejsze próby... a jakże ośmieszenia opozycji w kontekście wczorajszego incydentu)

   Nawet się zjednoczyć przed wyborami nie potrafili
   A o pakcie senackim słyszał? Większość dla opozycji w Senacie to nie była zupełna niespodzianka, bo ten scenariusz był hipotetycznie rozważany

  •  

   pokaż komentarz

   @Walther00: zgadza się opozycja nie ma możliwości zrobienia czegokolwiek ale krzyczenie jej nie pomaga. Moim zdaniem powinni zachowywać się jak konfederacja, która przedstawia swoje propozycje ustaw. Tutaj jednak to staje się już trochę nudne bo nic i tak z tego nie wynika ale lepsze to niż ciągłe biadolenie że pis zły. Opozycja zalicza ciągłe wpadki mniejsze albo większe ale coś zawsze spierniczą - mnie nie przekonują.

   Pakt senacki dał im niewiele ale dobre i to. Tak należało zrobić na obecną kampanię, zbudować solidny merytoryczny fundament pro-rozwojowy dla Polaków dla narodu żeby podtrzymać naszą kulturę i ewentualnie lekko to zmodyfikować wystawiając np. dwóch kandydatów o nieco odmiennych poglądach ale mających wspólną bazę pro polską ¯\_(ツ)_/¯ i tak dudusia można było wydudusiować ze stołka. Pis dzieli i zwycięża bo ma beton, opozycja takiego betonu nie potrafi stworzyć.

   Pisiaki dużo zjebały(większość, prawie wszystko) ale parę rzeczy im się udało dobrze wykombinować i to działa na plus dla nich dla opozycji nie ma plusów i nie ma jak odebrać pisowi wyborców. Zobaczymy, mam nadzieję że jednak duda przegra.

  •  

   pokaż komentarz

   Poza tym opozycja nie może nic zrobić

   @Walther00: może bardzo dużo. Niekoniecznie w sejmie, ale to nie jest tak, że życie toczy się tylko tam. Dlaczego np. nikt z opozycji nie przygotuje projektu ustawy ukracającej branie kredytu na czyjeś dane? Dlaczego nie prezentuje tego potem w necie, GW, TVN, wszędzie gdzie się da? Nieważne, że projekt nie przejdzie w sejmie. Ważne, że zaistnieje w przestrzeni publicznej. Gdy natomiast będzie okazja uchwalenia, to już będzie gotowiec mający poparcie społeczne.
   Takie opowiadanie, że nic się nie da bo nie ma się ministra czy premiera to sorry, takie pitolenie. Zgodnie z taką logiką należałoby wszystkich zastąpić botami do głosowania, niech nie marnują pieniędzy podatników. Zawsze można coś zrobić dla Polski. A tak to mamy przesypianie czasu, marnowanie szans. Nie można siedzieć na dupie i czekać aż PiS w końcu przegra. No chyba, że chodziło o ciepłe posadki.

  •  

   pokaż komentarz

   skoro nawet ten nieudacznik długopis odgrywa scenki ala Lewinsky t

   @wiencejfakingcaptcha: Problem długopisa jest taki że 40% + kilka % od konfederacji które ma PiS mu nie wystarczy w drugiej turze i musi przeciągnąć na swoją stronę niezdecydowanych. A z takimi wtopami może być problem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Walther00 problem w tym, że z powodu słabej opozycji nadal mogą pozostać niezdecydowani

  •  

   pokaż komentarz

   liczne grono niezdecydowanych.

   @Walther00: którzy i tak nie zagłosują bo będą mieli kaca po piątkowym chlaniu

  •  

   pokaż komentarz

   Niekoniecznie w sejmie, ale to nie jest tak, że życie toczy się tylko tam. Dlaczego np. nikt z opozycji nie przygotuje projektu ustawy ukracającej branie kredytu na czyjeś dane? Dlaczego nie prezentuje tego potem w necie, GW, TVN, wszędzie gdzie się da? Nieważne, że projekt nie przejdzie w sejmie. Ważne, że zaistnieje w przestrzeni publicznej. Gdy natomiast będzie okazja uchwalenia, to już będzie gotowiec mający poparcie społeczne.

   @zarowka12: Ja Ci odpowiem, bo wiem jak się w praktyce stanowi prawo. Wychodzi jeden z władzą (np minister) i mówi "Zróbmy coś, żeby nie brano kredytów na cudze dane". A potem potrzebujesz armii doświadczonych urzędników - dyrektorów ministerialnych departamentów, kierowników działów i szeregowych urzędników. Ci ludzie pracują od wielu "dobrych zmian" i znają resort na wskroś. Ci ludzie miesiącami będą pisać ustawy, rozporządzenia, akty wykonawcze do ustaw, będą konsultować z wszystkimi stronami społecznymi, oceniać efekty wprowadzenia.

   Machina urzędnicza. Opozycja nie ma jej do dyspozycji, dla tego ciężko jej przygotować dobre i skomplikowane prawo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Serrrek: ja się boję że opozycja jest tak podzielona że może nie zebrać w drugiej turze wystarczająco dużo, obym się mylił

  •  

   pokaż komentarz

   @wiencejfakingcaptcha: Chyba w pierwszej. Chyba mi nie powiesz że ktokolwiek głosujący na Lewicę, KO, PSL itp poprze Dudę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Serrrek: boje się że ktoś taki może nie pójść na druga turę... bo np. psl to zupełnie co innego niż lewica - opozycja jest podzielona w wuj, idealna sytuacja dla dudusia

  •  

   pokaż komentarz

   @wiencejfakingcaptcha: myślę że to może być gwóźdź do trumny Dudy, on bardzo liczy na głosy wyborców konfederacji (stąd też ten zabieg z Kowalskim). Ta arogancja i chamstwo pisowców to może być dla nich zbyt wiele.

  •  

   pokaż komentarz

   arogancja i chamstwo pisowców

   @precz_z_komunia: Za dużo dla wyborców konfederacji? xDDDDDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @precz_z_komunia: dzisiaj widziałem filmik z Winnickim, który powoływał się mocno na jakieś prognozy które widział żeby usprawiedliwić przepychanie ustaw miedziowych więc już się z pisiadłami liżą, konfa nie jest już dla mnie wiarygodnym przeciwnikiem czy konkurentem pisu

  •  

   pokaż komentarz

   @wiencejfakingcaptcha: możliwe, też o Bosaku jakoś cicho, a to przecież kandydat Konfederacji - może już się na tyle polizali że postanowili Bosaka schować?

  •  

   pokaż komentarz

   którzy mają do wyboru opozycję

   @wiencejfakingcaptcha: nie - jest jeszcze konfederacja

   to ty wmowiles sobie bo tobie zdołano wmowic ze nie ma innego wyboru albo pis albo po

   a na karcie do głosowania jest wiele opcji ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @wiencejfakingcaptcha: Ale wiesz że kodziarstwo/po Cię minusuje? Tak, to ci sami idioci którzy wierzą że rozj@$@nie pisu to cel sam w sobie po którym będzie lepiej. Nawet mi ich nie szkoda, głupsi od chamów kupionych po 500 od łba.

  •  

   pokaż komentarz

   @precz_z_komunia: on chyba nie jest zbyt dobrym kandydatem na prezydenta, zbyt chaotyczny jest jak dla mnie

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: konfa dla mnie straciła wiarygodność po wypowiedzi Winnickiego o ustawie miedziowej link wg mnie już się z pisem przytulili. Z resztą mają raczej słabego kandydata

  •  

   pokaż komentarz

   @soosh071: nie wiem kto mnie minusuje ale tak to jest że każdy ma swoje zdanie.

   Rozwalenie pisu samo w sobie to by było prawie jak rozwalenie prl przez Solidarność. System padł ale alternatywy nie było i teraz po 30 latach mamy ciągle bajzel - całkowicie bez sensu i powinno się za takie postępowanie karać jakimiś ciężkimi robotami

  •  

   pokaż komentarz

   którzy mają do wyboru opozycję która w sumie jest gorsza od pisu

   @wiencejfakingcaptcha: Tu akurat opozycja odj%?!ła perfekcyjną akcję więc nie wiem czy piszesz tak z przyzwyczajenia czy ci kazali.

  •  

   pokaż komentarz

   @Walther00: PiSBeton to głównie bogobojna geriatria. Małorolna, ze wsi gdzie kibel się dzieli na pół wioski. To jest najgorsze, że Ci ludzie są przeżarci nienawiścią a księdza traktują jako autorytet a on im mówi że do urny na pis jechać głosować bo tak pan bóg kazał. U mnie zwożeni byli autami z każdego domu żeby tylko na katokomuchów głosować. Oni są nie do pokonania bo już tak sobie wytresowali te warstwy najuboższe materialnie i intelektualnie że zagłosują na nich nawet gdyby mieli tynk jeść.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: ojej sponiewierali babkę w sumie słusznie ale co to zmieni? wiadomo że trzeba takich tępić, skoro objęła stołek to kultura powinna być ale to nie pierwszy raz żeby ludzie byli zszokowani... nawet duduś zatrudnił sobie kochanicę na wzór pewnej moniki i teraz dużo trzeba żeby to przykryć, opozycja zajmuje się skandalami zamiast merytorycznym przekazem czy jakąś sensowną propozycją. No i sam już nie wiem kto jest miernotą pis czy po - i wśród takich trzeba sobie wybrać kogoś

  •  

   pokaż komentarz

   ojej sponiewierali babkę w sumie słusznie ale co to zmieni?

   @wiencejfakingcaptcha: Nie chodzi o to. Przygotowana akcja od początku do końca. Najpierw rozpropagowali tę alternatywę onkologiczną dla tvp, potem to przegłosowali a Lichocką to już im los zesłał :) Brawo dla opozycji w tym przypadku.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: a tak, tu się zgodzę... a ta żartem to kasa i tak poszła na raka ( ͡º ͜ʖ͡º) więc w sumie wygrana tylko pisiaki zamiast leczyć będą go hodować (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

  •  

   pokaż komentarz

   konfa dla mnie straciła wiarygodność po wypowiedzi Winnickiego o ustawie miedziowej link wg mnie już się z pisem przytulili. Z resztą mają raczej słabego kandydata

   @wiencejfakingcaptcha: więc głosuj na kogos innego z konfy a jak nie to na beton od 30 lat rządzący tylko potem nie miej pretensji ze znów o dziwo się nic nie zmieniło

  •  

   pokaż komentarz

   @zarowka12: Bo łatwiej jest drzeć mordy, to nic nie kosztuje i nie trzeba pracować.

   Taki poseł opozycji dzień zaczyna od kawki w radiu bzdet, pół godziny popluje sobie na PiS i już jest obiad w jakiejś dobrej knajpie.

   Wieczorna kawka w tewałen, pół godziny plucia na PiS i można wyskoczyć na drinka z kumplami.

   Praca? Jakieś polepszenie przepisów, żeby Polakom żyło się lepiej? Po co? Ich elektorat oczekuje plucia, darcie ryja, generalnie igrzysk, nie pracy... ¯\(ツ)

  •  

   pokaż komentarz

   @soosh071: każdy, kto ma odrobinę oleju w głowie wie, że rozj@$$nie PISu jest celem samym w sobie, bo ich rządy są bardziej szkodliwe niż powrót do władzy kogokolwiek, z SLD włącznie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @soosh071: To napisz listę rzeczy, które PiSrobił dobrze Panie z olejem w głowie. Poczekam

 •  

  pokaż komentarz

  Ależ wszystko się juz wyjaśniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

  •  

   pokaż komentarz

   @krruk1: zastanawiam się jaką amebą trzeba być aby po takich paskach jak ten nie zrozumieć że TVP gwałci toporną propagandą. A może wszyscy rozumieją tylko za 500+ nawet im się taki gwałt podoba?

  •  

   pokaż komentarz

   @precz_z_komunia: Zauważyłem, że coraz częściej na paskach propagandy są pisane teksty w cudzysłowie.
   Potem jak ktoś im będzie wytykać propagande, to powiedzą, że tylko kogoś cytowali i że to nie jest oficjalna informacja. A kogo cytowali? Któregoś z ekspertów, przecież mają ich mnóstwo ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   zastanawiam się jaką amebą trzeba być

   @precz_z_komunia: Wystarczy być za PiSem, jak chcesz żeby "twoja drużyna wygrała" to nie dochodzisz w głowie krytycznie czy aby na pewno wygrali tylko się cieszysz hehehe doj%$@li im. Oczywiście im ktoś jest głupszy / mniej zainteresowany polityką tym ten dysonans będzie silniejszy i taki jegomość bezkrytycznie będzie podchodził do wszystkiego co zgadza się z jego wizją rzeczy.

 •  

  pokaż komentarz

  Hehe chyba kogoś pogięło jak myśli, że to im zaszkodzi
  Elektorat w formie i zawsze wierny, zawsze

  źródło: IMG_20200214_163401.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby nawet pluła to twardy elektorat by powiedział, że deszcz pada.

 •  

  pokaż komentarz

  Pobożne życzenia. PiS nie ma wyborcow, tylko wyznawców. Tam juz dawno logiki nie ma

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna