•  

  pokaż komentarz

  @dzejdzejdzej > Gadowski stracił kontakt z bazą. Przykry i bolesny upadek.

  Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Można się z nim nie zgadzać ale faktem jest, że do zrozumienia wywodów pana Gadowskiego potrzebna jest pewna dawka wiedzy. Albo sobie odpuścić...

 •  

  pokaż komentarz

  Warto obejrzeć całość. Kto, co sobie wydedukuje, to jego. Podawane są źródła naukowe, dosyć łatwe do weryfikacji z poziomu uniwersyteckiego. Szarak bez abonamentu za kilka stów $, może nie mieć dostępu do wszystkich tych prac.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wisedom: Pytanie brzmi kto na calej sytuacji skorzysta?
   Dodruk dolca w stanach pozwoli im splacic zadluzenie i znowu przez 10-12 lat beda sie mogli zadluzac. Chiny zaczely eksport, w Europie wszystko sie zatrzymalo. Iran dostal po tylku. Wlosi i Hiszpanie pozbywaja sie starych, bedzie mozna za grosze kupic jakze drogie nieruchomosci w najlepszej do zycia czesci Europy. Z kolei Niemcy drukują Euro, a przynajmniej najwiecej na dodruku skorzystają, słabe euro = tansze bmw/mercedesy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wisedom: Generalnie największą wartością tego materiału jest chronologiczne uporządkowanie tych publikacji i znalezienie w tym ciągu badawczo-rozwojowego. Sam się teraz sobie dziwię jak szybko uwierzyłem w te brednie ze na targu w Chinach wirus przelazł z nietoperza na łuskowca a potem na człowieka (oczywiście to niewykluczone, tylko jakoś tak śmiesznie przypadkowo parę kilometrów dalej jest najbardziej zaawansowane w Chinach laboratorium biologiczne czwartej klasy).
   Brawo dla Pana Witolda za odwagę bo jeżeli ktoś faktycznie zrobił to celowo, nieprzypadkowo czy przez głupotę to będzie wersji z brudnym targiem bronił jak samotna matka 500+, a takich dziennikarzy uciszał czy też wyśmiewał.

 •  

  pokaż komentarz

  skrótowo : wirus wyszedł z Chin, nie wiadomo kto go wypuścił.

 •  

  pokaż komentarz

  Pan dziennikarz poleciał do USA, tam spotkali się z nim naukowcy armii amerykańskiej pracujący nad bronią biologiczną i wszystko mu powiedzieli.

  A koronawirusy nigdy nie atakowały ludzi i dróg oddechowych i paskudny zły Chińczyk tak zmodyfikował. Tylko że przeziębienie zwyczajne jest powodowane przez wirusa z rodziny koronawirusów - co prawda nie SARS-nCOV2 ale nasze polskie cebulackie koronawirusy z Radomia

 •  

  pokaż komentarz

  godzina p?$#@$@enia i mięchania łyżeczką w kawie.

Dodany przez:

avatar dzejdzejdzej dołączył
55 wykopali 34 zakopali 1.5 tys. wyświetleń