Wiarygodność AMA została potwierdzona.

Dziękuję za bardzo ciekawe pytania. To już koniec na dziś. Prawie 4 godziny nieustannego odpisywania po ciężkim dniu w trasie, po spotkaniach w Radomiu. Ale było warto. Pobiliśmy tegoroczny rekord w liczbie komentarzy. Zapewne po każdym takim AMA dostajecie zapewnienia, że autor zostanie z wami na dłużej i odpowie później na wszystkie pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie będą Wam tego obiecywał, bo nie składam obietnic bez pokrycia. Czeka mnie bardzo pracowity koniec kampanii. Jutro o 8:00 rano wyruszam w trzydniową podróż po Polsce. Nie wiem po prostu czy znajdę kolejne 4 godziny wolnego na pisanie odpowiedzi.

Starałem się odpowiadać na wszystkie pytania po kolei. Nawet na takie, po których spodziewałem się wielu minusów. Ale nie walczę dziś o bordo. Walczę o wiarygodność, która pomoże mi wygrać wybory prezydenckie. Do zobaczenia przy urnach!

https://www.wykop.pl/link/5565311/comment/78665943/#comment-78665943

AMA - Krzysztof Bosak

AMA - Krzysztof Bosak

AMA - Krzysztof Bosak Wykopowicze! Zapraszam Was do zadawania pytań w moim #AMA na Wykop.pl. Odpowiem na tyle, na ile będę w stanie!#wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska #ama #prezydenckieama2020 #tylkonocny

1 2 3 4 5 6 7 ... 21 22 następna