•  

  pokaż komentarz

  Jak byc obrażonym Islamusem z powodu własnej religii kiedy twoja własna religia jest jaka jest ¯\_(ツ)_/¯. Poziom zrypania uczelni bezcenny.

 •  

  pokaż komentarz

  Po 48 godzinach groźby śmierci pod adresem uczonego nasiliły się do tego stopnia, że zmuszony był ukrywać się wraz z żoną, ośmioletnim wnukiem i 85-letnimi rodzicami. Scottsdale Community College zamiast bronić akademickiej wolności uczonego, odciął się od atakowanego profesora.

  Kultura akademicka w Stanach. Tam się nie da zrobić cokolwiek socjalnego bez obrażania jakiejś mniejszości. A jak sie już obrazi to pogróżki i zero wsparcia od uczelni w obawie przed oskarżeniem jej. Stabilnie

 •  

  pokaż komentarz

  Mógł jeszcze zapytac ile lat miala Aisha kiedy Mahomet się z nią hajtnął i ile miała lat kiedy zaczął z nią uprawiać sex.
  Odpowiedź:

  pokaż spoiler 6 lat, 6 lat ale "tylko" stosunek udowy, 9 lat pełen stosunek

 •  

  pokaż komentarz

  No tylko że z tych 3 pytań tylko jedno można by uznać za objektywne (nr.2), znaczy... nie widać na pierwszy rzut oka aby było w sposób jasny nieobjektywne tak jak pozostałe, ale nie wiem co by wyszło jakby się w to wgryźć.
  Te pytania i "prawidlowe" odowiedzi to jest kuźwa żart: wsadzenie wszystkich odłamów islamu których jest od diabła i trochę do jednego wora powiedzenie że to są wszystko ci szaleni wahabici co się wysadzają.

  Gdyby gdzieś studenci dostali pytania postawione w stylu:
  Jaką religię wyznawała większość SS-manów? (odp. chrześcijaństwo)
  Ochrona kapłanów gwałcących dzieci jest ... w chrześcijaństwie (odp. nakazana/dozwolona)

  To by wam d. popękały z tej manipulacji. Co trzeba mieć we łbie aby nie dostrzegać tego tutaj?

  •  

   pokaż komentarz

   Co trzeba mieć we łbie aby nie dostrzegać tego tutaj?

   @KaloszSzatana: Ty myślisz, że ktoś kliknął w artykuł. Tu większość czyta nagłówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @KaloszSzatana: oczywiście masz rację. Ale też oczywista jest różnica pękania dupy od zbiorowych gróźb śmiercią skieowanych w ciebie i całą twoją rodzinę przez wyznawców religii pokoju.

   objektywne
   Prawie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Po 48 godzinach groźby śmierci pod adresem uczonego nasiliły się do tego stopnia, że zmuszony był ukrywać się wraz z żoną, ośmioletnim wnukiem i 85-letnimi rodzicami. 

   @oderwany_od_Widel: no ktoś nie czytał zdecydowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @LubieSzaszylkiZLublina: a co to ma do tego, że nie rozumiesz skąd takie pytania?

  •  

   pokaż komentarz

   @KaloszSzatana: XXI wiek, a oni niezależnie od odłamu, traktują kobiety jak zwierzęta, tu nie ma o czym rozmawiać, to trzeba zaorać.

  •  

   pokaż komentarz

   @oderwany_od_Widel: właśnie zakumałem, bo nie bardzo wiedziałem o co chodzi :P

  •  

   pokaż komentarz

   @MagicznyToudi: feminizm i lewica też traktuje kobiety jak zwierzęta tylko innego typu, więc rozumiem ich tez nalezy zaorać?

  •  

   pokaż komentarz

   @oderwany_od_Widel: @LubieSzaszylkiZLublina
   No oczywiście że kierowanie gróźb śmierci jest godne potępienia, muszę to mówić? XD
   Tylko że tu mamy narrację że "hurr złe muslimy się obrażajo bo profesur powiedział o nich prawdę durr".

   Tak na marginesie to zaczynam trochę wątpić w prawdziwość tego wydarzenia, względnie renomę uczelni bo te pytania są zwyczajnie idiotycznie proste. xd
   Temat terroryzmu jest w końcu z punktu widzenia naukowego skoplikowany: można badać jak na radykalizacje wpływa struktura wiekowa, doświadczenie wojny czy innych katastrof, jakie odłamy są szczególnie wrażliwe na terrorystyczną agitację, omawiać przykłady organizacji terrorystycznych: ISIS, Al Ka'ida itd.
   A tu pytanie jak dla gimbazy. XD

  •  

   pokaż komentarz

   @KaloszSzatana: nie rozumiem w którym miejscu odnosisz się do mojego komentarza, poza tym:

   No tylko że z tych 3 pytań tylko jedno można by uznać za objektywne (...) Te pytania i "prawidlowe" odowiedzi to jest kuźwa żart (...)

   (...) bo te pytania są zwyczajnie idiotycznie proste.

   mam wrażenie, że nadal nie doczytałeś.

  •  

   pokaż komentarz

   @szaloneneutrino: jeśli mówiąc femiznim mamy na myśli równość i takie same szanse niezależnie od płci to nie, natomiast jeśli chodzi o parytety, gadanie że nie ma różnic między kobietami a mężczyznami, czy że płeć to konstrukt społeczny, to tak, zaorać w p@?!u.

  •  

   pokaż komentarz

   Ochrona kapłanów gwałcących dzieci jest ... w chrześcijaństwie (odp. nakazana/dozwolona)

   @KaloszSzatana:
   1. Prawicowiec atakuje islam (Aisha, załóżmy)

   2. Ateista: ale księża gwałcą dzieci!
   (Moje pytanie ile tych księży na ogół? I czy to pedofile pchają się do kleru, czy kler robi nagle z człowieka 20+(seminarium) pedofila? Czy jest to w założeniach prawa kościelnego, by gwałcić dzieci, czy może jest nakaz wstrzymywania się od jakichkolwiek stosunków z kimkolwiek?)

   3. Nigdy, przenigdy nie ma od ateistów ataku na uczonych w religii sędziów islamskich (brak rozdziału religii od państwa) udzielających ślubów nieletnim lub dorosłym przymuszonym przez rodzinę, w islamskich państwach. Lub doradzających w Londynie wywóz dziewczynki do Pakistanu, względnie przywóz stamtąd "żony". Udzielających zgody na dożywotnie rodzenie dzieci gwałcicielowi, o przepraszam, mężowi i uzależnienie od niego ofiary na całe życie, co ma kolejne reperkusje psychiczne. Ilość tych ślubów jest liczona w milionach na państwa. W niektórych większość kobiet w wielomilionowym państwie wychodzi za mąż poniżej 16 roku życia, m.in Somalia. I jest to legalne w świetle szariatu. Mało tego, owi islamscy sędziowie uczeni w religii, udzielający religijnego ślubu, sami mają prawo mieć żonę w jakimkolwiek wieku uznawanym przez szariat. Prawa świeckie nie są zobowiązujące, jeśli stanowią inaczej niż prawo szariatu w świetle tzw. klauzuli zgodności z szariatem. To jest bez poruszania patologicznej wysokości statystyk ich przestępstw seksualnych w Europie.

   4. Jestem tu 6 lat. Jeszcze nigdy w życiu jakikolwiek ateista nie potępił tego faktu przy okazji ataku na księży. Wszyscy w odpowiedzi na atak na islam, atakują chrześcijaństwo. Natomiast wszyscy mówią równo, że chrześcijaństwo i islam to to samo. I że jednakowa tolerancja dla wszystkich religii XD. Idioci myślą, że jak muzułmanin nie chodzi do meczetu, to nie kieruje się szariatem, który stanowi podstawę konstytucji ich państw, poza Maroko i Libanem.

  •  

   pokaż komentarz

   @empty_silence: 1 i 2.
   Nie chodziło mi o to aby udowadniać że "księża gwałco dzieci". Chodziło aby na podsatwie analogii pokazać że tamte pytania z testu były tendencyjne i zmanipulowane. Dlatego stworzyłem podobne tendencyjne i zmanipulowane pytania dot. chrześcijaństwa aby pokazać że ten muzułmańsku student nie obraził się bez podowu.
   Geneza problemu pedofilii wśród duchownych jest złożona: nie da się wskazać jednego czynnika który wyjaśnia ją w całości i nie mam czasu ani ochoty się w to wgryzać.
   3 i 4.
   Wiesz czemu ateiści w Polsce nie atakują nauczania muzułmanów?
   Bo muzułmanów tu praktycznie nie ma. Tak samo nie ma buddystów, hinduistów, sikhów więc ich nauki nie mają wpływu na funkcjonowanie społeczeństwa poza wąskimi grupami wyznawców tych religii.
   Nigdy nie widziałem aby do telewizji wszedł jakiś imam czy rabin mówił że np. niektórym ludziom nie można udzielać ślubów bo "Polska to kraj muzułmański/ żydowski".
   Nie znaczy to że te religie nie mają elementów które są złe.
   Oczywiście małżeństwa z przymusu to katastrofa i powinny być zabronione: tak samo jak np. obrzezanie niezależnie od płci czy kąpiele w najbrudniejszej rzece świata.

   Tak na koniec to wspomnę że oficjalne nauczanie KK też stwierdza że prawo religijne jest ważniejsze od państwowego. xd

  •  

   pokaż komentarz

   jeśli mówiąc femiznim mamy na myśli równość i takie same szanse niezależnie od płci

   @MagicznyToudi: To nie jest feminizm.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak na koniec to wspomnę że oficjalne nauczanie KK też stwierdza że prawo religijne jest ważniejsze od państwowego. xd
   Nie. Istnieje coś takiego jak konkordat - też omawiany na religii. On ustala, którymi działami zajmuje się prawo kościelne, a którymi prawo świeckie. Nie pokrywają się. Np. większość nauczania dziecka wg prawa kościelnego jest w rękach państwa i program jest wynikiem konsensusu obywateli i woli państwa (zaznaczone), a nie np. widzi mi się księży, jak było w przykościelnych szkółkach kształcących w średniowieczu biedotę i chłopów (przed powołaniem Komisji Edukacji Narodowej, uczyli alfabetu i liczb, każda parafia miała taką). W sprawie nauczania religii świeckie prawo doszło do konsensusu z kościołem w czasach jak konkordat został spisany.

   Ciężko, żeby prawo świeckie nakazywało nam pod groźbą grzywny lub więzienia nie kłamać mamie, że robisz lekcje, jak chce się wysłać do sklepu. Albo nie kłamać żonie, że robisz projekt, jak prosi cię o pomoc (grzech lenistwa i kłamstwa jednocześnie). Ale już prawo duchowe się tym zajmuje i tłumaczy reperkusje.

   Geneza problemu pedofilii wśród duchownych jest złożona: nie da się wskazać jednego czynnika który wyjaśnia ją w całości i nie mam czasu ani ochoty się w to wgryzać.
   Jest i to całkiem prosty. W USA, mimo świeckości jest kompletnie nienaturalna liczba rozpraw dotyczących księży pedofilii, ale licząc od lat 60. Otóż jak się zmienił układ polityczny, niektórzy ludzie na łożu śmierci, po 40 latach, zaczęli mówić i powstała na ten temat książka. Na starym komputerze miałam zdjęcie i ciągle szukam tego tytułu (wydanie chyba z lat 90, autor amerykanin? Spisane na podstawie dokumentów sądowych z rozpraw w USA) Okazało się, że USRR wybierał setkami pedofili i homoseksualistów gardzących kościołem, do tego, by przeniknęli w struktury kościoła i złamali wiarę ludzi. Mi tu chodzi nie o aspekt polityczny, czy o epizod umyślnego kierowania grupy ludzi do kościoła, tylko o to, że ogromna część ofiar to chłopcy. Dlaczego zamiast do kościoła, to tacy pedofile nie pójdą np. do szkół gdzie mają dostęp do obu płci? Kłopot w tym, że nie da się na tym polu prowadzić badań, z ideologicznych obecnie względów. Dla homo jest to skojarzenie, że ktoś mówi pedofil=homoseksualista. Ja mówię, że dla pedofili gustujących wyłącznie w chłopcach, głównie chłopcach lub im obojętne, kościół to raj. Nie twierdzę, że nie istnieją pedofile hetero gustujący w dziewczynkach. Przydałyby się statystyki, czy częściej ofiarą pedofilii w ogóle padają chłopcy, czy dziewczęta, z uwzględnieniem wieku (no bo trzynastoletnia dziewczynka a pięcioletni chłopiec...). Bo może się okazać, że chłopcy są częstszą ofiarą.

   Wiesz czemu ateiści w Polsce nie atakują nauczania muzułmanów?
   Bo muzułmanów tu praktycznie nie ma.

   Ale ateiści odzywają się zawsze jak atakowany jest islam. Mimo, że muzułmanów tu praktycznie, jak mówisz nie ma. Mimo, że wg nich każda religia równo zasługuje na potępienie.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdyby gdzieś studenci dostali pytania postawione w stylu:

   @KaloszSzatana: Jaką religię wyznawała większość SS-manów? (odp. chrześcijaństwo)
   Ochrona kapłanów gwałcących dzieci jest ... w chrześcijaństwie (odp. nakazana/dozwolona)

   Czy chrześcijaństwo było zgodne w jakiś sposób powiązane z SS-manami? Czy wykonywali oni polecenia z Biblii, czy działali im na przekór i cała ich egzystencja była zupełnie z tym tematem nie związana? Gwałcenie dzieci tez nie jest zgodne z biblią. Całe te twoje wypociny to odwracanie kota ogonem. Początek tekstu się lepiej zapowiadał.