•  

  pokaż komentarz

  Gdzie tu patologia? Jakby mogli, to by anulowali, proste.
  Następnym razem przemyśl zakup przed kliknięciem.

 •  

  pokaż komentarz

  Robisz afere z dupy, p$##?@#isz glupoty ze ktos nie szanuje pracy itp a Ty sam tego szacunku nie masz za grosz!!

 •  

  pokaż komentarz

  Zakupy online - 14 dni na odstąpienie od umowy.

 •  

  pokaż komentarz

  Umieściłem informacyjnie bo nie jest to dla mnie jakaś ogromna kwota,więc z powodu w/w komentarzy raczej już już nic w tym temacie nie napiszę bo szkoda mi czasu

  •  

   pokaż komentarz

   @nickmilenijny:
   Zamówienia, które są składane w sklepie online, są zbierane i co 5 minut pchane na magazyn, gdzie są grupowane, dzielone na pickerów i po paru kolejnych minutach trafiają do realizacji.
   Po tym czasie ktoś musiałby ogarnąć Twoje zamówienie, sprawdzić, którzy magazynierzy je dostali do realizacji, czekać, aż zostanie w całości skompletowane, skonsolidowane, przypilnować dobrego momentu do anulowania, wyłapać te Twoje koszulki z tysięcy zamówień, które są procesowane na stołach pakowania i roznieść z powrotem w półki.
   Kupa roboty, manualnego rzeźbienia w procesach, ryzyko pomyłki i właściwie kto miałby to na magazynie robić?
   To już lepiej je wysłać klientowi, poczekać na zwrot i przeprocesować ten zwrot niż się pierdzielić w jakieś manualne zarządzanie wyjątkiem.

   A jak faktycznie składałeś zamówienie a potem wniosek o anulowanie w okolicach 16 -- to zamówienie na bank już było kompletowane, żeby zdążyć je przygotować do odbioru przez kuriera jeszcze tego samego dnia.

  •  

   pokaż komentarz

   to zamówienie na bank już było kompletowane, żeby zdążyć je przygotować do odbioru przez kuriera jeszcze tego samego dnia.

   @Polinik:
   Nie znam żadnej firmy kurierskiej w Polsce odbierającej zamówienia w niedzielę. Po za tym jakiś miesiąc temu zamówiłem kurierem od nich przed "g. 12:00" w dzień roboczy a kurier odebrał od nich dopiero następnego dnia i ja czekałem 2 dni a nie jak zawsze przy zamówieniach kurierskich 1 dzień na dostarczenie.

   Ale mimo wszystko dzięki za komentarz co do którego nie szkoda mi czasu aby się odnieść