•  

  pokaż komentarz

  Gościara perfidna z lekka...
  I utożsamia strony gejowskie z przeciwieństwiem normalnych serwisów... Ta gościara pewnie pornhub nie widziała:|.
  Kurde...
  I nawet z tym Fayem... nie, tej gościary nie będę bronił.
  Proszę tylko, nie generalizujcie..

  •  

   pokaż komentarz

   O tej stronie nie wiedzialem, dzieki :) .

  •  

   pokaż komentarz

   Debata bardzo ciekawwa. Przyznam, że to mnie nawet zaskoczyło - nie spodziewałem się takiej osoby ze strony katolickiej i do tego kobiety, inteligentna babka, poglądy prezentuje jakie prezentuje, jest dośc ostra w swoich słowach, ale potrafi dyskutować, używać argumentów, popierać je konkretami.

   Co do gejów? Dobrze, że mają swoje strony zamiast obrzydzać ludziom życie zaglądając na inne - jeżeli ktoś nie chce się zniesmaczyć to niech nie zagląda i nie czyta co się pisze na tych portalach.

  •  

   pokaż komentarz

   debata? ona go zakrzyczała ;] rację ma, podzielam jej pogląd i również napawa mnie to obrzydzeniem.. gość słabiutki, mówiąc nie do końca kulturalnie - zahukana p#%$eczka z niego (widać partner dominuje hehe).

   nic z tego spotkania nie wynikło, jedynie dzieci które rano przed tv ślęczą, bo szkoła dopiero na 10 mogły się syfu osłuchać i nie daj Boże na ten gejowski sajt wejść..

  •  

   pokaż komentarz

   Gdybym miał komuś streścić przebieg tego programu z podziałem na role:

   Prowadzący: Dzień dobry.
   Joanna: Lizanie rowów, lizanie rowów...
   Jacek: Ale...
   Joanna: Lizanie rowów, lizanie rowów...
   Prowadzący: Dajmy powiedzieć coś panu Jackowi.
   Joanna: Lizanie rowów, młodzi chłopcy, lizanie rowów...
   Jacek: Ale...
   Joanna: Lizanie rowów!
   Prowadzący: Podajcie sobie ręce.
   Jacek: Ok.
   Joanna: On tą rękę trzymał w rowie!
   Prowadzący: Do widzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Altar, popłakałem się ze śmiechu, po przeczytaniu Twojego komentarza ;)

   O tej dyskusji, szkoda słów, by się wypowiadać. Jedna strona sporu z wyraźną obsesją na pukcie lizania rowów, w ogóle nie pozwoliła nikomu dojść do głosu. Jej argumenty były strasznie cieniutkie.

   Równie dobrze ten gość mógł przynieść wydrukowaną stronkę z jakiegoś portalu randkowego, gdzie byłby profil osoby hetero, płci żeńskiej, podającej się za katoliczkę, która lubi seks oralny, i tym argumentować, że nie chodzi do kościoła, bo tam zapewne wszystkie babcie, po kolei, ciągną druta księdzu na ołtarzu. Idiotyczne rozumowanie.

   Zakończenie w jej wykonaniu - poziom przedszkolny.

  •  

   pokaż komentarz

   Tu się zgodzę, ten portal randkowy dla gejów jest przeciwieństwem portalów dla hetero, w których nie podaje się na każdej stronie rozmiaru penisa i głębokości odbytu czy też nagich zdjęć. Owszem takie treści można znaleźć w serwisach dla hetero ale wtedy nie jest to portal randkowy tylko anons erotyczny.

   Nie owijając w bawełnę, ten portal dla gejów został stworzony tylko i wyłącznie dla organizowania orgii - a oni próbują wszystkim wcisnąć "swój obraz normalności"

  •  

   pokaż komentarz

   @K3ksik : Nie wiemy, czy takie było zamierzenie twórcy, wiemy natomiast, ze takim się stał, co było do przewidzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Bo moderatorzy i cały support team do tego dopuścili, łącznie z panem administratorem który sam tak robi?:>

  •  

   pokaż komentarz

   prawdę mówiąc, ona nie przyniosła wydrukowanych stron z "jakiegoś" portalu, tylko z JEGO portalu (i jego profilu) - więc trudno mówić o nieadekwatności. Trafnie zauważyła, że nazwa gaylife sugeruje, że strona jest o gejowskim sposobie życia. Dobrze też, że wytarła mu twarz lizaniem rowów, bo mocne rzeczy należy mówić w mocny sposób - przejaskrawienie jest tu jak najbardziej na miejscu.

  •  

   pokaż komentarz

   Do waszej wiekszosci... ona byla NIEADEKWATNA bo temat dyskusji mial byc calkiem inny a ona odrazu wystartowala z dobijaniem jej partnera w dyskusji.Typiara wogole bez jakiejkolwiek kultury i zadna z niej katoliczka.Plucie nienawiscia to nie jest postawa chrzescijanska.Nie moge zniesc takich ludzi jak ona...

 •  

  pokaż komentarz

  Wiem że to bardzo ryzykowne.... ale, laski tez lubią oral, anal i lizanie rowów i co.

  •  

   pokaż komentarz

   Super, i oczywiście robią z tego wielkie halo, uczestniczą w hucznych paradach aby zamanifestować swoje upodobania i na forach piszą ogłoszenia, że chętnie poznają jakiegoś ogiera żeby im wylizał.

  •  

   pokaż komentarz

   Bartholomew : no, niektore tak. :P

  •  

   pokaż komentarz

   Niektóre. Może. Ale czy te "niektóre" starają się w publicznych wystąpieniach wywalczyć powszechną deklarację akceptacji ich upodobań? No nie. Ja niekoniecznie muszę sobie zdawać sprawę z istnienia takich kobiet! Czego nie mogę (niestety) powiedzieć o homosiach.

  •  

   pokaż komentarz

   Może te "niektóre" się nie starają, bo nikt głośno nie kwestionuje ich upodobań.

  •  

   pokaż komentarz

   Pawelz89, dobrze powiedziane! :-)

  •  

   pokaż komentarz

   Może dla tego że nie skaczą z tymi upodobaniami nikomu do oczu?

  •  

   pokaż komentarz

   @Bartholomew - wydaje mi sie ze geje w paradach manifestuja brak tolerancji i chca przez to pokazac ze z zewnatrz sa to normalni ludzie jak inni, a nie manifestuja ... rodzaj uprawianego seksu.

  •  

   pokaż komentarz

   @mosbiq
   "wydaje mi sie ze geje w paradach manifestuja brak tolerancji i chca przez to pokazac ze z zewnatrz sa to normalni ludzie jak inni, a nie manifestuja ... rodzaj uprawianego seksu."
   Jak dla mnie to manifestują jaki rodzaj seksu uprawiają, że z zewnątrz nie są normalni oraz, że wszyscy powinni tolerować ich parady.

   Nie ma tylko problemu z normalnymi homoseksualistami i heteroseksualistami którzy nie manifestują tego co i z kim robią w łóżku.

  •  

   pokaż komentarz

   @marw - a jak dla mnie ta "twoja reszta" manifestuje do jakiego kosciola nalezy podczas np. procesji ? i co ? takie "parady" sa ok ? a moze ja nie jestem katolikiem ? to samo dotyczy problemu parad homoseksulistow. Gdyby to byla parada np. zwolennikow radia maryja to jest ok, a jak parada homoseksualistow to juz odrazu SEX ??!! cos przewrazliwiony jestes

 •  

  pokaż komentarz

  świetnie widać konserwatyzm i zacofanie kościoła... i od kiedy to za kochanie drugiego człowieka nie można być katolikiem? nie, żebym był gejem, ale wk##%ia mnie takie nastawienie "gorliwych katolików" pokroju tej babki. przecież jak tak dalej będzie, to każą przestać używać elektryczności, bo to niezgodne z naturą, przestać ubierać się w odzież ze sztucznych materiałów (patrz argument wyżej) i jeść chińskich zupek... a do do podawania ręki i argumentu "nie wiem, gdzie ta ręka wcześniej była", to co, ona nie ma męża? kto wie, jakie świństewka robią w nocy...

  •  

   pokaż komentarz

   Ludziom się wydaje, że KK ma obowiązek przyjąć każdego w swoje szeregi. Ale nie każdy przecież katolikiem jest z definicji. Za to każdy katolikiem MOŻE ZOSTAĆ. I tak jak bycie członkiem dowolnej w zasadzie organizacji wymaga przyjęcia jej reguł, to i bycie członkiem KK wymaga spełnienie pewnych warunków (statut stowarzyszenia spisany z grubsza w 2 tomach Pisma Świętego - do wglądu w każdej placówce).

  •  

   pokaż komentarz

   A dalej KKK i KPK.
   Mogą być katolikami z definicji, jednak wtedy muszą przyjąć pogląd, że żyją w grzechu. I starać się z niego wyjść. Inaczej jest to herezja.
   Właśnie jedyną imho sensowną rzeczą jaką powiedziała ta babka to fakt odstępstwa od nauk-> herezja-> ekskomunika.

   Nikt im nie odbiera prawa do nazywania się katolikami czy próbowania poza tym wyjątkiem żyć po katolicku.
   Z tym że nie mogą nimi być w pełni żyjąc w ten sposób. Taki pogląd KK.

  •  

   pokaż komentarz

   Szkoda w takim razie, że ok. 70-80% katolików nie jest katolikami, bo używa prezerwatyw. Przecież kościół zabrania ich używania, a skoro ktoś nie przyjmuje tej reguły, to nie jest katolikiem. Znaczy w gruncie rzeczy większość katolików to samozwańcy.

  •  

   pokaż komentarz

   Grzeszą, to jedno.
   Trzeba rozpatrywać indywidualnie, czy ktoś grzeszy w ten sposób, bo nie jest świadom, dlaczego nie powinien(zdaniem swojej religii) tak robić, czy dlatego, że nie zgadza się w tej kwestii z Kościołem. Albo jest świadom i się zgadza ale nie potrafi bez tego się obyć(ulega grzechowi).
   Różnie to się rozkłada, nie można też każdego od razu przekreślać...

  •  

   pokaż komentarz

   Te 80% katolików bierze się stąd, że im zwyczajnie nikt dziś w KK nie ośmieli się powiedzieć "Nie jesteście katolikami, bo nie zachowujecie się jak katolicy". A oni z rozpędu pójdą w niedzielę dać na tacę i kopertę księdzu w czasie kolędy też dadzą. No i strach i wstyd przed samym sobą się przyznać, że nie spełnia się warunków do bycia członkiem organizacji. A homosie? Im też wiele kościołów jest w stanie i nieba przychylić, póki mają oni jakieś portfele. Aż szkoda, że żydzi ta niechętnie przychodzą na msze ;/

  •  

   pokaż komentarz

   >świetnie widać konserwatyzm i zacofanie [...]

   Świetnie widać kołtun i funkcjonalny analfabetyzm młodzieży wykształconej w III RP. Nie za kochanie bliźniego jest się wykluczanym z kościoła, ale za zwalczanie zasad na których się opiera ten kościół. Nie pasują ci te zasady, to ich nie stosuj i nie podawaj się za katolika. Ale miej tyle przyzwoitości, żeby przynajmniej nie pluć na ludzi, dla których te zasady coś znaczą (chociaż chyba za dużo wymagam).

  •  

   pokaż komentarz

   @BioZ

   Trzeba rozpatrywać indywidualnie, czy ktoś grzeszy w ten sposób, bo nie jest świadom, dlaczego nie powinien(zdaniem swojej religii) tak robić, czy dlatego, że nie zgadza się w tej kwestii z Kościołem. Albo jest świadom i się zgadza ale nie potrafi bez tego się obyć(ulega grzechowi).

   Jak Ci sie wydaje, ilu z tych, którzy deklarują się za katolików i używają prezerwatyw, nie wie o tym, że Kościół tego zabrania? Wydaje mi się jednak, że zdecydowana większość dobrze wie jakie jest stanowisko Kościoła w tej spawie, ale nadal prezerwatyw używają, bo po prostu z tym poglądem KK się nie zgadzają.

   Można więc przyjąć, że są heretykami i powinni zostać ekskomunikowani.

  •  

   pokaż komentarz

   No, chyba coś koło 3/4 będzie:D.
   Może nie wiedzą o ekskomunice? Wtedy przydałoby się uświadomić.
   Może mają to w dupie? Ale wtedy to nie są raczej katolicy, to są ludzie którzy zostali jedynie dla tradycji rodzinnej wychowani w tej wierze imho.
   Nie wiem, nie mam zamiaru ostatecznie rozsądzać.

  •  

   pokaż komentarz

   Samowykluczenie się z kościoła następuje po złamaniu określonych zasad i jedną z nich jest, że nie wolno publicznie walczyć z nauczaniem kościoła katolickiego, co tamci panowie uczynili. Jeżeli używasz gumek to nie łamiesz tamtej zasady, tylko grzeszysz, a to jest coś zupełnie innego.

  •  

   pokaż komentarz

   Jasne. Logika katolika - przyznanie się w telewizji do tego, że jest się gejem jest publiczną walką z zasadami kościoła i równa się ekskomunice. Przyznanie się w publicznej sondzie lub debacie do tego, że używa się prezerwatyw jest tylko grzechem. Hipokryzja do kwadratu.

  •  

   pokaż komentarz

   O mamo, ale to ostatnie jej zdanie to już chamstwo...
   "Nie podam panu ręki, bo nie wiem, gdzie ta ręka przed chiwlą była..."
   8-O
   Ja bym odpowiedziała: "Tam gdzie pani ręka."

  •  

   pokaż komentarz

   mógł odpowiedzieć "jak tam gdzie Twoje usta to może i faktycznie lepiej nie" albo "stosując ta logikę ja nie dam Ci buzi"

  •  

   pokaż komentarz

   o stronka już działa widze

  •  

   pokaż komentarz

   histeryczka, fanatyczka.. a, i idiotka tez.

   fajny ten kawalek okolo 8:10 jak sama sie pojechala. ktos kto mowi, ze jest katolikiem a nie wykazuje tolerancji oraz milosci blizniego to wlasciwie katolikiem nie jest. jak sama mowi, czyny sa wazniejsze.

  •  

   pokaż komentarz

   a nie, zapomnialem, przeciez ze wszystkiego mozna sie wyspowiadac i wtedy ma sie totalny reset. to nawet latwiejsze niz "kilka zyc" jakie sie dostaje w grach.

  •  

   pokaż komentarz

   Homoseksualiści nie mogą przystępować do komunii świętej?? A ja zawsze myślałem, że wszyscy mogą...

  •  

   pokaż komentarz

   Geje - gejami, tolerancja - tolerancją, ale jeśli faktycznie na tej stronie znajdują się takie "pikantne szczegóły" to ... n/c. I niech gościu nie pieprzy głodnych kawałków, że takie rzeczy są na stronach hetero (typu randka.pl, sympatia.pl itd)

   Szkoda jeszcze, że ta klientka nie potrafi normalnie rozmawiać ... Większość zdań prowadzącego i tego geja została przerwa przez panią z www.kosciol.pl :)

  •  

   pokaż komentarz

   *przerwana
   Sorry za multikomentarz:) Ostatnio dowiedziałem się o czymś takim jak Prawo Godwina:
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
   i jest to genialna rzecz, sprawdza się w 100% nie tylko na forach dyskusyjnych !!!

   i jeśli chodzi o tą konfrontację:
   wątek, w którym w jednej z wypowiedzi pojawia się porównanie do nazizmu lub Hitlera, uważany jest za skończony oraz uważa się, że osoba, która użyła porównania dyskusję "przegrała"
   wychodzi na to, że pani z www.kosciol.pl przegrała ;] (08:00)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie chcę bronić tutaj kogokolwiek, tylko dać sprostowanie:
   Nie chodzi o to, że geje nie mogą przystąpić do komunii, tylko osoba żyjąca w grzechu. Jakby gej nie uprawiał seksu, tak samo jak heteroseksualista nie uprawiający seksu może się wyspowiadać i przystąpić do komunii. Gej jak i heteroseksualista uprawiający seks pozamałżeński (tutaj gej ma gorzej, bo nie może przystąpić do związku małżeńskiego z innym gejem) nie mogą przystąpić do komunii.

  •  

   pokaż komentarz

   altruista: wątpliwe stwierdzenie, że przegrała. Ona po prostu nie dała mu żadnej możliwości obrony, nagła śmierć, zasypała go "lizaniem rowów" :D

   Ja tu widzę, że sporo obrońców gejów się zebrało, zasypują tych którzy popierają tą kobietę minusami.

  •  

   pokaż komentarz

   @einer Nie wziąłeś pod uwagę tego, że spowiadając się nie dostajesz z automatu rozgrzeszenia. Poza tym bzdury pleciesz - żaden reset, żadne kilka żyć.

   Spowiedź musi być szczera to raz, poprzedzona rachunkiem sumienia i co najważniejsze - żalem za grzechy. To nie jest tak, że wpadasz do konfesjonału, coś tam wybąkasz i można zaczynać od początku. Spowiedź jest wtedy po prostu nieważna.

   Zresztą spłyciłeś ten jeden z najważniejszych dla katolika sakramentów do chwytliwego hasełka (plusy, plusy...) także mój dalszy komentarz jest zbędny.

  •  

   pokaż komentarz

   to teraz mi obiecaj, ze ten najswietszy sakrament sprawi, ze ta pani po spowiedzi w najblzsza niedziele (bo zakladam, ze sie spowiada raz na tydzien), odczuciu skruchy, pokucie itp nagle sie odmieni i przestanie czuc obrzydzenie bliznim czlowiekiem tylko na tej podstawe, ze nie akceptuje jego odmiennosci i wolnosci.

   psychologia nie zna skruchy, pokuty ani naglych odmian charakteru (chyba, ze spowodowanych mocnym zalamaniem nerwowym albo mocnym praniem mozgu).

  • więcej komentarzy(2)

 •  

  pokaż komentarz

  "Nie każdy musi, każdy może." W jakim kraju ty żyjesz? KK prowadzi nabór wśród noworodków. Nikt ich się o zdanie nie pyta. One MUSZĄ zostać katolikami a nie MOGĄ. Żadnych warunków spełniać nie muszą.

  •  

   pokaż komentarz

   KK prowadzi nabór?
   Jak Ci źle to miej wyrzuty do rodziców, że ulegli i chcieli Cię w tej wierze wychować... albo że nie mieli siły powiedzieć społeczeństwu że nie chcą tak jak wszyscy.

   To wola rodziców decyduje o ochrzczeniu dziecka, KK to nie wiedźmini.

  •  

   pokaż komentarz

   KK nikogo nie przykuwa łańcuchami do ołtarza.

  •  

   pokaż komentarz

   barto.. a slyszales o problemach jakie niektorzy maja przy apostazji? mimo, ze wychodza z kosciola to wciaz w ksiegach i w statystykach widnieja, wiec tak - sa przykuci.

  •  

   pokaż komentarz

   Pocket ja akurat żadnych problemów nie miałem w tej kwestii lecz wiem, że ludzie takie napotykają. Prawo jest po naszej stronie. Wystarczy je stosować. Postraszysz czarnego paragrafem i zmięknie.
   Kler to rak ale uleczalny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bartholomew, BioZ
   Fizycznie nie przykuwa. Ale jeśli od początku wlewa ci się do głowy jakieś poglądy, to trudno mówić o tym, że masz wolny wybór i możesz je łatwo odrzucić.
   Oczywiście, że to wina rodziców. I oczywiście, że kk bardzo dba o to, by rodzice już od początku kierowali dziecko we "właściwą" stronę. Myślę, że uczciwszy jest chrzest i decyzja o wstąpieniu do kościoła podejmowana, gdy już jesteś dojrzały. Tyle, że wtedy znacznie mniej osób decydowało by się na przystąpienie do tej właśnie organizacji.

  •  

   pokaż komentarz

   KK nie prowadzi naboru. Jak ci nie pasuje, że cię rodzice ochrzcili to się wypisz z Kościoła. Więzienia za to nie grozi, a w piekło przecież nie wierzysz.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja mam duży żal do rodziców o to, że mnie ochrzcili. Na szczęście nie byli zbyt wytrwali by mnie (i siebie) przymuszać do praktykowania tej religii. Akt apostazji wydrukowany już czeka, tylko jakoś nie mam kiedy go zanieść do parafii chrztu.

   @Karus: Szacun za to, że się zdecydowałeś.

  •  

   pokaż komentarz

   A tam gadacie, ja podczas bierzmowania zrezygnowałem z praktykowania (modlenie się od rzeźb/obrazków to jest grzech! A u mnie w kościele modliłem się do wielkiego obrazka matki bożej, już nie wspomnę o Jasnej Górze, ta sama akcja - ludzie się modlą do obrazka). W ogóle akcje typu spowiedź u księdza (czym on się ode mnie różni, skoro ma moc rozgrzeszenia? Spowiedź to pozostałość z średniowiecza, kiedy KK dorabiał sobie na "rozgrzeszeniu"), lanie wodą święconą (naprawdę wierzycie w to?), modlenie się do obrazków i księdza w Boże ciało to jest dla mnie średniowiecze.

  •  

   pokaż komentarz

   A sabort bardzo dobrze mówi, teraz jest nabór wśród noworodków, potem jeśli twoi rodzice są katolikami, to zazwyczaj nie masz wyboru i uczysz się o chrześciaństwie aż do liceum... A teraz jak w gimnazjum masz pałę z religii to nie zdajesz! Czyli wnioski - namawiają Cię przez około 16 lat życia, że jesteś katolitkiem, więc w jakiś sposób jesteście na pewno już "zwerbowani" w KK.

   Kościół katolicky jest w sumie OK, ale on tkwi dalej w średniowieczu.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie zapominajcie, że w dzisiejszych czasach wszystko jest na sprzedaż, religia też musi się sprzedać żeby mieć $$$... Nikt wam nie wybuduje kościoła, czy meczetu z niczego. Dlatego tym większa strefa wpływów Watykanu tym więcej $$$. Już nawet nie mówie o szarlatanach co sprzedają biednym moherom "różańce szczęścia", czy obrazki z papieżem :/ Na przykład ta pani na pewno bardzo chętnie wystąpiła w programie TVN24 - ot. karierowiczka. Gościu wyglądał bardziej na idealistę, ale zabrakło mu "jaj" XD

   Pozdrawiam
   P.S. Wkleiłbym cały tekst do jednego komentarza, ale nie mogłem tak zrobić, nie wiem dlaczego... Może to przez Firefkosa?

  •  

   pokaż komentarz

   @altruista
   Stwierdzam, że masz małe pojęcie o Wierze i KK, nie ma chyba sensu prostować tych wypowiedzi.

   "teraz jest nabór wśród noworodków, potem jeśli twoi rodzice są katolikami, to zazwyczaj nie masz wyboru i uczysz się o chrześciaństwie aż do liceum..."
   Zabraniasz rodzicom wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami? Bredzisz.

   "nawet nie mówie o szarlatanach co sprzedają biednym moherom "różańce szczęścia", czy obrazki z papieżem"
   Sprzedawanie obrazków do szarlataństwo? Nie przesadzaj, chociaż faktem jest, że ludzie często zapominają, że modli się do Boga a nie do obrazka.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie, ale żeby go sprzedaż wmawiasz że obrazek jest błogosławiony przez samego papieża to ekhem....
   Zabraniasz rodzicom wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami?
   Nikt nikomu nic nie zabrania, mówię tylko, że chcąc-nie chcąc jesteś w jakimś stopniu już "zwerbowany" do KK (Twoi rodzice też byli tak nauczeni ;]).Bo po co kazali mi brać komunię, latać do spowiedzi itd, skoro nie jestem teraz katolikiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @altruista
   "Nie, ale żeby go sprzedaż wmawiasz że obrazek jest błogosławiony przez samego papieża to ekhem.... "
   Widzisz różnicę między kłamaniem na temat obrazka z papieżem a kłamaniem na inny temat? Ja nie widzę.

   "mówię tylko, że chcąc-nie chcąc jesteś w jakimś stopniu już "zwerbowany" do KK"
   OK, ale nie jest to wina KK tylko tego, że większość obywateli chce być w KK i tak wychowuje swoje dzieci. Jak stajesz się dorosły to możesz dalej trzymać się tego czego nauczyli Cię rodzice bądź nie, wolna wola, miej pretensje do rodziców.

   Do KK zapędzają swoje dzieci rodzice, co jest ich prawem, do szkoły zapędza dzieci państwo, to też jest jego prawo? Na razie nie jest to tragiczne, ale jak będzie przymusowe wychowanie seksualne lub treningi "tolerancji" jak na zachodzie próbuje się wprowadzić to zrobi się z tego problem.

  •  

   pokaż komentarz

   Pała z religii = nie zdajesz
   Religia liczy się do średniej na maturze...

   Myślisz że KK nie ma z tym nic wspólnego?

  •  

   pokaż komentarz

   Obawiam się, że to przez demokrację, a nie przez KK.

   W demokracji wprowadza się takie prawa jakie pasują większości, tak się składa, że większość ludzi w Polsce uważa się za katolików i uważa, że dzieci powinny się uczyć religii tak samo jak matematyki. Kolejny przykład jak przez demokracje społeczeństwo jest zniewalane, ale nie chciałbym rozpętać dyskusji na temat wad tego ustroju.

  • więcej komentarzy(5)