•  

  pokaż komentarz

  I dlatego 1. nie żenić się, 2. testy DNA od razu przy urodzeniu. Jeżeli p0lka odmawia testu DNA, to sądowo zaprzeczać ojcowstwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA: 3. Bezpieczeństwo

   GIF

   źródło: media.tenor.com (384KB)

  •  

   pokaż komentarz

   @FenrisVonUlfer: nie.wiem za co Cie minusuja, jakby regularnie zwalal to by nie mial tylu dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA: Ja od dawna wiem, ze branie ślubu to ściema, nie ma żadnej miłości motylków w brzuchu chybam, ze mówimy o motylicy wątrobowej, to tylko chemia, ja naszczęście mam spokój, wole kupic zabawke do tych celów za 120 ziko i mam na rok a w razie czego taśmą skleić i jak nówka a faceci kombinują i na głowie stają jak to zaimponowac lasce, w jakieś drzewa wsadzają, w butelki, nawet gościa widziałem co w rure wydechową wsadzał masakra.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli p0lka odmawia testu DNA

   Postaw się na miejscu kobiety, gdzie na dzień dobry ktoś Cię podejrzewa. Dość słabe. Przy czym nie mówię żeby testów nie robić, jak najbardziej robić, ale po cichu.

   @MUDAMUDAMUDA:

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA: Jakie wy ludzie kobiety spotykacie na swojej drodze? Po co się żenić z kobietą, którą podejrzewasz o zdradę? Pytam naprawdę poważnie. W życiu bym nawet o tym nie pomyślał.

  •  

   pokaż komentarz

   Postaw się na miejscu kobiety, gdzie na dzień dobry ktoś Cię podejrzewa.

   @Camilli: Dlaczego nie powinien podejrzewać? A przynajmniej się upewnić, że się myli? "nie ufasz mi?" nie powinno mieć prawa bytu, jeśli chodzi o kilkaset tysięcy złotych. Czyli co, miałbym w ciemno jak cuck zakładać, że moje, i nie zadawać żadnych pytań, bo jak śmiem nie ufać świętej p0lce? Skoro kobiety traktują związki z facetami spoza top 5% pod względem wyglądu jako transakcję stricte biznesową, to dlaczego ja nie powinienem?

   Przy czym nie mówię żeby testów nie robić, jak najbardziej robić, ale po cichu.

   niestety do przeprowadzenia testu jest potrzebna zgoda rodziców, inaczej sąd taki dowód odrzuci.

   @PIAN--A_A--KTYWNA: tak, najwazniejsze że koń zwalony

  •  

   pokaż komentarz

   Jakie wy ludzie kobiety spotykacie na swojej drodze?

   @CloudCloud: żadnych, jak dotąd wszystkie mnie otwarcie odrzuciły zanim się zdążyłem na dobre odezwać, co oznacza że jestem zbyt mało atrakcyjny fizycznie. A że jestem po trzydziestce, to to sie już nie zmieni.

   Po co się żenić z kobietą, którą podejrzewasz o zdradę?

   @CloudCloud: po co się żenić w ogóle, skoro nie daje to facetowi jakichkolwiek realnych korzyści, a tylko obowiązki i ryzyka?

  •  

   pokaż komentarz

   żadnych, jak dotąd wszystkie mnie otwarcie odrzuciły zanim się zdążyłem na dobre odezwać, co oznacza że jestem zbyt mało atrakcyjny fizycznie. A że jestem po trzydziestce, to to sie już nie zmieni.

   @MUDAMUDAMUDA: No to trochę się już nie dziwię, że piszesz takie oderwane od rzeczywistości i nasiąknięte nienawiścią rzeczy.

   po co się żenić w ogóle, skoro nie daje to facetowi jakichkolwiek realnych korzyści, a tylko obowiązki i ryzyka?

   @MUDAMUDAMUDA: Ciekawe zatem czemu 98% facetów jednak się żeni. Może nie słyszeli o tym, że to tylko obowiązki i ryzyko. A może mają normalne, kochające ich kobiety i naturalną koleją rzeczy jest zespojenie tego fajną rodzinną uroczystością.

  •  

   pokaż komentarz

   A może mają normalne, kochające ich kobiety i naturalną koleją rzeczy jest zespojenie tego fajną rodzinną uroczystością.

   @CloudCloud: dlaczego 50% małżeństw się rozwodzi w ciągu trzech lat?

   kochające ich kobiety

   dlaczego kobiety inicjują 70% rozwodów?

   oderwane od rzeczywistości i nasiąknięte nienawiścią rzeczy.

   w którym momencie jest cokolwiek oderwanego od rzeczywistości? chyba że za rzeczywistość uznajesz to, co robią cucki, które pozwalają się wykorzystywać nie dostając nic w zamian.

   Ciekawe zatem czemu 98% facetów jednak się żeni.

   bo pozwalają kobietom stawiać im ultimatum: ślub albo brak seksu. A po ślubie w 80% przypadków i tak jest brak seksu(src: APA), bo kobieta wie, że mężczyzna w obecnej sytuacji prawnej nie ma żadnej legalnej możliwości wyegzekwować swoich praw jako męża, a jeśli spróbuje doprowadzić do rozwodu, to zwykle zostanie pozbawiony na rzecz kobiety większości dorobku życia.

  •  

   pokaż komentarz

   Przy czym nie mówię żeby testów nie robić, jak najbardziej robić, ale po cichu.

   @Camilli: Z tego co wiem, w wielu krajach Europy to jest przestępstwo. Nawet jeżeli test wykaże cokolwiek, i tak nie wykorzystasz tego w sądzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @CloudCloud: inb4 "kobieta nie jest nikomu winna seksu incelu", art. 27 Kodeksu Rodzinnego:

   Oboje małżonkowie obowiązani są, każdy według swych sił oraz swych możliwości zarobkowych i majątkowych, przyczyniać się do zaspokajania potrzeb rodziny, którą przez swój związek założyli.

   więc tak, żona nie ma prawa wykorzystywać seksu jako metody wymuszania określonych zachowań, ani nie ma prawa notorycznie odmawiać zaspokajania potrzeb seksualnych męża, jeśli nie jest to podyktowane względami medycznymi.

  •  

   pokaż komentarz

   @CloudCloud: 98% facetow sie zeni??? co ty p..ysz?!? w usa ok 80% facetow bylo kiedykowiek zonatymi, a liczba ta stale spada

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA:

   : Z tego co wiem, w wielu krajach Europy to jest przestępstwo. Nawet jeżeli test wykaże cokolwiek, i tak nie wykorzystasz tego w sądzie.

   Na zaprzeczenie ojcostwa masz 6 miesięcy. Nie chodzi o sąd, tylko o wiedzę czy zaprzeczać czy nie.

   @NPC_358034:

   Dlaczego nie powinien podejrzewać? A przynajmniej się upewnić, że się myli? "nie ufasz mi?" nie powinno mieć prawa bytu, jeśli chodzi o kilkaset tysięcy złotych. Czyli co, miałbym w ciemno jak cuck zakładać, że moje, i nie zadawać żadnych pytań, bo jak śmiem nie ufać świętej p0lce? Skoro kobiety traktują związki z facetami spoza top 5% pod względem wyglądu jako transakcję stricte biznesową, to dlaczego ja nie powinienem?

   Widzę, że mam do czynienia z męską wersją feministki czyt. jakiś przegryw blackpilowiec czy inny. Jeżeli się z kimś wiążesz to normalne, iż tą osobą łączą cię uczucia i pewna doza wzajemnego zaufania.

   czyli co, miałbym w ciemno jak cuck zakładać, że moje, i nie zadawać żadnych pytań

   Jak pisałem, bzdury męskiej feministki. Wyobraź sobie kobietę, która za każdym twoim wypadem do baru z kumplami, bądź późniejszym przyjściem z pracy oskarża cię o k?$?ienie się. Bądź chce ci zainstalować w telefonie apkę śledzącą. No trochę c!%@%wo skoro nie dałeś jej żadnych powodów do podejrzeń.

   Przy czym może cię sprawdzić po cichu. Wtedy ty się nawet o tym nie dowiesz, a ona będzie spać spokojnie, a poziom zaufania poszybuje w górę. Sytuacja win-win.

   Jeżeli sądzisz, że wszystkie kobiety to k?$?y i chcą cię zrobić w c@?!! to polecam psychoterapeutę albo po prostu nie wiązać się z żadną. Zresztą przez takie pop#?@@@?one jednostki jak ty wszystkie ruchy na rzecz praw mężczyzn czy męska solidarność uważana jest za kółko kretynów i mizoginów. Wypisz wymaluj feministki z ich mizoandrią.

  •  

   pokaż komentarz

   @SSH: nie znają pewnie życia :D
   do tego wiesz pitca :D

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA w wielu wypadkach po urodzeniu widac ze to Twoje dziecko. Pierwszw pare dni po urodzeniu. Jak sie rodzi to widzisz w jego twarzy rysy podobne do swoich, wiem to z autopsji i wielu kolegow mi to potwierdzilo - podobno natura tak to rozwiazala aby facet nie odrzucal. Co chce przez to powiedziec? W wiekszosci przypadkow testy niepotrzebne.

  •  

   pokaż komentarz

   Wyobraź sobie kobietę, która za każdym twoim wypadem do baru z kumplami, bądź późniejszym przyjściem z pracy oskarża cię o k!$@ienie się. Bądź chce ci zainstalować w telefonie apkę śledzącą.

   @Camilli: czyli... kobiete?

   Przy czym może cię sprawdzić po cichu.

   no właśnie nie może, przynajmniej legalnie.

   Wtedy ty się nawet o tym nie dowiesz, a ona będzie spać spokojnie, a poziom zaufania poszybuje w górę.

   chyba że prawda o twoim k!$@ieniu sie wyjdzie na jaw, sprawa wyląduje w sądzie, sąd zerwie związek z twojej winy, ale ona i tak dostanie alimenty do płacenia

   Jeżeli sądzisz, że wszystkie kobiety to k!$@y i chcą cię zrobić w chuja

   to ty powiedziałeś. Co nie zmienia faktu, że uważam, że bezgraniczne zaufanie to idiotyzm.

   albo po prostu nie wiązać się z żadną.

   na to szans nigdy nie miałem, i mieć nie będę.

  •  

   pokaż komentarz

   wiem to z autopsji i wielu kolegow mi to potwierdzilo

   @hunteroza: albo wszystkie kobiety z "rodziny" mu to wmówiły, i uwierzył. Mój wujas też miał taką sytuację. Zaraz jak mu sie córka urodziła to wszystkie p0lki "łojojoj, jaka podobna, takie same oczy, taki sam kolor włosów", a miesiąc później sie okazało, że jednak sie ciotunia puściła.

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA: Jakie wy ludzie kobiety spotykacie na swojej drodze? Po co się żenić z kobietą, którą podejrzewasz o zdradę? Pytam naprawdę poważnie. W życiu bym nawet o tym nie pomyślał.

   @CloudCloud: oni żadnych kobiet nie spotykają i znają je tylko ze zmyślonych opowieści na tym zj#!!nym portalu. Poza tym, nawet gdyby spotkali, żadna nie chciałaby z nimi wziąć ślubu, wiec sobie próbują to racjonalizować i usilnie chcą się utwierdzić w kłamstwie, ze tak naprawdę to oni nie chcą się ożenić, a nie po prostu wszystkie kobiety nimi gardzą.

  •  

   pokaż komentarz

   wiec sobie próbują to racjonalizować i usilnie chcą się utwierdzić w kłamstwie, ze tak naprawdę to oni nie chcą się ożenić

   @ggol: dlaczego powinienem chcieć?

   a nie po prostu wszystkie kobiety nimi gardzą.

   @ggol: to, że wszystkie kobiety gardzą wszystkimi facetami spoza topowego 10% atrakcyjności fizycznej to jeden z podstawowych wniosków blackpillu. W jaki sposób usiłujemy utwierdzić się w przekonaniu że tak nie jest, skoro otwarcie o tym mówimy?

   TL;DR: wypad z wątku normik, simpuj dalej to może facet twojej żony kupi ci Switcha.

  •  

   pokaż komentarz

   dlaczego 50% małżeństw się rozwodzi w ciągu trzech lat?

   dlaczego kobiety inicjują 70% rozwodów?

   @MUDAMUDAMUDA: Bo źle się dobrali? Ja nie neguję, że ludzie się rozwodzą na potęgę. Takie mamy dziś jednak czasy, że bardzo łatwo wziąć rozwód i zamiast przepracować problem, najłatwiejszą decyzją jest "rozwód". Po drugie od kilkudziesięciu lat ludzie mają wpajane to, że są najlepsi, że są wyjątkowi. W szkole już nie ma przegranych i porażek. Taka kultura sukcesu i presja społeczna środowiska. Dlatego wiele osób zawiedzionych jest rzeczywistością. Że "oo nie układa mi się, więc zasługuję na kogoś lepszego", nie wiedząc, że nikogo lepszego być może nigdy nie znajdą. Grunt to więc mieć koło siebie kogoś tak kompatybilnego, by był partnerem, przyjacielem i by był wspólny język w związku. Wtedy dla takiej parki bez różnicy jest to czy wezmą ślub czy nie, a jak wezmą, to po ślubie NIC się nie zmienia prócz nazwiska.

   bo pozwalają kobietom stawiać im ultimatum: ślub albo brak seksu. A po ślubie w 80% przypadków i tak jest brak seksu(src: APA), bo kobieta wie, że mężczyzna w obecnej sytuacji prawnej nie ma żadnej legalnej możliwości wyegzekwować swoich praw jako męża, a jeśli spróbuje doprowadzić do rozwodu, to zwykle zostanie pozbawiony na rzecz kobiety większości dorobku życia.

   @MUDAMUDAMUDA: Powiem naprawdę szczerze, że większych bredni ja dawno nie czytałem. Dlaczego kochająca dziewczyna nagle po ślubie miałaby nie uprawiać seksu? xD Ty naprawdę myślisz, że to jest jakiś rodzaj interesu i opłacalności? :D JESZCZE RAZ PYTAM: Po co brać ślub z kobietą, co do której masz podejrzenie, że jest z tobą w imię własnego interesu a nie dlatego, że cię kocha? Proszę odpowiedz mi na to. W życiu bym nie wziął ślubu z osobą co do której choćby w 5% miałbym wątpliwości co do prawdziwości uczucia xD WTF xD

   oni żadnych kobiet nie spotykają i znają je tylko ze zmyślonych opowieści na tym zj#%#nym portalu. Poza tym, nawet gdyby spotkali, żadna nie chciałaby z nimi wziąć ślubu, wiec sobie próbują to racjonalizować i usilnie chcą się utwierdzić w kłamstwie, ze tak naprawdę to oni nie chcą się ożenić, a nie po prostu wszystkie kobiety nimi gardzą.

   @ggol: No chyba tak, jak czytam rzeczy o braku seksu czy interesie to nie wiem czy to na poważnie czy jestem baitowany :D

  •  

   pokaż komentarz

   Po drugie od kilkudziesięciu lat ludzie mają wpajane to, że są najlepsi, że są wyjątkowi. W szkole już nie ma przegranych i porażek.

   @CloudCloud: chyba że urodziłeś sie w patologicznej finansowo lub emocjonalnie "rodzinie" jako nieatrakcyjny fizycznie facet, przez co z braku chętnych nie jesteś w stanie uprawiać seksu nie płacąc za niego w gotówce, wtedy już nie macie problemu żeby takiego kogoś określić jako przegrywa i porażkę.

   Ty naprawdę myślisz, że to jest jakiś rodzaj interesu i opłacalności?

   owszem. Skoro wymagania wobec facetów zakładają poziom materialny, i to zwykle poziom, którego kobieta z reguły nie jest w stanie(czy bardziej zgodnie z rzeczywistością: nie chce) osiągnąć inaczej niż k##@ieniem się, to tak, tworzenie relacji jest tu powodowane opłacalnością biznesową.

   JESZCZE RAZ PYTAM: Po co brać ślub z kobietą, co do której masz podejrzenie, że jest z tobą w imię własnego interesu a nie dlatego, że cię kocha?

   mnie nie pytaj, ja od początku dyskusji twierdzę, że nie ma sensu brac ślubu w ogóle. Zamotałeś się w swojej własnej narracji.

   W życiu bym nie wziął ślubu z osobą co do której choćby w 5% miałbym wątpliwości co do prawdziwości uczucia xD

   a ja bym nie wziął ślubu w ogóle. Zwłaszcza, że ostatnie kilkanaście lat mi bardzo dokładnie uświadomiło, że jakiekolwiek pozytywne uczucia kobiet w stosunku do mnie nie mają prawa wystąpić.

  •  

   pokaż komentarz

   owszem. Skoro wymagania wobec facetów zakładają poziom materialny, i to zwykle poziom, którego kobieta z reguły nie jest w stanie(czy bardziej zgodnie z rzeczywistością: nie chce) osiągnąć inaczej niż k%$%ieniem się, to tak, tworzenie relacji jest tu powodowane opłacalnością biznesową.

   @MUDAMUDAMUDA: Ja jestem gołodupcem a mimo to jakoś partnerka mnie kocha. Przestań zakładać, że wszyscy są materialistami.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja jestem gołodupcem a mimo to jakoś partnerka mnie kocha.

   @CloudCloud: skoro tak twierdzisz, to może tak jest. W moim przypadku to jest niemożliwe, więc moje zdanie zostanie takie jak do tej pory.

   Przestań zakładać, że wszyscy są materialistami.

   nie mam jakichkolwiek weryfikowalnych dowodów, że jest inaczej

 •  

  pokaż komentarz

  Z moich podatków są opłacane renty, więc w sumie ja też płacę za cudze długi alimentacyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  TVPiS żali się na PiS że ma ujowe prawo?

 •  

  pokaż komentarz

  Jedyna opcja to poczekać aż dorosną i pozwać o alimenty na siebie.

 •  

  pokaż komentarz

  co to znaczy "nie chce wziąć pod uwagę"/?