Wiarygodność AMA została potwierdzona.

Dziękuję za bardzo ciekawe pytania. To już koniec na dziś. Prawie 4 godziny nieustannego odpisywania po ciężkim dniu w trasie, po spotkaniach w Radomiu. Ale było warto. Pobiliśmy tegoroczny rekord w liczbie komentarzy. Zapewne po każdym takim AMA dostajecie zapewnienia, że autor zostanie z wami na dłużej i odpowie później na wszystkie pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie będą Wam tego obiecywał, bo nie składam obietnic bez pokrycia. Czeka mnie bardzo pracowity koniec kampanii. Jutro o 8:00 rano wyruszam w trzydniową podróż po Polsce. Nie wiem po prostu czy znajdę kolejne 4 godziny wolnego na pisanie odpowiedzi.

Starałem się odpowiadać na wszystkie pytania po kolei. Nawet na takie, po których spodziewałem się wielu minusów. Ale nie walczę dziś o bordo. Walczę o wiarygodność, która pomoże mi wygrać wybory prezydenckie. Do zobaczenia przy urnach!

https://www.wykop.pl/link/5565311/comment/78665943/#comment-78665943

AMA - Krzysztof Bosak

AMA - Krzysztof Bosak

AMA - Krzysztof Bosak Wykopowicze! Zapraszam Was do zadawania pytań w moim #AMA na Wykop.pl. Odpowiem na tyle, na ile będę w stanie!#wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska #ama #prezydenckieama2020 #tylkonocny

 •  

  pokaż komentarz

  Z czego Pan chce sfinansować obietnice z pańskiej "Piątki gospodarczej", aby zrównoważyć budżet (dokładnie chodzi o punkt 2.,3. i 4.)?

 •  

  pokaż komentarz

  Panie Krzysztofie!!

  W ujawnionej przez Wikileaks korespondencji z Przemysławem Holocherem rozmawialiście Państwo o "osłabieniu frakcji korwinowskiej" w Ruchu Narodowym. Cieszył się Pan na myśl o "wykorzenieniu korwinizmu z UPR", bo "czegóż chcieć wiecej". Również na Twitterze lekceważąco wypowiadał się Pan o kucach, pisząc do jednego rozmówcy: "proszę mi tu nie sypać korwinizmami".

  Obecnie współpracuje Pan z Korwinem. Jaką mamy gwarancję, że Pan, który jeszcze niedawno chciał rozszerzać 500+, nie planuje również teraz wykorzenić korwinizmu z Konfederacji? Czy nie przywdział Pan łaszków wolnorynkowca dla kamuflażu i w rzeczywistosci zamierza Pan zmarginalizować wolnościowców w koalicji, by potem zrobić coming out jako narodowy etatysta?

  źródło: 1wikileaks.PNG

  •  

   pokaż komentarz

   @koroluk: To wypowiedź sprzed ośmiu lat. Wypowiedź w tej konwersacji odnosiła się do frakcyjnych podziałów wewnątrz środowiska konserwatywno-liberalnego a nie do poglądów. Wówczas UPR był partią w której już nie było Korwina a byli niektórzy jego stronnicy. "Korwinizm" w tym kontekście oznaczał niechęć do współpracy z narodowcami, a prezes UPR był wówczas zwolennikiem współpracy z nami. Ja zawsze byłem zwolennikiem łączenia sił. Z perspektywy czasu widać, że miałem rację. W kwestii moich poglądów to zawsze były umiarkowanie prorynkowe a nie etatystyczne.

 •  

  pokaż komentarz

  Witam!
  Mam nadzieję że odpowie Pan na zadane przeze mnie pytania:
  1. Koło Konfederacji zadeklarowało się, że dokona depenalizacji zakazu chodzenia z wykrywaczem metali. Jakie jest Pana stanowisko w sprawie detektorystów w Polsce?
  2. Powiedział Pan, że zamiast 500+ lepiej byłoby wprowadzić ulgi podatkowe. Niestety w naszym kraju niedocenioną grupą społeczną są młodzi single albo pary żyjące w konkubinacie. Czy w Pana planach jest wprowadzenie jakichś ulg dla młodych Polaków bądź jakaś pomoc państwa przy starcie dorosłego życia?
  3. Jakie jest Pana stanowisko wobec odłączenia Kościoła od polityki kraju?
  4. Jakie ma Pan zdanie w sprawie naszej dyplomacji z USA? Ostatnie wydarzenia nie wróżą za dobrze Stanom Zjednoczonym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nitrobis: 1. pozytywne
   2. Tak - kwota wolna od podatku w wysokości 12-krotności płacy minimalnej
   3. Kościół to dobrowolne zrzeszenie, którego członkowie mogą korzystać z praw obywatelskich tak samo jak wszyscy inni. Jednak uważam, że księża nie powinni wskazywać na kogo głosować.
   4. Postawa naszych władz jest klientelistyczna.

 •  

  pokaż komentarz

  Dzień dobry Panie Krzysztofie!
  Pierwsze, dość standardowe pytanie: Ile Pan zarabia?
  Drugie: Wielu użytkowników wykopu nazywa Pana zamordystą i faszystą, jak się Pan odniesie do słów tych idiotów?
  Trzecie: Jak przekonać ojca, który głosuje na PIS/Dude do zmiany zdania? Próbowałem naprawdę wiele.
  Czwarte: 3 rzeczy które od razu chciałby Pan zrobić jako prezydent RP.
  Piąte: Jeżeli interesuje się Pan piłką nożną, to który klub jest Pańskim ulubionym?
  Pozdrawiam i życzę możliwie jak najlepszych wyników w wyborach! #bosak2020

1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 następna