•  

  pokaż komentarz

  Starsze osoby potrzebne są wyłącznie po to by oddały głos poparcia. Później mogą w spokoju umierać. Przyniesie to ogromne oszczędności dla rządu.

  źródło: ech.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie, co wyście głupi? Przecież żadnych wyborów nie będzie. PiS ogłosi to za około 2 tygodnie. Jest niemożliwe przeprowadzenie wyborów w takich okolicznościach i żeby nawet 100 Kaczyńskich się zesrało władzą, to nic tutaj nie poradzą. Zainteresujcie się jakie jest zainteresowanie na członków do obwodowych komisji wyborczych - żadne! A podpowiem tylko, że płacić mają ponad 1000 zł. Organizacyjnie będzie to niemożliwe nie mówiąc już późniejszych niezadowoleniu społecznym kiedy ludzie po prostu nie zrozumieją, że zabrania się im wychodzenia z domów i pójścia do kościoła a umożliwia głosowanie w wyborach.

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: jestem zainteresowany, gdzie się zgłosić?

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: Tuż przed wyborami PIS mógłby zacząć ostro tuszować wyniki testów na koronawirusa i ogłosić sukces w walce z epidemią, żeby obywatele już się nie bali. Moim zdaniem nie ma takiej niegodziwości, do której Kaczyński by się nie posunął, by utrzymać władzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: Tuż przed wyborami PIS mógłby zacząć ostro tuszować wyniki testów na koronawirusa i ogłosić sukces w walce z epidemią, żeby obywatele już się nie bali. Moim zdaniem nie ma takiej niegodziwości, do której Kaczyński by się nie posunął, by utrzymać władzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: Łamanie konstytucji i przejęcie sądownictwa też wydawało się niemożliwe.

  •  

   pokaż komentarz

   Zainteresujcie się jakie jest zainteresowanie na członków do obwodowych komisji wyborczych - żadne! A podpowiem tylko, że płacić mają ponad 1000 zł.

   @mentools: znajda się uczynni. pod koniec kwietnia będzie 2000, a jak wciąż mało, to 3000. k##!y zawsze się znajdą za pieniądze.

  •  

   pokaż komentarz

   Tuż przed wyborami PIS mógłby zacząć ostro tuszować wyniki testów na koronawirusa i ogłosić sukces w walce z epidemią, żeby obywatele już się nie bali. Moim zdaniem nie ma takiej niegodziwości, do której Kaczyński by się nie posunął, by utrzymać władzę.

   @lewoprawo: To nie Rosja. Tutaj nie da się zafałszować wyników testów oraz ilości ludzi zmarłych na taką skalę, aby przekonało to opinię publiczną i zmniejszyło poziom strachu w społeczeństwie. Nawet Kaczyński nie podjąłby takiego ryzyka, bo to by się wiązało z utratą zaufania społecznego i powstania podejrzliwości wobec PiSu. Nie po to budowali przez 5 lat zaufanie społeczne obiecywanymi i wypłacanymi pieniędzmi, żeby teraz wszystko stracić w mgnieniu oka.

   Łamanie konstytucji i przejęcie sądownictwa też wydawało się niemożliwe.

   @Hjuman: Było pewne a nie niemożliwe. Daj panie boże wszystkim "zamordystycznym" krajom takiego łamania konstytucji i przejmowania Sądów.

   znajda się uczynni. pod koniec kwietnia będzie 2000, a jak wciąż mało, to 3000. k##!y zawsze się znajdą za pieniądze.

   @Hjuman: Zawsze się znajdą. Tylko nie weźmiesz do Komisji Wyborczej byle Ziutka.

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: A kto miałby elektoratowi PIS powiedzieć, że wyniki są sfałszowane? Oni słuchają i ufają tylko TVP, Gazecie Polskiej, politykom i publicystom PIS. Cała reszta to zdrajcy i sługusy obcych państw, którym nie można wierzyć w ani jedno słowo. Już nie takie rzeczy PIS tuszował swoją propagandą.

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: Dla tych bolszewików z Pis to obecnie świetny temat zastępczy.

  •  

   pokaż komentarz

   Tylko nie weźmiesz do Komisji Wyborczej byle Ziutka

   @mentools: x lat temu w wyborach do sejmu w komisji siedział kolega ze studiów. mieliśmy wtedy po 22 lata. studenci dziennych.

   jak cię przypili, to weźmiesz byle ziutka.

  •  

   pokaż komentarz

   A kto miałby elektoratowi PIS powiedzieć, że wyniki są sfałszowane? Oni słuchają i ufają tylko TVP, Gazecie Polskiej, politykom i publicystom PIS. Cała reszta to zdrajcy i sługusy obcych państw, którym nie można wierzyć w ani jedno słowo. Już nie takie rzeczy PIS tuszował swoją propagandą.

   @lewoprawo: Zgadza się, tylko tutaj jest realne zagrożenie a nie "jakieś tam Sądy". Elektorat PiSu to w większości ludzie wychowani w poprzednim systemie i w mgnieniu oka przypomną sobie stare czasy kiedy Rząd mówił jedno a rzeczywistość była drugim. Niech no tylko poczują się okłamywani.

   Dla tych bolszewików z Pis to obecnie świetny temat zastępczy.

   @wwwooo: Niestety to nie jest dla nich temat zastępczy. To co się teraz dzieje, to jest dla nich KOLOSALNY problem, ale tego nie mogą pokazać. Przyszło się im zmierzyć z realnym kryzysem, już nie tylko zdrowotnym, ale przede wszystkim gospodarczym, bo dla nich nie liczy się człowiek tylko gospodarka; jeżeli ta się rozwija, to mają duże prawdopodobieństwo utrzymania się przy władzy - czyli możliwość wypłat 500+ i innych benefitów. Jeśli tak by się stało, że sytuacja z wirusem się pogłębi albo nie wyhamuje, to mają przesrane. I oni o tym wiedzą.

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: pisałem o nie odwołaniu wyborów. Jestem przekonany, że ich w terminie nie będzie a decyzje odwlekają żeby opozycja i media o tym pisali, odwracają tym uwagę od problemów o których piszesz.

  •  

   pokaż komentarz

   a decyzje odwlekają żeby opozycja i media o tym pisali, odwracają tym uwagę od problemów o których piszesz.

   @wwwooo: Nie, oni po prostu trwają w przekonaniu, że do końca kwietnia sytuacja na tyle się poprawi, że będzie można te wybory zorganizować. Oni w to wierzą i jeszcze najdalej przez 2 tygodnie będą trwać przy tej nadziei. Potem ogłoszą przesunięcie wyborów.

 •  

  pokaż komentarz

  Potrzebna będzie 50% frekwencja by wybory były ważne,
  Albo zrobią głosowanie przez internet, albo frekwencji nie bedzie

 •  

  pokaż komentarz

  A u nas? Nie ma testów - nie ma chorych ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  Ja to wiem pan to wie i pani to wie że to szaleństwo i bomba epidemilogiczna. Ale politycy dla których liczą się tylko rozgrywki przy korytku maja nas jak zwykle za nic. Chyba najlepiej pokazał to wóc Kaczynski starszy dziadek, ale trzęsący polską.