•  

  pokaż komentarz

  8 lat na wykopie i nie odróżnia moderacji od administracji. ¯\_(ツ)_/¯

  1. Moderatorzy to ludzie na umowie cywilno-prawnej (o dzieło?) zatrudnieni do realizowania zgłoszeń użytkowników.

  2. Administracja to etatowi pracownicy wykopu.

  pokaż spoiler Podmiana zdjęcia jest albo błędem w algorytmach, albo działaniem grupy nr 2.

 •  

  pokaż komentarz

  Moderacja manipuluje znaleziskami jak początkujący radiowiec potencjometrem i nic z tym nie można zrobić. Wypok od dawna zrobił się śmietniskiem w którym wartościowych treści trzeba szukać a komentarze roją się od trolli bo modercja ma inne zajęcia. Ale pisanie o tym i nagłaśnianie to pchanie się w multi konto, więc sam zdecyduj ¯_(ツ)_/¯

  źródło: bialekmod.PNG

 •  

  pokaż komentarz

  Czy @Moderacja manipuluje treściami?

  Tak, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Algorytm nie istnieje, już dwa lata temu pisałem że moderacja kontroluje co ma być na wykopalisku tak samo jak i w gorących na mikroblogu, mój wpis który miał 1500 plusów zniknął z gorących po kilku godzinach, i ja mam uwierzyć w to że to algorytm dał mi shadowbana bo kilka osób wrzuciło mnie na czarnoliste?

 •  

  pokaż komentarz

  Ekipa wykop podobno może czytać prywatne wiadomości i ręcznie usuwać znaleziska. Ostatnio w internecie wyciekła lista wszystkich moderatorów z linkami do ich profili. Myśląc, że to fake wrzuciłem znalezionego linka na mirko. Wpis został nie wymoderowany, a kompletnie usunięty, po czym kody moderatorów zostały zmienione. Były tam różne smaczki, których powstałaby wielka afera. Poprosiłem mb i elfika oraz moderację o wypowiedzenie się na ten temat to milczą jak grób, a ja mam spore zastrzeżenia co do prywatności korespondencji na tym portalu. Z jednej strony lista moderatorów meh gdzie ich profile na wykop to nie są dane osobowe, ale już możliwość czytania wiadomości prywatnych to spore przegięcie. Czy tak jest? Coś pewnie jest na rzeczy skoro usuneli mi wpis i zmienili kody moderacji dzień po tym.

  Ponadto opisana była tam możliwość manipulowania znaleziskami przez ekipe wykop.pl

  To jest świeża sprawa.