•  

  pokaż komentarz

  wejdź na www.mastercard.com
  Połóż kamień na F5
  Zostań hakerem
  ....
  Profit !

 •  

  pokaż komentarz

  Nie mów tego głośno, bo gro słuchaczy trójki oddałoby za tę stację życie.
  Twierdzenie, że stacja ma nieprofesjonalizm, uwłacza w ich wysokie intelektualne ego.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Ja się tylko zastanawiam, czy jest jeszcze w Polsce jakieś bardziej "gadane" radio, którego warto słuchać? Przez wiele lat namiętnie siedziałem przy TOK-FM'ie, ale poziom indoktrynacji na antenie tego radia i stężenie propagandy na cm^3 pomieszczenia skutecznie mnie zraziły. Kiedyś Trójka wydawała mi się neutralniejsza, więc do niej wróciłem. Pasmo porannych "debat" politycznych sobie darowuję, ale jak czasem słyszę wiadomości to włos się na głowie jeży. Gdybym nie wiedział, o czym mówiono to właściwie zostałbym wyłącznie zdezinformowany. A teraz już czekam na lecące kamienie: Mann, Niedźwiecki też wydają się jacyś wypaleni, wypełnieni samouwielbieniem dla swojego głosu, podobnie jak reszta "starej gwardii".

   Acha, samą muzykę wolę sobie puścić z kanałów internetowych albo lokalnej playlisty.

  •  

   pokaż komentarz

   @PlonacaZyrafa: najgorsze są pasma w stylu za a nawet przeciw, w których nic konkretnego się nie mówi, a tematy poruszane tam to tzw. kij w mrowisko, czyli zawsze podnoszące ciśnienie, o których rzeczywiście można byłoby rozmawiać, ale rozmowa nie może trwać jedno zdanie, czy dwa, bo samo wyłożenie tematu zabrałoby mnóstwo czasu (np. problem "piractwa", który z perspektywy psychologicznej, czy socjologicznej jest bardzo ciekawy, ba nawet ze strony historycznej! i by zacząć o tym rozumieć, trzeba wyjść od podstaw, które sięgają daleko w przeszłość, tymczasem tam program polega na tym, że jeden gość telefonicznie coś nagada od rzeczy, a potem przez godzinę wszyscy się "napieprzają" tak na prawdę w ogóle nie sięgając sedna problemu).

   Swoją drogą, bodajże Zetka chce iść w format trójki, a to oznacza, że wreszcie powstanie normalna konkurencja, która wreszcie udowodni leniom trójkowym, że na tym formacie można zarabiać, a nie tylko żebrać o datki na radio i mówić, że ten format to nisza. :)

   Niestety, ale słuchacze trójki są analogiczny do słuchaczy radia Maryja. Religią tu co prawda jest "muzyka niszowa", która niewiele z niszowością ma wspólnego, ale ok., a reszta to dojenie kasy z ludzi. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @PlonacaZyrafa: Jeśli chodzi o TOK FM to rzeczywiście pasma rannego i popołudniowego nie można słuchać. Głównie audycję polityczne prowadzone przez lesbijkę i geja. Słuchając ich można odnieść wrażenie, że w Polsce na potęgę biją murzynów i arabów, szczególnie policja.
   Za to audycji wieczornych żadne radio nie pobije. Audycje trwające po 45-50 praktycznie na wszystkie tematy, ciekawi goście, którzy do końca mogą się wypowiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium:
   Nie mów tego głośno, bo gro słuchaczy trójki oddałoby za tę stację życie.
   Twierdzenie, że stacja ma nieprofesjonalizm, uwłacza w ich wysokie intelektualne ego.


   Dwa krótkie zdania, a naliczyłem 1 orta, 2 stylistyczne i 1 frazeologiczny. Razem 4 byki.
   Jak Ty, człowieku, zdałeś maturę?

  •  

   pokaż komentarz

   @Farquart: nie krępuj się, wymień wszystkie, to zdradzę ci sekret zdania matury.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Napinasz sięj jakby co najmniej Manna nasrał ci do pierogów.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium:
   Z przyjemnością :)

   Nie mów tego głośno, bo gro słuchaczy trójki oddałoby za tę stację życie.
   Twierdzenie, że stacja ma nieprofesjonalizm, uwłacza w ich wysokie intelektualne ego.


   1) Nie "gro", tylko "gros". Nawiasem mówiąc, nic nie wk!#%ia tak, jak kiedy ktoś chce brzmieć mądrze używając wyrazów obcych, a nie umie ich nawet napisać.
   2) "stacja ma nieprofesjonalizm" - czy można "mieć" nieprofesjonalizm? Można co najwyżej być nieprofesjonalnym.
   3) "uwłacza w" - czy można uwłaczać w coś? Nie, nie można. Uwłacza się czemuś, a najczęściej komuś.
   4) "uwłacza w (...) ego" - czy można "uwłaczać ego"? Jeśli nie poruszamy się w kręgu twórczości futurystów albo Mirona Białoszewskiego, to raczej nie. Można uderzać w ego, ranić ego, ale "uwłaczać ego"?
   5) "wysokie intelektualne ego" - czy ego może być "intelektualne"? Litościwie załóżmy, że to taka licentia poetica. Ale "wysokie"? Ego może być rozdmuchane, nadęte, przerośnięte, wybujałe... Ale "wysokie"? Toż to nie góra :)

   Reasumując - kpisz chłopie z "wysokiego intelektualnego ego" słuchaczy Trójki, a niestety swoim pseudomądrym bełkotem wystawiasz świadectwo sobie samemu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Farquart: bardzo dobrze, dostateczny :)

   Z drobnymi parę "ale"

   1. kwestia gro :
   http://swo.pwn.pl/haslo.php?id=10073
   Niestety obawiam się, że kwestie tego by brzmieć mądrze możesz sobie między bajki włożyć, ja resztę owej wypowiedzi. Przykro mi bardzo.

   2. "stacja ma nieprofesjonalizm" - z założenia miała być to zagrywka ironiczna, jak całe drugie zdanie, albo nie wyszła, albo nie załapałeś. Jeśli te pierwsze, to chylę czoła i w takim razie tu się zgadzam, choć aż za bardzo drugie zdanie bije w oczy by nie załapać - uwaga, będzie intelektualne słowo - stylizacji. Może nie za ambitnej, bo czego wymagać po poście pisanym w kilkanaście sekund, ale zawsze.

   3 i 4. uwłacza w - tutaj będę bronić tezy ironii poprzez stylizację. Jeśli uprzesz się, że na głowę mi się upadło, to walczyć nie będę, tylko przyjmiemy, że masz rację, a ja mam braki w edukacji ;)

   5. wysokie intelektualne ego - wciąż ironia, a nawet jej pointa, a dokładniej ironia poprzez hiperbolizację.

   Reasumując
   a) ciężko określić moją płeć, gdyż nie przedstawiam się ani w formie męskiej, ani żeńskiej, stąd stwierdzenie "kpisz chłopie" może być obraźliwe
   b) któż ci powiedział, że w ogóle mam maturę za pasem? ;)

   i
   c) a tak w ogóle, to bardzo się cieszę, że chciało ci się tyle czasu poświęcić, by wszystko rozbić na czynniki pierwsze. Co prawda, niepotrzebnie wmieszałeś w to w miarę agresywne emocje, ale spokojnie, jest we mnie tyle wyrozumiałości, że się nie odgryzę, choć oczywiście można byłoby tę wymianę poglądów puścić w stronę trollową i skończyć na tym, że jechalibyśmy sobie wyzwiskami ;) .
   Pozdrawiam :)

  •  

   pokaż komentarz

   @krzat: u nas się mówi: "i co się napinasz jak baranie jaja", ale Twoje to jakieś bardziej świąteczne jest ;).

  •  
   f..........n

   -3

   pokaż komentarz

   @simperium: Gdybyś miała profesjonalizm, to byś zaczęła rozumieć, że to co napisałaś uwłacza w język polski, istoto myśląca z wysokim intelektualnym ego.

 •  

  pokaż komentarz

  Większej grupy, jeszcze że niby pewnie organizował ^^, nie sądzę, Polskie newsy zawsze są "dziwne"

  The teenager has already confessed to his involvement in the attacks on Visa's, MasterCard's, and PayPal's websites. All three companies cut WikiLeaks off to distance themselves from the organization's release of U.S. diplomatic cables.
  The attacks by Anonymous have involved thousands of people working together, and at this point there is no indication that this teen played a particularly central role.
  Other companies, most recently Amazon, have been called out as potential Anonymous targets. Given the group's track record, we wouldn't expect this arrest to send them running for cover.

  http://www.wired.com/threatlevel/2010/12/wikileaks_anonymous_arrests/

  •  
   b..........l

   +18

   pokaż komentarz

   @Insane: Najfajniejsze jest to, że te p%$%y, "wielcy gracze", naprawdę trzęsą portami przed "bandą gówniarzy". Dla dziennikarza zwykły DDoS to niesamowicie wybitny atak, zorganizowany przez jakąś "organizację".

   :-D Cel osiągnięty.

  •  

   pokaż komentarz

   jutro napiszą, że handlował też narkotykami i oddział SWAT zabezpieczył 0,2 grama marihuany, a gościowi grozi kilka lat w więzieniu

  •  
   p....k

   +9

   pokaż komentarz

   @le_vampire: Gdybyś zadał sobie ten trud przeczytania "artykułu", to byś wiedział, że miało to miejsce w Holandii, więc raczej za te 0.2 grama marihuany nic by mu nie groziło.

  •  

   pokaż komentarz

   @le_vampire: Jeszcze mu gwałt dorzucą, i zapewne tylko dlatego że VISA, Mastercard i Interpol o to zadbają. Machina ruszyła, zastraszać trzeba, napiszemy jeszcze kilka FAKE newsów a może 4chan odpuści. Za godzinę zapewne po badaniach DNA dowiemy się że ów nastolatek jest synem Juliana Assagne.

  •  

   pokaż komentarz

   może niech go powiążą z al-kaidą i wsadzą za terroryzm do tajnego więzienia w Polsce

  •  
   f..........n

   +4

   pokaż komentarz

   @Insane: Głupi dzieciak - przecież mógł powiedzieć, że jeszcze wczoraj miał wirusa, który z jego komputera zrobił zombie dla jakiegoś botnetu. Zorientował się dopiero niedawno, bo akurat w czasie ataku na mastercard siedział na facebooku i zaczęło mu mulić. Kiedy tylko zauważył nadmiarowy ruch, odłączył maszynę od sieci i usunął wirusa - oczywiście żadnych szczegółów już nie pamięta. Będą karać za niezabezpieczone komputery osobiste?

 •  

  pokaż komentarz

  Szesnastolatek jest prawdopodobnie członkiem większej grupy hakerów
  Duuużo większej. Tylko nie wiem czy hakerów.